Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Sobota 27. května 2017. Valdemar

Letní olympijské hry 2016

Atletika
Jaroslav Bába skok do výšky
Michal Balner skok o tyči
Kateřina Cachová sedmiboj
Anežka Drahotová 20 km chůze
Petr Frydrych oštěp
Lukáš Gdula 50 km chůze
Zuzana Hejnová 400 m př.
Adam Sebastian Helcelet desetiboj
Jakub Holuša 1500 m
Michaela Hrubá výška
Radek Juška dálka
Eliška Klučinová sedmiboj
Jan Kudlička tyč
Romana Maláčová tyč
Pavel Maslák 400 m
Lukáš Melich kladivo
Jiřina Ptáčníková tyč
Denisa Rosolová 400 m př.
Tomáš Staněk koule
Petr Svoboda 110 m př.
Jiří Sýkora desetiboj
Kateřina Šafránková kladivo
Barbora Špotáková oštěp
Jakub Vadlejch oštěp
Vítězslav Veselý oštěp
Eva Vrabcová-Nývltová maraton
Badminton
Kristína Gavnholt dvouhra
Petr Koukal dvouhra
Dráhová cyklistika
Pavel Kelemen keirin
Adam Ptáčník sprint
Horská kola
Ondřej Cink
Jaroslav Kulhavý
Kateřina Nash
Jan Škarnitzl
Jachting
Veronika Kozelská Fenclová Laser Radial
Karel Lavický RS:X
Viktor Teplý Laser
Judo
Jaromír Ježek do 73 kg
Lukáš Krpálek do 100 kg
Pavel Petřikov do 60 kg
Moderní pětiboj
Barbora Kodedová
Jan Kuf
David Svoboda
Plavání
Simona Baumrtová 200 m znak, 200m pol. závod, štafeta
Pavel Janeček 400 m pol.záv.
Jan Micka 400 a 1500m v.zp.
Martina Moravčíková 200 m prsa, štafeta
Jana Pechanová 10 km
Barbora Seemanová 200 m v.zp., štafeta
Lucie Svěcená 100 m motýlek, štafeta
Barbora Závadová 200 m polohově, 400 m polohově
Plážový volejbal
Barbora Hermannová
Markéta Sluková
Rychlostní kanoistika
Josef Dostál K1 1000 m, K4 1000 m
Filip Dvořák C2 1000 m
Martin Fuksa C1 1000 m, C1 200 m
Daniel Havel K2 1000 m, K4 1000 m
Jaroslav Radoň C2 1000 m
Jan Štěrba K2 1000 m, K4 1000 m
Filip Šváb K1 200 m
Lukáš Trefil K4 1000 m
Silniční cyklistika
Jan Bárta silniční závod, časovka
Leopold König silniční závod, časovka
Zdeněk Štybar silniční závod
Petr Vakoč silniční závod
Sportovní gymnastika
David Jessen víceboj
Stolní tenis
Lubomír Jančařík dvouhra
Hana Matelová dvouhra
Dmitrij Prokopcov dvouhra
Iveta Vacenovská dvouhra
Střelba
Adéla Bruns malorážka 3x20, vzduchová puška
Libuše Jahodová skeet
David Kostelecký trap
Nikola Mazurová malorážka 3x20, vzduchová puška
Filip Nepejchal vzduchová puška, libovolná malorážka vleže, libovolná malorážka 3x40
Synchronizované plavání
Soňa Bernardová dvojice
Alžběta Dufková dvojice
Šerm
Jiří Beran kord
Alexander Choupenitch fleret
Tenis
Andrea Hlaváčková čtyřhra
Lucie Hradecká čtyřhra
Petra Kvitová dvouhra
Lukáš Rosol dvouhra, čtyřhra
Barbora Strýcová dvouhra, čtyřhra
Lucie Šafářová dvouhra, čtyřhra
Radek Štěpánek čtyřhra
Triatlon
Vendula Frintová
Veslování
Lenka Antošová dvojskif
Kristýna Fleissnerová dvojskif
Lukáš Helešic dvojka bez kormidelníka
Jiří Kopáč čtyřka lehkých vah
Jakub Podrazil dvojka bez kormidelníka
Ondřej Synek skif
Miroslava Topinková Knapková skif
Ondřej Vetešník čtyřka lehkých vah
Jan Vetešník čtyřka lehkých vah
Miroslav Vraštil čtyřka lehkých vah
Vodní slalom
Vítězslav Gebas C1
Jonáš Kašpar C2
Kateřina Kudějová K1Ž
Jiří Prskavec K1
Marek Šindler C2
Vzpírání
Jiří Orság nad 105 kg
Zápas
Adéla Hanzlíčková do 63 kg
Golf
Klára Spilková


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze