• Středa 23. srpna 2017 Sandra

Střelec Haman zůstal daleko od olympijského finále, končí na 41. místě

Český střelec Václav Haman nepostoupil ani ve své druhé disciplíně do olympijského finále. Při střelbě z libovolné malorážky vleže skončil až 41. s nástřelem 588 bodů. Vítězný Sergej Martynov z Běloruska trefil 600 bodů a vyrovnal světový rekord.

Re: Podhráský

teď tam skočilo, že je sedmý a do finále nepostupuje ;-( Jestli už rozstřel byl nebo rozhodovaly ty desítky, nevím

Re: Kolikátý díl to je?

no a Vy jste od něj čekal medaili??? Proboha - když Synek poráží na skifu soupeře o více než o lodě, to tu rozepisujete jak nějaký cizinec nemá na OH co dělat nebo co??? Běžte s tím už do ..

+1/0
3.8.2012 12:46

miky12

Jestli Synek vyhraje, tak tu zas budou kecy o tom, jak se tomu věnuje jen pár lidí a druhé místo by byla ostuda. Prostě trollové...

Re: ....

No a ne?? Zařadil se do řady našich sportovců: Netrefil, Nestačil, Nezvládl, Nepostoupil,

Je mě z toho smutno, ale když jsem si přečetl, že má skifař opar, tak mě to mále shodilo ze židle. A to jim ještě fouká. Takže když dojede poslední, tak už má alibi, ale já pevně věřím, že to cinkne za hodinu do vesla.

Re: To nikdo necekal!

Já bych takový výsledek bral, kdyby si vzal z práce dovolenou, odskočil si od soustruhu nebo rýsovacího prkna, na 2 dny přijel na závod a prásknul tam 41. místo, proti tomu žádná.

Tak si dá do vitrínky holinky

Finále krapet uteklo, ale jen o ten malý kousek. Super výkon, 41. místo ze 7mi miliard je dobrý výkon.