Kateřina Beroušková Skiatlon (7,5 km + 7,5 km), 10 km volně, 30 km klasicky, sprint
Karolína Grohová štafeta 4 x 5 km
Barbora Havlíčková štafeta 4 x 5 km
Petra Hynčicová
Martin Jakš Skiatlon (15 km + 15 km), 15 km volně, štafeta 4 x 10 km, 50 km klasicky
Petr Knop Skiatlon (15 km + 15 km), 15 km volně, štafeta 4 x 10 km, 50 km klasicky, sprint
Michal Novák Skiatlon (15 km + 15 km), 15 km volně, štafeta 4 x 10 km, 50 km klasicky, sprint
Petra Nováková Skiatlon (7,5 km + 7,5 km), 10 km volně, 30 km klasicky
Aleš Razým
Miroslav Rypl Skiatlon (15 km + 15 km), 15 km volně, štafeta 4 x 10 km, 50 km klasicky, sprint
Biatlon
Markéta Davidová
Jessica Jislová Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, štafeta žen
Michal Krčmář Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, závod s hromadným startem, smíšená štafeta, štafeta mužů
Ondřej Moravec Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, závod s hromadným startem, smíšená štafeta, štafeta mužů
Eva Puskarčíková Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, závod s hromadným startem, smíšená štafeta, štafeta žen
Jaroslav Soukup Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, štafeta mužů
Michal Šlesingr Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, závod s hromadným startem, smíšená štafeta, štafeta mužů
Adam Václavík Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, štafeta mužů
Veronika Vítková Sprint, stíhací závod, vytrvalostní závod, závod s hromadným startem, smíšená štafeta, štafeta žen
Martina Sáblíková 1 500 metrů, 3 000 metrů, 5 000 metrů
Nikola Zdráhalová 1 000 metrů, 1 500 metrů, 3 000 metrů, závod s hromadným startem
Lukáš Daněk Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev
Miroslav Dvořák Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev
Ondřej Pažout Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev
Tomáš Portyk Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev
Skoky na lyžích
Lukáš Hlava Závod na velkém můstku, závod družstev
Roman Koudelka Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev
Čestmír Kožíšek Závod na středním můstku, závod na velkém můstku, závod družstev

Program ZOH 2018

První sportovní soutěže na ZOH 2018 začaly už 8. února. Zahajovací ceremoniál proběhl 9. 2. od 12 hodin středoevropského času. Zajímá vás, kdy soutěžili Češi? Kompletní program zimních olympijských her a místní časy konání soutěží naleznete ve sportovní databance programu. Česká reprezentace se v hokeji na ZOH 2018 utkala v základní skupině s Koreou, Kanadou a Švýcarskem a nakoenc se probojovala až do medailové fáze. Skončila však čtvrtá. Mezi ostře sledované sporty patřil i biatlon, který začal v sobotu 10. 2. sprintem žen na 7,5 km, a rychlobruslení, kde se v též 10. 2. konal první závod na 3 000 m. Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu probíhaly až do 25. února, kdy se hokejisté ve finále utkali o zlaté medaile a celou olympiádu zakončí závěrečný ceremoniál.

Výsledky a medaile

Výsledky českých i zahraničních sportovců na ZOH 2018. Až 2 952 sportovců z 92 zemí soupeřilo o 102 sad olympijských medailí. Výsledky ledního hokeje, biatlonu a dalších oblíbených sportů naleznete přehledně uspořádané v databance výsledků.

Česká výprava měla na OH 2018 95 sportovců a získala sedm medailí. Bilancí dvou zlatých, dvou stříbrných a tří bronzových dosáhla druhého největšího úspěchu v historii a celkově se zařadila na čtrtnácté místo v pořadí národů.

Sportoviště

Zimní olympijské hry 2018 se konaly v jihokorejském okresu Pchjongčchang. Hlavním střediskem byl Alpensia Resort, kde byla připravená i olympijská vesnice a odehrála se zde většina sportů včetně biatlonu. Pro slalom a obří slalom byl Jongpchjong a rychlostní soutěže se odehrály v Čongsonu. Centrem hokejového dění na ZOH 2018 byl Kangnung, kde se také odehrály medailové zápasy.