• Čtvrtek 17. srpna 2017 Petra

Dramatickou bitvu o čtvrtfinále vyhráli Češi 5:3. Slováci jedou domů

Olympijský turnaj v Soči neskončí pro české hokejisty ostudou. Tým kouče Aloise Hadamczika v aréně Šajba vyhrál v předkole play-off 5:3 nad Slovenskem, které vede český kouč Vladimír Vůjtek. Češi ve středečním čtvrtfinále od 18 hodin vyzvou USA.

R76o15m47a44n 59R71e96g89e70c 3938338124732

Niektori z Vas si ani nezasluzite, aby vasi hokejisti konecne uspeli, ked tu na nich stale dookola iba kydate.

To ste co za fanuskovia, ked fandite iba ked sa dari?

A k tomu vcerajsiemu derby slepeho (SVK) s hluchym (CZE) asi iba tolko:

Slovaci ani nemali extra motivaciu ist dalej s vedomim, ze ich caka dream-team USA, zvlast po tom zapase v zakladnej skupine.

Zacali hrat s nasadenim az ked hrozil debakel.

Team bol pozliepany z tych, co ostali k dispozicii (Vujtek skrtal jedno meno za druhym pred aj pocas turnaja). A povedzme si pravdu, nebolo vidiet rozdiel v kvalite medzi SVK - CZE , LAT - SUI , AUT - SLO... zvykajte si, my na SVK sme si zvykli a da sa s tym zit, verte mi. Aj napriek tomu si SVK fanusikovia turnaj uzili, fandili az dokonca a hracov neponizovali na diskusnych forach... Sme na nasich hrdi akokolvek to dopadlo, fandime im nadalej (bola radost sledovat Mariana Hossu v tej tretej tretine.)

R69o76m71a25n 65R16e90g60e58c 3928608394332

to je jedno, aj tak to uz nikoho nezaujima:)

P75e71t76r 21F48e93i12g39l 5368163800192

D.Rusnák: Rozhodcovia však neodviedli zápas úplne optimálne, mali niektoré fauly odpískať naopak.

...

Snažím se být vždycky objektivní a musím říct, že rozhodčí rozhodně Slováky nepoškodili...poslední faul byl přísný...tam bych viděl možná jedinou křivdu...ale tohle jsou fauly, kdy si rozhodčí může vybrat a nikdo nakonec nemá na to co říct

0/0
19.2.2014 9:09

L27u80d47e79k 70D72r51n24e10c 8110274680

fascinuje mne megakorektnost TV komentatoru a rady diskutujicich ohledne faulu Meszarose na konci, seknutim hole prerazil hul Hanzalovi ktery se chystal strilet, toto je sekani presne dle pravidel at je to 2. minuta anebo 50 sec do konce

ze tam rozhodci pred tim na obe strany nepiskli XY dalsich faulu je vec jina, ale to na tomto zakroku nic nemeni

+5/0
19.2.2014 9:02

R98a17d97i35m 25K10a65l85a69s 2110836612631

Přesně tak, Hanzal byl v útočné třetině, mohl střílet, ale když mu někdo přelomí hůl, je po šanci. Nelze se na to dívat z pohledu týmu, který prohrává a potřebuje dotahovat. My bychom také rádi jednu branku přidali.

0/0
19.2.2014 10:07

D45a87n 40M72a93c52h64o70l82d95a 8187372144752

prekvapil me Vujtkem prokoucovany zaver utkani kdy 2 minuty do konce bylo vhazovani u nas a on neodvolal brankare. Tomu nerozumin ve hre 5/5 byli slovaci marni uz 10 minut predtim. Nasledovalo vylouceni a pozdni zoufale odvolani brankare a gol. Od Vujtka bych cekal neco jineho, nechapu proc cekal a na co. Nicmene dobre pro nas

0/0
19.2.2014 8:57

P93a77v98e75l 75J70a58n51č48a86ř13í14k 2204151244326

Povinnosti jsou splněné. Teď už můžou jenom překvapit. Když už ale na to koukám, tak tato severoamerická cesta ( USA > Kanada > finále ) je asi lepší než Skandinávsko evropská ( Švédsko > Rusko/Finsko ) :-)

0/0
19.2.2014 8:38

R56o78m63a28n 16K36r63a82t37o17c74h13v38í34l 6116267876954

Tým co projebe náskok 4:0 do finále nepatří.

Český - ten náš.

(teda téměř se podařilo projebat náskok)

0/−2
19.2.2014 8:48

P86e32t19r 34N40o64v76o55t41n23y 3499272909502

Tak teda jsme ten náskok promarnili? Nebo téměř? Si to napřed ujasněte.

P81e33t87r 60N32o55v42o42t95n81y 3939252739112

Realita je taková, že čeští hokejisti se připravují na čtvrtfinále, slovenští jedou domů. Konečný výsledek byl 5:3. Nikdo nic nepormarnil. Slováci výsledek neotočili.

M83a47j29k18a 27Š37u74m36b27e33r94o68v56á 3605273391485

Tyhle kecy miluju:-P Věřím, že kdyby měl tým dva dny pauzu do dalšího utkání, náskok by možná udržel (ale zase myslet si, že Slováci nám nedají za stavu 3-0 ani fíka, by bylo opravdu naivní). Ale v situaci, kdy se hraje hned následující den další - a mnohem náročnější - zápas, se prostě šetřily síly, na tom není nic divného. Nehledě k tomu - naprosto objektivně - Slováci se po tom prvotním šoku ve druhé a třetí třetině dost zvedli.

