USA - Česko 80:61 (18:21, 42:35, 65:50)
80:61-konec
Dalším soupeřem českého týmu bude ve středu ráno Čína.
80:61-konec
Český tým utrpěl druhou porážku na olympijském turnaji, přesto má naději na postup. Ze šesti celků postupují do čtvrtfinále ze skupiny čtyři.
80:61-konec
Nejlepší střelkyně českého týmu: Klimešová 18, Vítečková 14 a Veselá 8.
80:61
Je konec. Američany splnily roli favoritek, český tým bojoval a ostudu neudělal, podlehl o 19 bodů.
78:61
Veselá využila půl minuty před koncem dva trestné hody.
78:59
Do konce zbývá poslední minuta, zápas se už jen dohrává.
76:59
Večeřová se trefila za dva body z velké dálky. Do konce zápasu zbývají tři minuty.
76:57
Veselá proměnila obě šetky.
76:55
Další dva body přidala opět Vítečková, hraje se 37. minuta.
74:53
Vítečková přesně v polovině čtvrté čtvrtiny dala první český koš. Trefila se za tři body.
74:50
Hraje se 35. minuta: Trenér Bobrovský si vzal oddychový čas. Američanky jsou zkušenější a potvrzují roli favoritek.
74:50
Cashová se terfila ze střední vzdálenosti, po ní Birdová. Češkám se nedaří střelba.
69:50
Útočný faul Hartigové. Hraje se 32. minuta.
67:50
Po rozháraném začátku dala Birdová první koš závěrečné čtvrtiny.
65:50
Klimeševá těsně před vypršením limitu dala další dva body, celkem jich má na svém kontě zatím 18. Skončila třetí čtvrtina.
63:48
Vítečková se trefila za tři body, do konce třetí čtvrtiny chybí půl minuty.
63:45
Griffitová dává ve 29. minutě pouze jeden trestný hod ze dvou.
62:45
Hartigová zakončila po oddechovém času rychlý brejk. I s faulem. Další bod přidala z jednoho trestného hodu.
62:42
Klimešová potvrdila střeleckou formu, další body přidala ze střední vzdálenosti. Do konce třetí čtvrtiny zbývají přesně dvě minuty. Američanky drží dvacetibodový odstup, vedou 62:42.
62:39
Thomsnová zvýšila, pak si připsala třetí osobní chybu.
58:39
Třetí a čtvrtý bod českého týmu ve třetí čtvrtině dala z trestných hodů nejlepší česká střelkyně Klimešová, zatím dala 14 bodů.
58:37
Swoopesová dala druhou americkou trojku. Hraje se 26. minuta. Trenér Jan Baborovský se snaží točit hráčky a často střídá.
55:37
Thompsonová hladce prošla pod koš a zvýšila náskok na 16 bodu. Češky opět ztratily míč a Leslieová dala další dva body,
51:37
Hraje se 24. minuta: Nastoupila Kulichová
51:35
Úvod třetí čtvrtiny prohrál český tým 0:9, trenér Bobrovský si ve 23. minutě vzal time out.
51:35
Cathingsová dala za dva, Swoopesová využila brejk. Veselá nedokončila průnik. Američanky jsou důraznější a mnohem lepší na doskoku. Útočných už mají 13!
47:35
Američanky si v útoku snad pětkrát doskočily míč a Thompsonová zvyšuje ve 22. minutě na rozdíl 12 bodů.
45:35
Američanky vyhrály rozskok Cathchingsová těsně před limitem trefila trojku.
42:35-půle
Rozhodčí pustily tvrdou hru, pod košem hrají agresivně především Američanky, jejichž zákroky jsou občas na hranicích faulů.