• Úterý 22. srpna 2017 Bohuslav

Lotyši srdnatě vzdorovali, na Kanadu však nestačili a těsně prohráli

Posledním semifinalistou olympijského turnaje v Soči jsou hokejisté Kanady. Ti se ale na postup hodně nadřeli, srdnatě bojující Lotyše zdolali těsně 2:1. Rozhodující gól dal v 54. minutě obránce Weber.

R46o19b55e54r68t 51B64a64l53a81b40á17n 9542673732

Skoro to vypadá, že znovu přichází čas antihokeje. Přinejmenším na MS se asi máme na co těšit. Trochu to taky souvisí i s tím, že se znovu začalo pouštět víc faulíků především hokejkou.

0/0
20.2.2014 7:30

D59u81š14a66n 46L25e31v96ý 7548945500940

Ještěže to Kanada uválčila,ten Lotyšskej antihokej.Valeli se tři,čtyři v brankovištijak za CCCP Ragulin a spol.Na druhou stranu 1 podtržená pro golmana Lotyšů.Pavelec se měl dívat...

+1/0
19.2.2014 23:30

P87e61t81r 69V61o39j70t17a 8861400686527

Měli s nimi hrát nahoru dolů? Nebo se na to rovnou vys*at, protože nehrají tak nádherný hokej (mimochodem ten kanadský se mně třeba vůbec nelíbí) jako kanada? Hráli to na co měli a za ten výkon zaslouží uznání. Přál jsem jim postup.

0/0
20.2.2014 7:28

M52í27r52a 77Z48i48k23m63u45n21d 2284938488459

Naše přeplacené hvězdy NHL by si měli pustit zápas ze záznamu. Aby viděli, jak se hraje za vlast.

+1/−1
19.2.2014 21:15

D96a37v91i23d 15N58o80v88o82t94n90ý 2517692985669

Naše přeplacené hvězdy aspoň hrály hokej, což se o Lotyšském týmu složeném snad z 15 obránců říct moc nedá...

M75a81r86t75i47n 33S67a14k23a96l 4390764340462

Tyvoe, sledoval jsem třetí třetinu a hokej zaplakal. Lotyšové totální rádoby beton, na střely pro Kanadu 57:15. Hrozný. Jsem rád, že to nejakým haluzem neuklepali.

+1/−6
19.2.2014 20:28

D79a60n23i60e37l 12R97e40i30c55h45e23l 8429769563

To nebyl ze strany Lotyšů hokej, ale soutěž v synchronizovaném vyhazování puků ze svého pásma.

+2/−4
19.2.2014 20:35

B79á46r91a 35T55e72s13n32e34r67o95v94á 5515510184359

Gólman Lotyšů zachytal neskutečně, z 57 střel dostat jen 2 fíky, to je na smeknutí kloboučku. Škoda, že se nepřidali i jeho kolegové z útoku.