Olympijské hry 2016
Všechny sporty
- Atletika
- Badminton
- Basketbal
- Box
- Ceremoniál
- Cyklistika BMX
- Dráhová cyklistika
- Fotbal
- Golf
- Házená
- Horská kola
- Jachting
- Jezdectví
- Judo
- Lukostřelba
- Moderní gymnastika
- Moderní pětiboj
- Plavání
- Plážový volejbal
- Pozemní hokej
- Ragby
- Rychlostní kanoistika
- Silniční cyklistika
- Skoky do vody
- Sportovní gymnastika
- Stolní tenis
- Střelba
- Synchronizované plavání
- Šerm
- Taekwondo
- Tenis
- Trampolíny
- Triatlon
- Veslování
- Vodní pólo
- Vodní slalom
- Volejbal
- Vzpírání
- Zápas
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 16:00 (11:00)
4. místo
8. 8. 15:40 (10:40)
3. místo
9. 8. 15:10 (10:10)
6. místo
11. 8. 17:50 (12:50)
4. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
15. 8. 1:30 (20:30)
12. místo
17. 8. 1:30 (20:30)
14. místo
14. 8. 1:20 (20:20)
10. místo
16. 8. 1:35 (20:35)
7. místo
6. 8. 14:30 (9:30)
odehráno
10. 8. 15:00 (10:00)
15. místo
14. 8. 16:00 (11:00)
16. místo
15. 8. 16:00 (11:00)
18. místo
6. 8. 13:30 (8:30)
32. místo
11. 8. 14:00 (9:00)
8. místo
11. 8. 17:00 (12:00)
7. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
12. 8. 14:35 (9:35)
7. místo
12. 8. 15:50 (10:50)
12. místo
13. 8. 1:35 (20:35)
6. místo
13. 8. 3:05 (22:05)
3. místo
13. 8. 16:45 (11:45)
25. místo
14. 8. 1:00 (20:00)
11. místo
14. 8. 2:15 (21:15)
odehráno
14. 8. 3:53 (22:53)
24. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
15. 8. 15:14 (10:14)
1. místo
15. 8. 16:22 (11:22)
4. místo
16. 8. 15:12 (10:12)
stříbro
19. 8. 15:59 (10:59)
1. místo
20. 8. 15:12 (10:12)
bronz
14. 8. 16:00 (11:00)
16. místo
15. 8. 16:00 (11:00)
18. místo
19. 8. 14:29 (9:29)
4. místo
19. 8. 15:21 (10:21)
4. místo
20. 8. 14:22 (9:22)
7. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 16:00 (11:00)
4. místo
8. 8. 15:40 (10:40)
3. místo
9. 8. 15:10 (10:10)
6. místo
11. 8. 17:50 (12:50)
4. místo
18. 8. 2:55 (21:55)
4. místo
21. 8. 1:55 (20:55)
12. místo
15. 8. 14:08 (9:08)
2. místo
15. 8. 15:38 (10:38)
1. místo
16. 8. 14:08 (9:08)
6. místo
17. 8. 14:30 (9:30)
3. místo
17. 8. 15:42 (10:42)
4. místo
18. 8. 14:16 (9:16)
1. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
12. 8. 13:00 (8:00)
odehráno
13. 8. 13:00 (8:00)
odehráno
7. 8. 17:30 (12:30)
14. místo
7. 8. 19:30 (14:30)
14. místo
9. 8. 18:30 (13:30)
5. místo
9. 8. 20:16 (15:16)
4. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
17. 8. 14:00 (9:00)
6. místo
17. 8. 15:26 (10:26)
8. místo
18. 8. 14:00 (9:00)
4. místo
19. 8. 15:59 (10:59)
1. místo
20. 8. 15:12 (10:12)
bronz
16. 8. 2:30 (21:30)
2. místo
17. 8. 2:10 (21:10)
2. místo
19. 8. 3:15 (22:15)
4. místo
17. 8. 14:30 (9:30)
23. místo
17. 8. 15:35 (10:35)
14. místo
17. 8. 17:15 (12:15)
4. místo
17. 8. 22:45 (17:45)
11. místo
18. 8. 2:20 (21:20)
14. místo
18. 8. 14:30 (9:30)
10. místo
18. 8. 15:25 (10:25)
10. místo
18. 8. 16:40 (11:40)
odehráno
18. 8. 18:25 (13:25)
11. místo
18. 8. 23:35 (18:35)
11. místo
19. 8. 2:45 (21:45)
12. místo
6. 8. 15:30 (10:30)
3. místo
9. 8. 14:50 (9:50)
6. místo
11. 8. 17:40 (12:40)
1. místo
6. 8. 20:30 (15:30)
odehráno
9. 8. 2:00 (21:00)
odehráno
11. 8. 3:00 (22:00)
odehráno
12. 8. 4:59 (23:59)
odehráno
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
9. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
11. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
13. 8. 17:00 (12:00)
4. místo
16. 8. 15:30 (10:30)
1. místo
19. 8. 1:45 (20:45)
odehráno
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
9. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 23:00 (18:00)
odehráno
11. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
11. 8. 21:00 (16:00)
odehráno
12. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
13. 8. 17:00 (12:00)
4. místo
13. 8. 21:00 (16:00)
odehráno
14. 8. 17:00 (12:00)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 23:30 (18:30)
47. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
8. 8. 17:30 (12:30)
5. místo
8. 8. 19:20 (14:20)
2. místo
11. 8. 17:30 (12:30)
2. místo
11. 8. 19:15 (14:15)
8. místo
12. 8. 21:14 (16:14)
14. místo
16. 8. 15:18 (10:18)
6. místo
16. 8. 16:25 (11:25)
4. místo
12. 8. 14:35 (9:35)
26. místo
12. 8. 15:50 (10:50)
10. místo
13. 8. 1:35 (20:35)
7. místo
13. 8. 3:05 (22:05)
7. místo
13. 8. 16:45 (11:45)
22. místo
14. 8. 1:00 (20:00)
4. místo
14. 8. 2:15 (21:15)
odehráno
14. 8. 3:53 (22:53)
22. místo
18. 8. 15:00 (10:00)
10. místo
19. 8. 17:00 (12:00)
34. místo
19. 8. 19:00 (14:00)
22. místo
19. 8. 20:30 (15:30)
26. místo
19. 8. 23:00 (18:00)
26. místo
6. 8. 14:30 (9:30)
odehráno
10. 8. 15:00 (10:00)
11. místo
6. 8. 17:00 (12:00)
5. místo
8. 8. 16:00 (11:00)
3. místo
11. 8. 18:10 (13:10)
7. 8. 14:30 (9:30)
5. místo
8. 8. 14:30 (9:30)
5. místo
8. 8. 20:00 (15:00)
4. místo
12. 8. 0:30 (19:30)
odehráno
13. 8. 13:00 (8:00)
odehráno
8. 8. 18:20 (13:20)
11. místo
8. 8. 19:45 (14:45)
7. místo
9. 8. 18:20 (13:20)
11. místo
9. 8. 19:45 (14:45)
16. místo
10. 8. 18:20 (13:20)
9. místo
10. 8. 19:45 (14:45)
32. místo
12. 8. 18:20 (13:20)
8. místo
12. 8. 19:45 (14:45)
22. místo
13. 8. 18:20 (13:20)
17. místo
13. 8. 19:45 (14:45)
19. místo
11. 8. 15:00 (10:00)
odehráno
11. 8. 15:00 (10:00)
odehráno
11. 8. 20:30 (15:30)
odehráno
11. 8. 22:20 (17:20)
zlato
7. 8. 18:00 (13:00)
17. místo
8. 8. 18:50 (13:50)
36. místo
11. 8. 19:48 (14:48)
2. místo
12. 8. 19:51 (14:51)
15. místo
14. 8. 1:20 (20:20)
7. místo
16. 8. 1:35 (20:35)
4. místo
18. 8. 19:30 (14:30)
13. místo
20. 8. 17:00 (12:00)
26. místo
20. 8. 19:00 (14:00)
19. místo
20. 8. 20:30 (15:30)
34. místo
20. 8. 23:00 (18:00)
36. místo
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
8. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
9. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
11. 8. 16:00 (11:00)
odehráno
12. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
12. 8. 16:00 (11:00)
odehráno
13. 8. 17:00 (12:00)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
8. 8. 18:05 (13:05)
26. místo
8. 8. 19:05 (14:05)
30. místo
8. 8. 20:05 (15:05)
30. místo
9. 8. 18:05 (13:05)
30. místo
9. 8. 19:05 (14:05)
odehráno
9. 8. 20:05 (15:05)
26. místo
10. 8. 18:00 (13:00)
odehráno
11. 8. 18:05 (13:05)
24. místo
11. 8. 19:05 (14:05)
33. místo
11. 8. 20:05 (15:05)
29. místo
12. 8. 18:05 (13:05)
31. místo
12. 8. 19:05 (14:05)
7. místo
12. 8. 20:05 (15:05)
31. místo
13. 8. 18:00 (13:00)
odehráno
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
13. 8. 2:05 (21:05)
5. místo
14. 8. 1:30 (20:30)
16. místo
6. 8. 18:48 (13:48)
5. místo
12. 8. 18:24 (13:24)
12. místo
8. 8. 18:10 (13:10)
3. místo
8. 8. 20:00 (15:00)
8. místo
11. 8. 18:15 (13:15)
4. místo
11. 8. 20:00 (15:00)
10. místo
7. 8. 18:52 (13:52)
26. místo
10. 8. 18:48 (13:48)
5. místo
12. 8. 19:51 (14:51)
15. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 20:30 (15:30)
odehráno
9. 8. 2:00 (21:00)
odehráno
11. 8. 3:00 (22:00)
odehráno
12. 8. 4:59 (23:59)
odehráno
8. 8. 14:00 (9:00)
35. místo
12. 8. 14:00 (9:00)
33. místo
14. 8. 14:00 (9:00)
18. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 15:30 (10:30)
3. místo
9. 8. 14:50 (9:50)
6. místo
11. 8. 17:40 (12:40)
1. místo
7. 8. 18:28 (13:28)
3. místo
