Reportáž skončila 13. 8. 2008 6:51

ČESKO - ŠPANĚLSKO

Olympijský basketbalový turnaj žen.

Konec utkání, český tým prohrává 55:74. Češkám se nepovedla hlavně druhá a třetí čtvrtnia, v té poslední už vysoký náskok Španělek stáhnout nedokázaly.
55:74
Poslední vteřiny utkání se odehrávají pod českým košem.
55:74
Další body španělského týmu, který kontroluje závěr utkání.

Nepřehlédněte

ČESKO:

Rozehrávačky: 8 Michaela Uhrová, 9 Hana Machová, 14 Kateřina Elhotová
Křídla: 4 Jana Veselá, 15 Eva Vítečková, 12 Markéta Mokrošová (C), 6 Romana Hejdová, 11 Miloslava Svobodová
Pivotky: 13 Petra Kulichová, 7 Michala Hartigová, 10 Edita Šujanová, 5 Ivana Večeřová
55:69
Naprosto volná Pascuaová střílí za dva body.
55:67
Na druhé straně dostaly výhodu dvou trestných hodů také Češky, oba proměnila Večeřová. Poslední dvě minuty zápasu.
53:67
Pascuaová proměňuje jeden ze dvou trestných hodů.
53:66
Montananová přistrčila Veselou, česká hráčka ale nakonec nedokázala proměnit ani jeden trestný hod.
53:66
Valdemorová byla v útoku faulována, podařilo se jí trefit jeden trestný hod.
53:65
Španělský trenér Perez si bere oddechový čas, do konce zápasu zbývá 3:44.
53:63
Český tým ve čtvrté čtvrtině Španělky přehrává, náskok už snížil na deset bodů.
49:61
Českému týmu se v poslední čtvrtině začíná dařit střelba, Veselá skóruje za dva body.
47:61
Machové se podařilo vstřelit koš, i když byla faulovaná. Navíc proměňuje dodatečný trestný hod.
44:61
Za tři body také na druhé straně Sanchezová.
44:58
Vítečkové se podařilo proniknout pod koš a došla si pro faul. Vítečková trefila jeden trestný hod.
43:58
Po delší době se Češkám povedlo skórovat za tři body, úspěšnou střelkyní je Elhotová.
Konec třetí čtvrtiny. Češkám se v zápase vůbec nedaří, Španělky jsou daleko lepší a v zápase vedou už rozdílem třídy.
40:58
Čtvrtá čtvrtina byla zahájena, Večeřová snižuje ze dvou trestných hodů.
38:58
Tři body přidala ze tří trestných hodů Sanchezová a Španělky vedou o dvacet bodů. Pár vteřin do konce třetí čtvrtiny.