Čas ČR (GRE)
Sport
Popis
14. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Japonsko - Austrálie
14. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - USA - Itálie
14. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Tchajwan - Kanada
14. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Čína - Řecko
15. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Japonsko - Tchajwan
15. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - Čína - Itálie
15. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - USA - Austrálie
15. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Kanada - Řecko
16. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Čína - Kanada
16. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - USA - Japonsko
16. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Itálie - Řecko
16. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Austrálie - Tchajwan
17. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Čína - USA
17. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - Kanada - Japonsko
17. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Řecko - Tchajwan
17. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Itálie - Austrálie
18. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Tchajwan - Itálie
18. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - Čína - Austrálie
18. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Kanada - USA
18. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Řecko - Japonsko
19. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Tchajwan - Čína
19. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - USA - Řecko
19. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Japonsko - Itálie
19. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Kanada - Austrálie
20. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
základní skupina - Itálie - Kanada
20. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
základní skupina - USA - Tchajwan
20. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
základní skupina - Řecko - Austrálie
20. 8. 18:30 (19:30)
softbal - ženy
základní skupina - Japonsko - Čína
22. 8. 8:30 (9:30)
softbal - ženy
semifinále
22. 8. 11:00 (12:00)
softbal - ženy
semifinále
22. 8. 16:00 (17:00)
softbal - ženy
o umístění - o 3. místo
23. 8. 15:00 (16:00)
softbal - ženy
o umístění - FINÁLE
24. 8. 20:00 (21:00)
atletika - muži
desetiboj - oštěp