Reportáž skončila 10. 8. 2008 8:16

USA - ČESKO

Olympijský basketbalový turnaj žen.

USA - ČESKO 97:57 (22:17, 49:31, 75:44)
Nejlepší střelkyně: Taurasiová 17, Fowlesová 16 - Vítečková 12, Veselá 8. Češky hrají druhé utkání ve skupině v pondělí v 5 ráno s týmem Mali. Tolik z dnešní on-line reportáže, děkujeme za pozornost. Hezký zbytek dne.
Závěr zápasu se dohrál v poklidu. Američanky se ani nesnažily dát stovku. Utkání končí vítězstvím favoritek o 40 bodů.
97:57
Augustusová 41 sekund před sirénou faulovaná, proměnila oba hody.

Nepřehlédněte

USA:

Rozehrávačky: 6 Sue Birdová, 12 Diana Taurasiová, 14 Katie Smithová, 7 Kara Lawsonová, 4 Cappie Pondexterová
Křídla: 10 Tamika Catchingsová, 11 Tina Thompsonová, 5 Seimone Augustusová
Pivotky: 8 Delisha Milton-Jonesová, 9 Lisa Leslieová (C), 13 Sylvia Fowlesová, 15 Candace Parkerová

ČESKO:

Rozehrávačky: 8 Michaela Uhrová, 9 Hana Machová, 14 Kateřina Elhotová
Křídla: 4 Jana Veselá, 15 Eva Vítečková, 5 Ivana Večeřová, 7 Michala Hartigová, 12 Markéta Mokrošová (C), 6 Romana Hejdová, 11 Miloslava Svobodová
Pivotky: 13 Petra Kulichová, 10 Edita Šujanová
95:57
Pondexterová přistrčená, ale stačila vystřelit. Úspěšná.
93:57
Šujanová za dva body.
93:55
Fowlesová další dva body a už je s 18 body nejlepší střelkyní zápasu. Do konce chybí 2:38 minuty.
91:55
Parkerová po úspěšném pokusu neproměnila trestný hod. Za Češky snižuje Elhotová.
89:53
Fowlesová tři a půl minuty před koncem znovu posouvá skóre více ve prospěch soupeřek.
87:53
Pondexterová proměnila jeden ze dvou trestných hodů.
86:53
A pět minut před sirénou Elhotová snižuje na rozdíl 31 bodů. Na druhé straně je úspěšná Augustusová.