Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Úterý 17. října 2017 Hedvika

Basketbalistky čeká předolympijská prověrka v Moskvě

Česko - Japonsko; Machová(vpravo) bojuje o míč s Japonskou Tanakaovou. | foto: Reuters

21 2008
Reprezentace basketbalistek pod vedením trenérů Jana Bobrovského a Miroslava Volejníka odletěla v pondělí dopoledne do Moskvy k přípravnému turnaji před olympijskými hrami v Pekingu. Český tým od úterka nastoupí postupně proti Španělsku, domácímu Rusku a Izraelkám.

Zápasy budou po dvou týdnech fyzické a herní přípravy v Brně a v Luhačovicích první zápasovou prověrkou před olympiádou.

"Původně jsme byli s ruskou stranou domluveni pouze na dvou vzájemných zápasech, jenže pořadatelé pozvali ještě Španělsko a Izrael. Nejsem příliš nadšen z toho, že budeme hrát se Španělkami, které budou našimi soupeřkami ve skupině na olympijském turnaji," uvedl před odletem Bobrovský.

V Pekingu na olympiádě se české basketbalistky střetnou se Španělkami ve středu 13. srpna.

Do Moskvy odcestovaly Kateřina Elhotová, Michala Hartigová, Romana Hejdová, Petra Kulichová, Hana Machová, Markéta Mokrošová, Miloslava Svobodová, Edita Šujanová, Michaela Uhrová, Ivana Večeřová, Jana Veselá a Eva Vítečková.

Český tým se na turnaji v Moskvě utká v úterý od 15 hodin SELČ se Španělkami, ve středu změří od 17:15 síly s domácím výběrem a vystoupení zakončí opět zápasem od 15 hodin s Izraelem.

Autoři: ,


Grafton Recruitment Praha
SERVISNÍ TECHNIK - LAKOVACÍ KABINY

Grafton Recruitment Praha
Praha
nabízený plat: 25 000 - 35 000 Kč

Najdete na iDNES.czmobilní verze