• Úterý 22. srpna 2017 Bohuslav

V olympijském triatlonu rozjásal domácí fanoušky Alistair Brownlee

V Hyde Parku se slaví, vítězem olympijského triatlonu v Londýně se stal domácí závodník Alistair Brownlee v čase 1:46:25. A jeho bratr Jonathan navíc bere bronz. Mezi domácí sourozence se vklínil jen španělský triatlonista Javier Gómez.

bjerndi

Honzovi moc nerozumím

v cyklistice chtěl něco zkusit a to bylo nereálný, tempo ve skupině to nedovolilo, ale ani nezkusil být v popředí kdyby se to trhlo. Bohužel v běhu byla špička o level jinde

0/0
7.8.2012 14:55

bjerndi

Re: Honzovi moc nerozumím

tak jsem trochu věřil, že by aspoň Hans z Německa mohl běžet jak vítr, ale možná to bylo jeho maximumvzhledem k těm problémům co měl a o kterých se mluvilo v přenosu

Re: Neskutečné tempo v běhu.

tj ten běh byl super....moc to v TV nesleduju...kde jsou jako lidi z Austrálie nebo Zélandu či USA ?

0/0
7.8.2012 14:53

Kurri_22

Já to taky moc nesleduju. Nemám kde. ČT na to absolutně kašle.

Jinak tahle trojka byla přesně podle očekávání. Frodeno byl 6., Whitfield nedokončil kolo, ....

0/0
7.8.2012 15:08

bjerndi

jako dobrej pád. Já sem tam zahlídnu něco na sport1,2 ale otevřeně říkám, že koukám opravdu výjimečně

0/0
7.8.2012 15:18

Jarekkk

To sakra! Vítěz běžel tu desítku za 29min a asi 7s, který určitě nechal před cílovou páskou! Pokud to byla skutečně desítka, tak by mu tady v ČR stačil jediný běžec specialista, pokud by si vyrovnal osobák... :-)