Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letní olympijské hry 2016

Podrobný program OH pro vás připravujeme.

Čas v ČR (v ) Sport Popis
3.8. 18:00 (13:00) fotbal - ženy skupina E - Švédsko - JAR
3.8. 20:00 (15:00) fotbal - ženy skupina F - Kanada - Austrálie
3.8. 21:00 (16:00) fotbal - ženy skupina E - Brazílie - Čína
3.8. 23:00 (18:00) fotbal - ženy skupina F - Zimbabwe - Německo
4.8. 0:00 (19:00) fotbal - ženy skupina G - USA - Nový Zéland
4.8. 3:00 (22:00) fotbal - ženy skupina G - Francie - Kolumbie
4.8. 18:00 (13:00) fotbal - muži skupina A - Irák - Dánsko
4.8. 20:00 (15:00) fotbal - muži skupina D - Honduras - Alžírsko
4.8. 21:00 (16:00) fotbal - muži skupina A - Brazílie - JAR
4.8. 22:00 (17:00) fotbal - muži skupina C - Mexiko - Německo
4.8. 23:00 (18:00) fotbal - muži skupina D - Porugalsko - Argentina
5.8. 0:00 (19:00) fotbal - muži skupina B - Švédsko - Kolumbie
5.8. 1:00 (20:00) fotbal - muži skupina C - Fidži - Korea
5.8. 3:00 (22:00) fotbal - muži skupina B - Nigérie - Japonsko
5.8. 14:00 (9:00) lukostřelba - muži individuální závod - kvalifikace
5.8. 18:00 (13:00) lukostřelba - ženy individuální závod - kvalifikace
6.8. 0:15 (19:15) ceremoniál slavnostní zahájení
6.8. 13:30 (8:30) střelba - ženy vzduchová puška 10 m - kvalifikace
6.8. 14:00 (9:00) lukostřelba - muži týmová soutěž - eliminace 1
6.8. 14:00 (9:00) stolní tenis - ženy dvouhra - kvalifikace
6.8. 14:00 (9:00) vodní pólo - muži skupina A - Srbsko - Maďarsko
6.8. 14:24 (9:24) lukostřelba - muži týmová soutěž - eliminace 2
6.8. 14:30 (9:30) silniční cyklistika - muži individuální závod - FINÁLE
6.8. 14:30 (9:30) házená - ženy skupina A - Norsko - Brazílie
6.8. 14:30 (9:30) volejbal - ženy skupina A - Japonsko - Korea
6.8. 14:45 (9:45) stolní tenis - muži dvouhra - kvalifikace
6.8. 14:50 (9:50) lukostřelba - muži týmová soutěž - eliminace 3
6.8. 15:00 (10:00) pozemní hokej - muži skupina B - Argentina - Nizozemsko
6.8. 15:15 (10:15) lukostřelba - muži týmová soutěž - eliminace 4
6.8. 15:20 (10:20) vodní pólo - muži skupina B - USA - Chorvatsko
6.8. 15:30 (10:30) střelba - ženy vzduchová puška 10 m - FINÁLE
6.8. 15:45 (10:45) tenis - muži dvouhra - 1. kolo
6.8. 15:45 (10:45) tenis - ženy dvouhra - 1. kolo
6.8. 15:45 (10:45) tenis - muži čtyřhra - 1. kolo
6.8. 15:45 (10:45) tenis - ženy čtyřhra - 1. kolo
6.8. 16:00 (11:00) ragby - ženy skupina B - Francie - Španělsko
6.8. 16:00 (11:00) pozemní hokej - muži skupina B - Indie - Irsko
6.8. 16:15 (11:15) stolní tenis - ženy dvouhra - 1. kolo
6.8. 16:30 (11:30) ragby - ženy skupina B - Nový Zéland - Keňa
6.8. 16:30 (11:30) házená - ženy skupina B - Nizozemsko - Francie
6.8. 16:35 (11:35) volejbal - ženy skupina B - Čína - Nizozemsko
6.8. 16:40 (11:40) vodní pólo - muži skupina A - Řecko - Japonsko
6.8. 17:00 (12:00) ragby - ženy skupina C - Velká Británie - Brazílie
6.8. 17:00 (12:00) basketbal - ženy skupina A - Turecko - Francie
6.8. 17:30 (12:30) ragby - ženy skupina C - Kanada - Japonsko
6.8. 17:30 (12:30) pozemní hokej - muži skupina A - Belgie - Velká Británie
6.8. 18:00 (13:00) vodní pólo - muži skupina B - Francie - Černá Hora
6.8. 18:00 (13:00) plavání - muži 400 m polohový závod - rozplavby
6.8. 18:00 (13:00) ragby - ženy skupina A - USA - Fidži
6.8. 18:00 (13:00) střelba - muži vzduchová pistole 10 m - kvalifikace


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze