Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Sobota 19. srpna 2017 Ludvík

Olympijské hry na iDNES.cz: přehledný program, původní zprávy a videa

Olympijské kruhy | foto: AP

27 2012
Celkem dvanáct zpravodajů vyslaly zpravodajský portál iDNES.cz a deník MF DNES do Londýna, aby vám - čtenářům - co nejvíce přiblížili nedůležitější sportovní událost roku. Co tedy po dobu olympijských her na iDNES.cz najdete?

Aktuální zpravodajství a rozhovory. Čtyři píšící reportéři iDNES.cz a další čtyři z deníku MF DNES budou každý den přinášet čerstvé novinky z dějiště her. Kromě obsáhlého zpravodajství nebudou chybět zajímavé rozhovory s českými reprezentanty či zahraničními hvězdami, poutavé příběhy ani reportáže z olympijského města.

On-line reportáže. Nejdůležitější sportovní zápolení vám přiblížíme minutu po minutě či pokus po pokusu. V podrobných reportážím můžete sledovat například všechna utkání českých basketbalistek, oba dny desetibojařského klání, finále oštěpařek i oštěpařů či další duely o medaile s českou účastí.

Přehledný program a výsledky. Jaký čas zaběhl vítěz atletické stovky nebo kdo postoupil z kvalifikace lukostřelby? S naší rozsáhlou a rychle aktualizovanou sportovní databází se ve spleti čísel, jmen a výkonů zaručeně neztratíte.

Seznam všech olympijských závodů a zápasů lze filtrovat podle data, sportů, české účasti v disciplíně nebo třeba místa konání. V celé sekci věnované českému týmu si můžete prohlédnout podrobné vizitky jednotlivých reprezentantů i s jejich současnými fotografiemi.

On-line rozhovory. Prostřednictvím iDNES.cz můžete se sportovci také diskutovat, ptát se jich na dojmy či jen pogratulovat úspěchu. Reportéři přímo v Londýně pozvou vybranou osobnost k on-line rozhovoru, během kterého odpoví na vaše dotazy a vzkazy.

Původní videa. Redakce vyslala na místo také svého kameramana, díky němuž nabídne návštěvníkům stránek původní reportáže z ulic Londýna, vyzdobeného Českého domu, barevných fanouškovských táborů a dalších zajímavých míst dějiště letní olympiády.

Bohaté galerie. O dokonalou obrazovou stránku se postarají mimo jiné hned tři fotoreportéři MF DNES. Hlavní texty vždy doplní galerie s nejlepšími snímky závodu nebo zápasu. Pravidelně také budeme připravovat tematické články v obrazech.

Facebook. Obsáhlý kanál na oblíbené sociální síti Facebook poskytne fanouškům bleskové zprávy o výsledcích očekávané disciplíny, zákulisní zvěsti a další zajímavosti přímo z Londýna.

Autor:
DUMREALIT
Nový obor podnikání - majitel nové pobočky

DUMREALIT
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Najdete na iDNES.czmobilní verze