Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Zimní olympijské hry 2018

Čas v ČR (v ) Sport Popis
8.2. 1:05 (9:05) skupiny mix dvojice - 1. kolo
USA - Tým OAR, Kanada - Norsko, Korea - Finsko, Čína - Švýcarsko
8.2. 12:05 (20:05) Curling - open skupiny mix dvojice - 2. kolo
Finsko - Švýcarsko, Korea - Čína, Tým OAR - Norsko, USA - Kanada
8.2. 13:30 (21:30) střední můstek - kvalifikace
9.2. 0:35 (8:35) Curling - open skupiny mix dvojice - 3. kolo
Korea - Norsko, USA - Švýcarsko, Čína - Kanada, Tým OAR - Finsko
9.2. 2:00 (10:00) týmy (muži) - krátký program
9.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení - páry týmy (sportovní dvojice) - krátký program
9.2. 2:00 (10:00) boule - kvalifikace
9.2. 3:45 (11:45) Akrobatické lyžování - muži boule - kvalifikace
9.2. 5:35 (13:35) skupiny mix dvojice - 4. kolo
Kanada - Finsko, Čína - Tým OAR, USA - Korea, Švýcarsko - Norsko
9.2. 12:00 (20:00) Slavnostní zahájení - open ceremoniál - zahajovací
10.2. 1:05 (9:05) skupiny mix dvojice - 5. kolo
Čína - USA, Norsko - Finsko, Kanada - Švýcarsko, Korea - Tým OAR
10.2. 2:00 (10:00) Snowboarding - muži slopestyle - kvalifikace
10.2. 8:15 (16:15) skiatlon (7,5 km + 7,5 km) - FINÁLE
10.2. 8:40 (16:40) Hokej - ženy skupina B - Japonsko - Švédsko
10.2. 11:00 (19:00) 1500 m - FINÁLE
10.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze - ženy 500 m - kvalifikace
10.2. 11:00 (19:00) 3000 m týmy - kvalifikace
10.2. 11:10 (19:10) Saně - muži jednotlivci - 1. jízda
10.2. 11:10 (19:10) jednotlivci - 2. jízda
10.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení - ženy 3000 m - FINÁLE
10.2. 12:05 (20:05) skupiny mix dvojice - 6. kolo
Tým OAR - Kanada, Švýcarsko - Korea, Norsko - USA, Finsko - Čína
10.2. 12:15 (20:15) Biatlon - ženy sprint 7,5 km - FINÁLE
10.2. 13:10 (21:10) skupina B - Švýcarsko - Korea
10.2. 13:35 (21:35) Skoky na lyžích - muži střední můstek - FINÁLE
11.2. 1:05 (9:05) skupiny mix dvojice - 7. kolo
Norsko - Čína, Finsko - USA, Švýcarsko - Tým OAR, Kanada - Korea
11.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení - páry týmy (taneční páry) - krátký program
11.2. 2:00 (10:00) týmy (ženy) - krátký program
11.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení - páry týmy (sportovní dvojice) - volná jízda
11.2. 2:00 (10:00) slopestyle - FINÁLE
11.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování - muži sjezd - FINÁLE
11.2. 5:30 (13:30) slopestyle - kvalifikace
11.2. 7:15 (15:15) Běh na lyžích - muži skiatlon (15 km + 15 km) - FINÁLE
11.2. 8:00 (16:00) 5000 m - FINÁLE
11.2. 8:40 (16:40) Hokej - ženy skupina A - Finsko - USA
11.2. 10:50 (18:50) jednotlivci - 3. jízda
11.2. 10:50 (18:50) Saně - muži jednotlivci - 4. jízda - FINÁLE
11.2. 11:30 (19:30) boule - finále, 1. jízda
11.2. 12:05 (20:05) Curling - open brejk mix dvojice - brejk
11.2. 12:15 (20:15) sprint 10 km - FINÁLE
11.2. 13:00 (21:00) Akrobatické lyžování - ženy boule - 2. jízda - FINÁLE
11.2. 13:10 (21:10) skupina A - Kanada - Tým OAR
12.2. 1:05 (9:05) Curling - open skupiny mix dvojice - semifinále
12.2. 2:00 (10:00) týmy (muži) - volná jízda
12.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení - ženy týmy (ženy) - volná jízda
12.2. 2:00 (10:00) týmy (taneční páry) - volná jízda - FINÁLE
12.2. 2:00 (10:00) Snowboarding - ženy slopestyle - FINÁLE
12.2. 2:15 (10:15) obří slalom - 1. kolo
12.2. 5:30 (13:30) Snowboarding - ženy U-rampa - kvalifikace
12.2. 5:45 (13:45) obří slalom - 2. kolo - FINÁLE
12.2. 8:40 (16:40) Hokej - ženy skupina B - Švýcarsko - Japonsko


Najdete na iDNES.cz



mobilní verze