On-line rozhovor se Šárkou Záhrobskou

BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená.
velikost textu:
vydáno 20.2.2010 18:20
Ptejte se české lyžařky na ZOH ve Vancouveru.

Konec rozhovoru

Osobnost již neodpovídá. Čtenáři se ptali do 20. února 2010 do 20:30

OTÁZKA: Dobrý večer Šárko (ČR),viděl jsem Vás v kombinačním slalomu a připadla jste mi velmi uvolněná a klidná.Trať byla sice lehoučká,ale i tak pocit s dílčího vítězství Vám mohl dodat další seběvědomí v cestě za medailí...Držím pěsti aby byla.Co otec říkal jízdě? Míra mm mm
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, děkuji za podporu. Kombinační slalom se mi opravdu povedl a z celého závodu jsem měla velmi dobrý pocit. S mým otcem jsme závod neprobírali. 20.2.2010 20:19
OTÁZKA: Dobrý den Šárko, držím palce a kdyby to nevyšlo (medaile), je to jenom sport. Berete to taky tak? Jinak hodně štěstí a hlavně hodně zdravíčka do dalších závodů přeji. Fandím Vám. Lukáš Lukáš Zajiček
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý den, samozřejmě že je to jen sport, kde nejde o život. Úspěchy oslavuji, neúspěchy neprožívám ... 20.2.2010 20:20
OTÁZKA: Zdravím. Samozřejmě Vám přeji abyste předvedla výkon se kterým budete sama spokojená, ale spíš mě zajímá, jaké jídlo ve Venkůvru vlastně jíte. České, kanadské, jiné? a a
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý den, v olympijské vesnici ve Whistleru máme opravdu široký výběr. Já si dopřeji nejradši italskou kuchyni a čínu. 20.2.2010 20:21
OTÁZKA: Budete chtit do budoucna zlepsit sjezd, obri slalom, super G nebo se budete zamerovat spis na slalom special? Jinak preju hodne uspechu na ZOH :))) stanislaw rucki
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, mezi mé hlavní disciplíny bude i do budoucna patřit obří slalom a slalom. Hlavně na obřím slalomu chci hodně zapracovat. 20.2.2010 20:24
OTÁZKA: Právě běží Super-G, jaktože ho nesledujete? ;-) A nezvažovala jste účast? šárka čapková
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, SG jsem sledovala na TV. Raději si šetřím síly na středeční a páteční závod. 20.2.2010 20:25
OTÁZKA: Ahoj Sarko...Jaky mas zatim nejlepsi zazitek z Vancouveru (teda krome te zlate ze slalomu, o ktere jeste nevis!)...Libi se Ti mesto, hory, lidi, priroda?...Budu moc fandit, drzim palce!!.....Peter
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, příroda je tady úžasná, jen škoda, že všichni medvědi ještě spí ... A lidi hrozně milí, určitě se sem ještě někdy vrátím. 20.2.2010 20:26
OTÁZKA: Chtěl bych se zeptat, jaká byla oslava narozenin? Dodatečně přeji vše nejlepší a hlavně pevné zdraví. Miroslav Škrabala
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, v den narozenin večer byla malá oslava. Dostala jsem krásný dort a kytici a zazněla píseň od pana Uhlíře, Šárka má narozeniny ... Bylo to moc příjemné. Jinak své narozeniny slavím již tradičně ještě na jaře po sezóně. 20.2.2010 20:30
OTÁZKA: Dobrý večer Šárko, gratuluji ke skvělé jízdě v super kombinaci, hlavně slalom byl perfektní, a přeji Ti, aby jsi domů dovezla zlato. Zuzana Hradilová
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, děkuji, budu se snažit ... 20.2.2010 20:30
OTÁZKA: Dobrý den, předem bych vám chtěl pogratulovat nakonec k výbornému 7.místu v superkombinaci, na které jste dosáhla díky vůbec nejlepšímu času ve slalomu. Chtěl bych se zeptat, jestli jste schopna odstranit rezervy ve sjezdu, které vám ztěžují medailové útoky v superkombinaci, a jestli vám čtvrteční výborně zajetý slalom dodal sebevědomí do slalomu, který se jede příští týden. Hodně štěstí, Jakub
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, pokud bych se v tréninku zaměřila více na rychlostní disciplíny určitě bych řadu rezerv odstranila, ale mou prioritou stále zůstavá obří slalom a slalom. 20.2.2010 20:32
OTÁZKA: V tom super obřím slalomu jak tam jsou ty branky z tech dvou tyček a mezi nima je ten praporek tak to je docela nebezpečný... Včera tam do toho ten švéd vrazil... Nemyslíš že kdyby tam dal místo toho něco jinýho, že by to bylo lepší? Třeba jen jednu vysokou tyčku, podobnou jaka je v malým slalomu.
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, slalom se jezdí jinou technikou než obří slalom a rychlé disciplíny, proto tam ten terč není. Terč na branách musí být, aby byly brány v té rychlosti dobře vidět. Samozřejmě musí být upevněn tak, aby se snadno strhnul, když do něho někdo vjede. 20.2.2010 20:34
OTÁZKA: Dobrý den, chci pogratulovat k sedmému místu v kombinaci. Chci se zeptat, zda jste po slalomové jízdě tušila, že se můžete vytáhnout až do první desítky? 2. Myslela jste v tu chvíli trošku i na jednu z medailí? 3. Co říkáte tomu, že jste zajela suverénně nejlepší slalom ze všech závodnic a dodala jste si tím potřebné sebevědomí do slalomu speciál? 4. Jaké jsou vaše cíle pro slalom? 5. Cítíte na sobě tlak nebo jste nervózní před Vaší královskou disciplínou, pokud ano, čím proti nervozitě bojujete (či jak se rozptylujete)? Moc děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí jak do závodu, tak i do další Vaší kariéry a především do života. Honza Jan Vojkůvka
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, pokud máte po sjezdu ztrátu kolem tří vteřin je umístění po dobře zajetém kole ve slalomu reálné, bohužel ztráta kolem tří vteřin ze sjezdu je na stupně vítězů příliš, na stupně by musela být tak o 1-1,5 vteřiny nižší, kombinační slalom se mi povedl podle mých představ, v pátečním závodě to bude určitě boj, favoritek je letos hodně, můžu slíbit, že udělám maximum a budu se snažit bojovat o medaili. 20.2.2010 20:41
OTÁZKA: Diváci TV mají možnost vidět mezičasy na obrazovce. Vy taky víte, jak jste na tom v průběhu závodu? Taky držím palce a věřím v medaili! Libor Libor Kuška
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý večer, během jízdy přehled o čase nemáme, až v cíli se dozvíme jak se nám to povedlo ... 20.2.2010 20:42
OTÁZKA: Dobrý den, měl bych jeden dotaz. Cítíte na OH trošku protlačování amerických a kanadských sportovců? A co si o tom myslíte? Petr Hrabák
BYLO TO DOBRÉ. Šárka Záhrobská byla se sedmým místem v superkombinaci očividně spokojená. ODPOVĚĎ: Dobrý den, mohu soudit je u alpských disciplin. Například atmosféra v cíli je skvělá. Diváci fandí všem ... 20.2.2010 20:47