Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Soutěž o Londýn: o vandalismu na Wikipedii, sporných otázkách i omluva

Dlouhé chvíle pátrání, googlování a počítání přinesly poslední čtyři týdny, v nichž se konala základní kola soutěže o zájezd na olympijské hry. Ale také vaše postřehy, otázky i výtky. Je správný čas na vysvětlení, upřesnění a také - sportovně - na omluvu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ferdy

stejně už je to asi jedno

...protože i kdyby oprávněně spornou otázku č. 6 ze 4. kola opravili, jak by to finále lidí stíhali, když už je zítra? Měl se někdo vyjádřit rozhodně dřívě! Takový přístup nepovažuji zrovna za šťastný a správný. Stále jsem od nikoho neobdržel relevantní odpověď, proč je správně atletika.

A jsem přesvědčen, že autoři otázek semtam diskuzi pod článkem projedou.

+1/0
3.4.2012 21:40

Lukas1530

falešné odpovědi

Nejsem génius, abych věděl všechny odpovědi na dost těžké otázky a proto i já jsem hledal, hledal hledal...až jsem vždy našel. Bohužel si někdo hrál se spoustou odpovědí na wikipedii a mé potvrzené odpovědi nebyly správné. škoda... škoda že to takhle někdo dokáže pokazit.

0/0
3.4.2012 18:42

JVP

kde jsem udělal chybu?

bylo by možné někde zjistit, kolik otázek a které jsem měl špatně?

+3/0
3.4.2012 16:17

Dufi

Re: kde jsem udělal chybu?

To by mne také zajímalo! Podle mě jsem žádnou chybu neudělal, ale ve finále nejsem...

+3/0
3.4.2012 16:46

mosnal

Otázka na nejúspěšnější sport na LOH

Milá redakce, zajímalo by mě, proč jste u otázky, který sport byl pro naše sportovce nejúspěšnější podle medailí, vyhodnotily jako správnou odpověď atletiku, když je to podle dostupných informací gymnastika?

0/0
3.4.2012 13:55

Ferdy

Re: Otázka na nejúspěšnější sport na LOH

Pokud máte na mysli velmi sporonou otázku č. 6 ve 4. kole, tak se budeme asi neustále opakovat a dožadovat se vysvětlení správné odpovědi. Na výběr bylo ze tří možností, spolu s atletikou ještě kanoistika a vodní slalom. Gymnastika na výběr nebyla. Co se tedy týče úspěšnosti ČESKÝCH sportovců, je nejúspěšnější dle medailí kanoistika (která zahrnuje i vodní slalomú. Pokud bereme pouze doslova disciplíny, tak vodní slalom, protože atletika a kanoistika olympijskými disciplínami nejsou.

+1/0
3.4.2012 14:44

mladek16

Re: Otázka na nejúspěšnější sport na LOH

Stejný názor.Redakce si vyhodnotila svůj názor jako nejsprávnější?Co na tom že jinde se snažila použít všechny tři odpovědi, a některé, které se nehodily, zrušila úplně. Podle mého názoru by při takto pochybené soutěži, soutěž měli zrušit úplně! Povídání, že se snažili nikoho nepoškodit, je k ničemu.Poškodili všechny ostatní, vyřazením některých otázek, přehodnocením, a přidáním dalších možných odpovědí.A vůbec nezávidím těm, co budou ve středu bojovat v redakci, protože i na ně redakce udělala PODRAZ. Místo deseti(10) vylosovaných jich bude zápolit devatenáct(19). A redakce se bude moci připomínat jak je velkorysá???!!!! A i tady neplatí co bylo ve vyhlášení soutěže.

Takže, redakce zmastila vše co se dalo, a teď z toho uteče, a bude slavná , protože je VELKORYSÁ.

Potěš Pán Bůh pro další působení redakce sportu, a díky jim za to že jsou "nejdůvěryhodnějším portálem".

Že provedou interní opatření by nás v tomto případě nemělo zajímat. Opět vysmání se všem co soutěžili.

+2/0
3.4.2012 15:32

brabcak4

Re: Otázka na nejúspěšnější sport na LOH

kdyby byly "féroví" tak toto kolo zruší a udělají spravedlivé nové kolo. tím by si možná u hodně lidí zlepšily reputaci, ne takhle když udělají finále po pěkném podvodu na všechny ostatní :-) at ty co tam ted postoupily tak by mohli to finále mít třeba jisté ale my ostatní co doplatili na jejich blbě zadané otázky - my by jsme si to rozdali znova třeba o 5 míst... a kdybych se tam dostal do dnešního "rozstřelu" a případně to vyhrál tak bych se možná rozmýšlel jestli tu výhru i přijmout jestli je nepřesvědčit a dát to odznova ...

0/0
4.4.2012 22:11

Najdete na iDNES.cz