Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bruce Stadium uvidí českou premiéru

13 2000
P r a h a - Bruce Stadium v hlavním městě Austrálie Canbeře byl postaven v roce 1977 u příležitosti konání Panpacifických sportovních her. Od té doby slouží místním fotbalovým a rugbyovým klubům, je to též domácí hřiště australských fotbalových reprezentantek. Na zdejším trávníku zahájí své účinkování na hrách i český fotbalový tým, odehrají se zde též obě semifinále ženské soutěže.

Stadion pro 25.000 sedících diváků je velmi příjemný pro diváky, kteří nejsou od hrací plochy vzdálení víc, než 50 metrů. Před vrcholnou událostí ve své historii dostal canberrský "kotel" novou střechu, jež by měla ochránit alespoň část diváků před rozmary zdejší zimy. Místní fotbaloví příznivci hře opravdu rozumí a dokáží vytvořit výbornou atmosféru, což by se mělo projevit zejména při vystoupeních domácího ženského výběru.

Stadion se také, ještě před zahájením samotných her, dostal do středu pozornosti, když bylo upozorňováno na špatnou kvalitu zdejšího trávníku. Pořadatelé ovšem dokázali zareagovat a včas problém odstranit.

Diváci v Canbeře dokáží vytvořit výbornou atmosféru

Autor:


Nejčtenější

denicky-depo-provera-uz-nikdy
denicky-depo-provera-uz-nikdy

Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

Najdete na iDNES.czmobilní verze