Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Brückner potřebuje zkušeného brankáře

1 2000
P r a h a - Až za týden bude zveřejněna širší nominace fotbalové reprezentace pro olympijské hry. Vyplývá to z vyjádření šéfa týmu Petra Fouska i trenéra Karla Brücknera. V té době možná bude už zřejmější, zda s sebou Brückner do Austrálie vezme tři starší hráče, nebo využije stejný kádr jako na evropském šampionátu jednadvacítek. Užší nominace bude jmenována až ve druhé polovině srpna. Brückner nadále tvrdí, že by rád využil především služeb nějakého zkušeného brankáře.

"Nikdo z našich tradičních brankářů nechytá," postěžoval si trenér. Chvalovský bude ve Stuttgartu podle všeho pouze náhradním gólmanem, stejný úděl zatím zbyl na Drobného v Českých Budějovicích a podobně je na tom Bureš v Olomouci. O tom, kdo se nakonec postaví mezi tyče, ale kouč stále nechce spekulovat. Už dříve padala jména Srníček, Maier a další, ale koho by nakonec klub pustil, nikdo z nich neví.

Problémy by neměly být s uvolněním hráčů, kteří odešli do zahraničí, nebo tam už hrají. V Německu totiž působí vedle Chvalovského také Šimák a hlavně kapitán týmu Týce, v Itálii sbírá první zkušenosti Jankulovski. "Hráči sami chtějí jet a proti nominaci klub nic nezmůže," odmítl problémy Brückner.

Autor:


Témata: Karel Brückner

Další z rubriky

Přibylo dalších šest medailí


S y d n e y Medailová žeň českých sportovců na paralympijských hrách v Sydney pokračuje. K dopolednímu triumfu...

Plavkyně Hoffmanová dohmátla pro zlato


S y d n e y Počet cenných kovů, které v Sydney získali čeští handicapovaní sportovci, se po dnešku zastavil...

Karabec si zlatou medailí splnil sen


S y d n e y Zlatou medilovou sbírku na paralympijských hrách v Sydney rozšířil stolní tenista Ivan Karabec,...

HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů
HUBNUTÍ: Dvojnásobná maminka zhubla 20 kilogramů

Maminka pod přezdívkou Adenka84 dokazuje, že opravdu lze omládnout! Během pár měsíců zhubla dvacet kilogramů – se dvěma dětmi, při návratu do práce a potížích se štítnou žlázou.Najdete na iDNES.cz