• Středa 16. srpna 2017 Jáchym

Basketbaloví mistři světa Španělé otočili utkání s domácí Čínou

Basketbaloví mistři světa Španělé dokázali v poslední čtvrtině utkání s domácí Čínou dohnat manko 14 bodů a ve svém druhém zápase na olympijském turnaji nakonec v prodloužení zvítězili 85:75.

anndys

potlesk redakci

pochvala redakci, obrázek chorvatského hazenkáře k tomuto článku se opravdu hodí (Y)

0/0
12.8.2008 14:36

Palinho61

Komentovani

tak tohle je uz vrchol, ze bude Bazant uplne hotovej z americanu to jsem vedel ale to co ted predvedl s tim druhym "borcem" v zapase cina vs. spanelsko tak to je uz na me moc.... Komentator bz mel byt prece nestranej ne? a ja porad slysel jak on fandi spanelsku a vubec kazdymu tymu z evropy ;-€;-O;-O  Jediny s cim souhlasim je super vykon Rickyho Rubia ;-) to jsem fakt koukal 8-o

0/0
12.8.2008 12:54

paly74

Re: Komentovani

souhlas, ale podle toho jak si řval, při zápase jsem čekal, že se do něj opřeš víc;-D

barnabas_666

seš rudej kripl, rozhodčí místy dost nechutně tlačili domácí a vrcholem byl ten údajný faul Rickyho pár sekund před koncem, to byl výsměch basketu. Pokud ti vadí, že si komentátoři dovolili tohle zkritizovat, tak si nalaď nějakou komančskou TV, ta bude tvému zaměření vyhovovat :-P