• Středa 23. srpna 2017 Sandra

Tsonga překonal olympijský rekord. Jinak se do historie nezapíšu, řekl

Na letních olympijských hrách většinou sportovci loví rekordy v bazénu. Letos v Londýně se však historický zápis podařil francouzskému tenistovi Jo-Wilfriedu Tsongovi, který porazil Kanaďana Milose Raonice až po skoro čtyřech hodinách boje. Byl to nejdelší třísetový zápas olympijské historie.

venca narcis

se ani nedivím, křišťálová lupo,

že TO Tsongovi trvalo tak dlouho, když hrál proti dvěma soupeřům najednou ...;-€ !  proti Kanaďanovi, proti Chorvatovi, ...;-D :-P

Bože, za co vy berete prachy, nebo to děláte zadarmo v akci "Z"?  co si to takhle někdy po sobě zkontrolovat, než něco vypláznete na veřejnost ...Rv

0/0
1.8.2012 11:55

tluchol

Re: se ani nedivím, křišťálová lupo,

Částečně to vysvětluje ten pátý set, který proklamují u fotografií....no, i když to tam musel být ještě někdo o kom se v článku nemluví ;-D

0/0
1.8.2012 12:58

tu "informaci" o dvou soupeřích jsem čerpal taky z popisu fotek ...;-)

0/0
1.8.2012 13:18

tluchol

V pátém setu???

Titulek u fotografií "PORÁŽKA S ÚSMĚVEM. Kanaďan Milos Raonic prohrál s Jo-Wilfriedem Tsongou z Francie 23:25 v pátém setu. Prohru bere s úsměvem, odehrál právě nejdelší zápas olympijské historie."

Zajímavé, v zápase na dva vítězné sety, hrát pátý set :)

To si to nikdo nemůže přečíst než se to "vydá"?