Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Čáslavská vzpomene na Wericha a převezme Řád vycházejícího slunce

Mezi dvě vzdálené země dělí svou lásku sedminásobná olympijská vítězka Věra Čáslavská. "Mexiko a Japonsko. Každá je úplně jiná, ale obě mám ve svém srdci," říká. Od Japonců už brzy dostane vysoké vyznamenání, Řád vycházejícího slunce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Kurri22

Neuvěřitelné

Ty přízpěvky tady........no co k tomu říct. Hnus!!!!

0/0
12.11.2010 12:24

stambi

Nezapomeneme

Jsem rád, že se nezapomíná............i na její negativa. Jinak čest památce Jožky Odložila, který nebyl jistě také svatý, ale oproti této "madam" by měl jistě svatozář.

0/0
12.11.2010 9:43

guliverm

Chybí prestižní ocenění za výchovu otcovraha

pokud tím nemíníme Havlovu milost, kterou mu rychle udělil. Pepík Odložil a široká sportovní veřejnost to vidí stejně: Skonal 7.srpna 1993 a za jeho smrt může jeho syn Martin, když mu otec chtěl pomoci s reparátem na maturitu. Přítomná bývalá manželka Čáslavská rozhovor s ním odmítla. Tak se Josef Odložil vydal na diskotéku a chtěl svého syna najít . Nechtěl ho vyvolávat, tak začal tančit a hledat. Když si ho syn všiml nechal mu zahrát píseň od skihedské skupiny Zelené mozky, která zesměšňuje a uráží armádu (Josef Odložil byl voják, který dobrovolně pomáhal v Iráku). Po té šel ven a zničil otcovi auto. Když přišel zpět do sálu 7.srpna asi v 0:30 , udeřil svého otce ,,boxerem, jak potvrzují svědectví. Když přijela sanitka doktor Josefa Odložila stabilizoval a posléze Josef Odložil zemřel.

0/0
12.11.2010 8:48

Nobleman

Re: Chybí prestižní ocenění za výchovu otcovraha

Ha ha ha "dobrovolně pomáhal v Iráku". ;-) Byl to skutečně čirý altruismus nebo za to bral žold? Byli snad v Iráku i vojáci, kteří tam pomáhali nedobrovolně?

0/0
12.11.2010 9:19

guliverm

Re: Noblesní pane!

Nezesměšňujte pravidlo: Za práci náleží odměna. Tedy: za každou udělanou práci má být odměna, ale má být až za práci, ne dřív. Zjevně jseš mladá street-generace, co to ráda otáčí: záloha a pak nic. Se zaměstnáním J.Odložila to vůbec nesouvisí.

0/0
12.11.2010 10:03

Morrison

měla by chodit kanálama

Japonci zřejmě vůbec netuší, co je tato paní zač. Kdyby to věděli, neopřeli by si o ni ani rikšu...

0/0
12.11.2010 8:32

Najdete na iDNES.cz