• Sobota 19. srpna 2017 Ludvík

Rodiče Soukalové o medaili nemluví. Lepší držet se zkrátka, říká matka

Jedna olympijská medaile v jejich obýváku visí. Gabriela Soukalová-Svobodová získala stříbro s běžeckou štafetou v Sarajevu 1984. Přibude k ní po Soči další? Manželé Soukalovi, rodiče nejlepší české biatlonistky, by při povídání na tohle téma nejraději mlčeli.

V83á96c49l60a79v 65J22o20n80á14š 8152693582173

Soukalova-Svobodová? Kdy se vdavala?

0/0
2.2.2014 12:29

K33a76r13o44l29í79n73a 57H29a78n15á47k92o32v55á 1171584843479

Irina Starychovova mela pozitivni dopingovy test. Masakr. Vyletla tuto sezonu jako raketa.

0/0
31.1.2014 23:22

T61o60m38á35š 12Č18e18c19h 4203499899710

Každé umístění do 10.místa bude fajn, otázkou je bezpečnost OH, byla blbost je dát právě do Soči.

+1/−2
31.1.2014 16:25

J23a51n 86V58a76r23g62u42l20i11č 7491773697863

Velmi rozumní rodiče - budou vždy držet při dceři..Většina sportovní veřejnosti, když se nepovedou OH a třeba i další závody, což je u biatlonu běžné, na Gabču zanevře..

+6/0
31.1.2014 16:02

J31i45ř42í 14B42a20u82e24r 4504576488390

To je u nás běžné ,dokud vyhrává tak ho každej uznává ale jakmile má sportovec slabší chvíli tak ho odepisují.