P50e17t80r 71N62o30v89o62t96n92y 3789192829612

A patří tam treba tým, co predposlednimu v turnaji nedokáže dat ani jeden gol? :-)

snad né s náma!;-D

dostali od nás jenom 2 góly, dali 4!! celej zápas pod kontrolou.

J60o13s76e55f 88D25a98n80í20k 9336648522335

Ke škodě olympijského turnaje, potažmo ledního hokeje.

+1/−3
19.2.2014 7:29

J76a70r13o44s15l76a80v 80Č63e28r51n25ý 6668974829858

Jasně, když z turnaje vypadne tým, který má ze čtyř zápasů jeden bod a skóre 5:16, tak je to ohromná škoda. Já bych řekl až nespravedlnost.

+10/0
19.2.2014 7:34

L32á90ď35a 75M55a98l43ý 5867986645265

Slovaci předváděli stejný kulový jako my a ani neprezilo "papirově" nejslabší tým. Ani tady tedy nejde dát rovnítko. A v nejdůležitějším zápase zase padli. Takže pro turnaj žádná škoda.

0/0
19.2.2014 10:59

T86o44m95á86š 45Č30e77c64h 4283759619570

Skvělá první třetina, to bylo ono, pak...zbytečné ale zajímavé drama.

F31e70l69i56x 16M21a64u92t29n32e63r 9795458297270

Podíval jsem se na nějaké diskuze na slovenských stránkách. Já vám tedy povím, přátelé. Z většiny jejich příspěvků čiší nenávist, odpor a nepřejícnost vůči Česku zcela zásadně nad rámec sportu. Měli by s tím soudruzi v Bruselu něco začít dělat. Jinak k nim budeme muset poslat nějaké zklidňující jednotky.[>-]

+17/−1
19.2.2014 1:16

D66a55v38i76d 91M41u15n63z47a50r 3608522384446

Nad Tatrou sa blyska Slovaky domou jdu…….

+3/0
19.2.2014 2:47

J97i62t45k57a 61P17a96v15l91í11č76k12o38v84á 6296356496927

To nemusíte ani chodit na jejich stránky. Stačí si přečíst zdejší diskusi.

+2/0
19.2.2014 4:55

M22o79j79m66í53r 44S48k64á89l65a 2150192656

Mě to vůbec nepřekvapuje. Ale studovat u nás zadarmo jim nevadí. Ani kopat kanály, doplňovat zboží v marketech, stát u pásu v montovnách,... Jak typické pro hrdé příslušníky SSS :-P

+4/0
19.2.2014 5:06

T60o21m64a84š 34P11o43k87o67r20n69ý 6508465752253

Ale houby. Většině normálních lidí je to vaše hopsání u zádele. Já kupříkladu ten zápas neviděl a vidíte žiji. ;-)

0/0
19.2.2014 6:29

R39a75d78o28s24l20a59v 26Z63i28m95m91e23r22m51a17n 7481869908

Pozri si ceske stranky a uvidis. Este aj z rekordu si beriete do huby.

J65a81r23o93s43l17a57v 66H10a43š11e47k 8869440712408

Nejdřív dobrý, pak léháro, máme nahráno.. typicky česká hra po léta beze změny. Zaplaťbůh za vyloučeni Slováků za nic... jinak by bylo Hadovi a ostatním horko.. Mám strach z dalších zápasů se silnějšími soupeři než jsou Slováci.... zabrat v první třetině a pak betonovat... To neplatilo ani na Slováky, protože to neumíme, natož na Amíky... Jsem tak snadno pro soupeře čitelný, pořád stejný způsob hry a taktika. Dnes to vyšlo. Ale s odřenýma ušima. Co příště?

+9/−10
19.2.2014 1:10

V77l16a37d76i60s54l79a56v 15N62o59h14e65j15l 7518987828451

ted sem koukal na zaznam a hrali sme lip i druhou tretinu, ve treti tam slovakum neco spadlo, tak je to logicky nakoplo, ale my tam meli 2 tycky, zvlast to brevno Plekyho asi 2 min pred koncem tam mohlo padnout, a jestli vylouceni za nic (zlomena hul), tak zas jim proslo to podrazeni Jagra chvili predtim, to byl zcela jasnej faul, takze tvuj prispevek je spis typicky cesky neprejici fanousek, kdy vyhra je 'utrpena' a prohra o gol je 'dostat nalozeno', jdi se vycpat ;-)

+19/0
19.2.2014 1:39

K85a92r75e70l 28H38a91i44d82e58r 4642866766623

Moc dobře věděli, že je dneska čeká další těžkej zápas a 2 (tam byli ale ještě o třídu lepší). a hlavně 3. třetinu vypustili. Nic víc, nic míň.

0/0
19.2.2014 8:19

V67l83a29d81i94m40í34r 14H37o42l47ý 8374541976627

Ale jo, nakonec dobrý.

Sice to chlapci trochu zdramatizovali, ale ten slovenský ansábl, který neporazil nikoho, museli naši borci udělat i navzdory Lojzovi na střídačce.

+6/−5
19.2.2014 0:53

J43o37s58e48f 13Š97i84l46h12a44v19ý 9472678199

Český hokejový tým, vidějící sílu Slovenského týmu se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15 minutě dostali zprávu, že vedou 1:0.Potom dlouho nechodili žádné zprávy. Až v 58. minutě však přišla , Slováci vyrovnali na 1:1.Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde probihají už velké oslavy a hlášení místního komentátora, Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý rozhodující gól a vyhráli 2:1.Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět smutného Jardu Jágra a ten jim smutně říká:...chlapi, sorry, ale v 25 minutě mě vyloučili do konce utkání....