• Pondělí 21. srpna 2017 Johana

Kanada udolala houževnaté Nory, Finové dali na úvod osm gólů

Olympijské Soči se dočkalo nejočekávanějšího: na hokejovém turnaji se poprvé představila favorizovaná Kanada. Na úvod splnila povinnost a porazila Norsko 3:1, ale nadřela. Podobně na tom byli i přes konečné vítězství 8:4 nad Rakouskem Finové.

F66i41l62i32p 44J52a65r27a16b 1303157600417

Norové v první třetině výborní, pak to Kanada jasně převzala do své režie. Ale moc šancí stejně neměla. Opět se ukázalo, že když umí i takovýhle "podřadný" tým dobře bránit, stále se poctivě vrací a nepanikaří v obranném pásmu, dávají mu gól těžko i ty nelepší týmy. Ani radši nechci vidět, jak by tam vypadali naši.

Celkově velmi kvalitní hokej R^

0/0
14.2.2014 18:40

J16i51ř82í 95L86a23t21o41ň 4766799509326

Požaduji okamžitě odstoupení trenéra Kanady. Vyhrát jenom 3:1 nad týmem Norska je ostuda. Týmu chyběla koncepce a i vybráni hráči neodpovídají představě kanadských fanoušků. Určitě by se i v Kanadě našla spousta lepěích hráčů a hlavně trenérů!!!!

+3/−3
13.2.2014 21:48

M27i14l60a57n 18S92m89e28j23k40a83l 9729820839488

Kanada udolala houževnaté Nory, ale potíže jako Rusové neměla...;-D.

0/0
13.2.2014 21:16

J29a74n 91B97u83b74e90n 4853250447

Noři v první třetině byli naprosto rovnocení. Kanada se ve druhé zle rozehrála, ale vytěžila jen dva góly. Noři sice snížili, ale k ničemu se jinak moc nedostali. Každopádně hráli sympaticky, šli Kanaďanům slušně do těla a dřeli 60. minut.

0/0
13.2.2014 20:27

R76a57d49i86m 40K86a89l40a15s 2390906182191

Celkem mě zaujalo, že Rakušané jsou schopni dát 4 góly. Zápas jsem neviděl, ale pěkná vizitka. A vzhledem k tomu, že jsme ve střelecké potenci dle mého horší než Finové, očekával bych (pokud by šlo vše dobře) tak 5:4 6:4 pro nás, celkem těsné skóre. Každopádně se netěším na Lotyše, to bude peklo, Masalskis vypadal hodně dobře...

+4/0
13.2.2014 12:10

P23a39t86r46i10k 31L78e10d21v47i92n45k49a 6775958758402

První dvě pětky Rakušanů můžou potrápit každýho, dneska mi bylo líto Raska který s těma gólama nemohl nic dělat. Na ty Lotyše jsem včera koukal a s našima střeleckýma kvalitama to bude si myslím docela tvrdej oříšek.[>-]

+2/0
13.2.2014 12:34

M40a87r25i79a59n 52S13u87l36o 6505536664526

Slovenska extraliga je liaheň vybornych brankarov na olympiade, Masalskis Poprad  Kristan Nitra,berte to z humorom:-)

+4/0
13.2.2014 20:55

D91a39v19i61d 61S20a46m74e68c 3177259338

Zápas jsem viděl cca od 2 třetiny a Finové jim dávali takovej kolotoč, že by za něj mohli od Rakušanů vybírat vstupný ;-D