7. 8. 20:28 (15:28)
7. místo
10. 8. 18:30 (13:30)
2. místo
10. 8. 20:15 (15:15)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
19. 8. 14:29 (9:29)
4. místo
19. 8. 15:21 (10:21)
4. místo
20. 8. 14:22 (9:22)
7. místo
6. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
16. 8. 2:30 (21:30)
4. místo
17. 8. 2:10 (21:10)
24. místo
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
8. 8. 18:00 (13:00)
31. místo
12. 8. 19:51 (14:51)
15. místo
17. 8. 12:30 (7:30)
51. místo
18. 8. 12:30 (7:30)
52. místo
19. 8. 12:30 (7:30)
47. místo
20. 8. 12:00 (7:00)
48. místo
6. 8. 15:45 (10:45)
postupuje
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
8. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
9. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
11. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
12. 8. 16:00 (11:00)
odehráno
13. 8. 17:00 (12:00)
bronz
6. 8. 18:27 (13:27)
4. místo
12. 8. 19:51 (14:51)
15. místo
16. 8. 1:40 (20:40)
8. místo
17. 8. 1:40 (20:40)
18. místo
18. 8. 19:30 (14:30)
7. místo
20. 8. 17:00 (12:00)
23. místo
20. 8. 19:00 (14:00)
10. místo
20. 8. 20:30 (15:30)
13. místo
20. 8. 23:00 (18:00)
9. místo
17. 8. 14:30 (9:30)
25. místo
17. 8. 15:35 (10:35)
25. místo
17. 8. 17:15 (12:15)
24. místo
17. 8. 22:45 (17:45)
odehráno
18. 8. 2:20 (21:20)
14. místo
18. 8. 14:30 (9:30)
23. místo
18. 8. 15:25 (10:25)
odehráno
18. 8. 16:40 (11:40)
4. místo
18. 8. 18:25 (13:25)
26. místo
18. 8. 23:35 (18:35)
25. místo
19. 8. 2:45 (21:45)
25. místo
6. 8. 13:30 (8:30)
1. místo
9. 8. 13:30 (8:30)
2. místo
12. 8. 14:50 (9:50)
1. místo
13. 8. 15:00 (10:00)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
7. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
8. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
9. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
11. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
12. 8. 16:00 (11:00)
odehráno
13. 8. 17:00 (12:00)
bronz
6. 8. 13:30 (8:30)
18. místo
11. 8. 14:00 (9:00)
25. místo
8. 8. 17:30 (12:30)
5. místo
8. 8. 19:20 (14:20)
2. místo
11. 8. 17:30 (12:30)
2. místo
11. 8. 19:15 (14:15)
8. místo
17. 8. 2:50 (21:50)
2. místo
19. 8. 2:10 (21:10)
bronz
6. 8. 15:45 (10:45)
odehráno
10. 8. 23:00 (18:00)
odehráno
11. 8. 21:00 (16:00)
odehráno
12. 8. 17:00 (12:00)
odehráno
13. 8. 21:00 (16:00)
odehráno
14. 8. 17:00 (12:00)
bronz
17. 8. 14:00 (9:00)
6. místo
17. 8. 15:26 (10:26)
8. místo
18. 8. 14:00 (9:00)
4. místo
19. 8. 15:59 (10:59)
1. místo
20. 8. 15:12 (10:12)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
8. 8. 18:05 (13:05)
29. místo
8. 8. 19:30 (14:30)
18. místo
9. 8. 18:05 (13:05)
30. místo
9. 8. 19:30 (14:30)
19. místo
10. 8. 18:05 (13:05)
13. místo
10. 8. 19:30 (14:30)
25. místo
12. 8. 18:05 (13:05)
29. místo
12. 8. 19:30 (14:30)
13. 8. 18:05 (13:05)
32. místo
13. 8. 19:30 (14:30)
34. místo
6. 8. 14:30 (9:30)
2. místo
9. 8. 14:10 (9:10)
2. místo
12. 8. 15:00 (10:00)
4. místo
13. 8. 15:20 (10:20)
1. místo
19. 8. 15:59 (10:59)
1. místo
20. 8. 15:12 (10:12)
bronz
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 16:15 (11:15)
odehráno
7. 8. 1:30 (20:30)
odehráno
18. 8. 1:30 (20:30)
2. místo
21. 8. 1:55 (20:55)
8. místo
18. 8. 2:55 (21:55)
6. místo
21. 8. 1:55 (20:55)
7. místo
6. 8. 17:00 (12:00)
5. místo
8. 8. 16:00 (11:00)
3. místo
11. 8. 18:10 (13:10)
6. 8. 17:00 (12:00)
5. místo
8. 8. 16:00 (11:00)
3. místo
11. 8. 18:10 (13:10)
6. 8. 17:00 (12:00)
5. místo
8. 8. 16:00 (11:00)
3. místo
11. 8. 18:10 (13:10)
Jméno
Sport (disciplína)
Kdy (BRA)
Výsledek
6. 8. 19:18 (14:18)
6. místo
8. 8. 18:50 (13:50)
21. místo