• Úterý 17. října 2017 Hedvika

Paralympionici vybojovali sedm medailí

Česká výprava získala na paralympijských hrách v Aténách dalších pět medailí. Zlato vybojovali atlet Roman Musil a plavec Martin Kovář. Musil vyhrál vrh koulí a Kovář plavecký závod na 200 metrů volný způsob. O stříbrné medaile se zasloužili atleti Veronika Foltová a Radim Běleš a stolní tenisté Michal Stefanu a Jolana Matoušková. Bronz má plavec Jiří Kadeřávek.

IDv

Jirmus
Jestli máš čas to číst, tak Ti Jirmus k tomu bronzu blahopřeji a jen tak dál. Máš ještě dva pokusy a další barvy by se pěkně zapíjeli. Voš
0/0
21.9.2004 22:52

Stilgar

Pro iDnes
Mohli byste tam psát stupně postižení u všech našich. Kolář je pravda vozíčkář, ale to jsou kategorie S4 - S7 (minimálně)...