Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 20. srpna 2017 Bernard

Bin Ládin je prý v Salt Lake City

5 2002
Salt Lake City - Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) volalo v uplynulých dnech několik lidí, kteří tvrdili, že spatřili hledaného teroristu Usámu Bin Ládina v ulicích Salt Lake City, které bude za měsíc hostit zimní olympijské hry. "Nemohu říct přesné číslo, ale bylo to kolem pětadvaceti telefonátů," potvrdil tuto skutečnost mluvčí FBI Kevin Eaton.

"Hodně lidí ale tvrdí věci, které nelze brát vážně. Například, že Bin Ládin právě kolem nich projel v automobilu značky volkswagen, nebo že se někde opil. Sami uznáte, že to přece nezní věrohodné," řeko novinářům Eaton.

Bin Ládin je zodpovědný za zářijové teroristické útoky na New York a Washington. "Ve většině případů jsem si jistý, že lidé věří tomu, že ho právě viděli. Ale kdyby se opravdu snažil ukrýt mezi lidmi, pak by nejspíš volil jinou možnost než dějiště olympijských her," dodal mluvčí FBI.

Autor:


DUMREALIT
Nový obor podnikání - majitel nové pobočky

DUMREALIT
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Najdete na iDNES.czmobilní verze