• Čtvrtek 17. srpna 2017 Petra

Američtí basketbalisté rozdrtili Tunisko, Španělé přemohli Austrálii

Favorizovaní Američané nedali ve večerním duelu olympijského turnaje basketbalistů šanci Tunisku, které rozstříleli 110:63. Afričané udrželi s hlavním favoritem přijatelný rozdíl jen v prvním poločase, který prohráli o 13 bodů. Třetí čtvrtinu vyhrál hvězdný výběr USA 39:14 a zápas dokončil v exhibičním duchu.

Všiml jsem si - ale změnil to na tři tituly NBA s LA Lakers

Ať dělám, co dělám, nejak se nemůžu dopočítat. V Lakers je Pau od 2008, titulymají z 2009 a 2010.

Re: pan Bažant dneska udělil Pau Gasolovi tři tituly MVP, ale

já už na ty zápasy raději koukám na STV. Tam sice ten člověk basketu moc nerozumí, což mají s bažantem společné, ale aspoň si je toho vědom a snaží se spíše o příjemné neodborné komentování bez nesmyslů

0/0
31.7.2012 22:49

miky12

Přesně proto mám rád Bosáka ve studiu. Mluví o všem v klidu a s vtipem, zatímco Záruba se snaží za každou cenu ukazovat, jak tomu rozumí a ve finále se jen ztrapní. Nic proti Zárubovi, je to náš nejlepší hokejový komentátor, ale hokej jde bohužel s letní olympiádou dohromady asi jako Somálsko a KFC.