Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Cechlová: Dělám atletiku, ne sumo

23 2004
Atény - (Od zvláštního zpravodaje iDNES) - Spoustu lichotek si přečetla česká diskařka Věra Cechlová-Pospíšilová během online rozhovoru se čtenáři iDNES z olympijské vesnice v Aténách. Všem poděkovala. "Dělám atletiku, ne sumo," vysvětlila atletka, která skončila ve finále své soutěže o devět centimetrů čtvrtá.
Odpovědi Cechlové
najdete ZDE

DALŠÍ ROZHOVORY
09.00 - Veslaři
11.00 - Bába a Ton

"Při za závodech nervozitu nepociťuji, snažím se soustředit sama na sebe a na svůj výkon hodit co nejdál," popsala, jak prožívala závod.

Na přetřes přišel i dopink. "Nevím, nikoho jsem nechytila za ruku, tak nemůžu něco takového o soupeřkách tvrdit. Je to sport a tvrdá realita," řekla čtenářům atletka, dva dny po závodě ještě stále trochu unavená.

Nejdelší pokus české atletky v olympijském závodě měřil 66,08 metrů. Na medaili to nestačilo.

"To je život, ten nahoře to holt zařídil tak, abych měla do budoucna ještě větší motivaci," říkala po závodě svěřenka trenéra Josefa Šilhavého. - více zde

Věra Cechlová-Pospíšilová byla druhou nejmladší finalistkou. "Cítím, jak se každý rok zlepšuji. Technicky i psychicky. Na světové soutěži se mi závodí rok od roku líp. Snad se to projeví v příštích letech," doufá.

V Řecku se jí líbí, ale už se těší domů za rodinou, manželem a psem. Ještě jí čeká finále Grand Prix v Monte Carlu, a pak snad vysněná dovoléná v Sinai.Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze