• Sobota 21. října 2017 Brigita

Američtí basketbalisté před olympiádou pokořili Španělsko stovkou

Reprízu pekingského finále zvládl favorit. Američtí basketbalisté zakončili olympijskou přípravu na Londýn vítězstvím v prestižním duelu nad Španělskem. V souboji dvou nejlepších současných mužstev měl tým USA od druhé čtvrtiny navrch a domácí výběr v Barceloně porazil 100:78.

Otec Spamu

...

Wolves podepsali Alexeye Shveda z CSKA, mám fanouškovský orgasmus, polovina oblíbených hráčů v jednom týmu ;-D

0/0
25.7.2012 17:31

The cosmic dance of Shiva

Španělsko přestalo po první čtvrtině hrát

do té doby USA jasně přehrávalo... mělo naprostou převahu pod košem a americký Dream team nevěděl, kam dřív skočit... a to ještě nehrál M.Gasol... poté Španělé nepochopitelně zápas vypustili... hloupé chyby Španělů a šťastné trojky USA rozhodly o výsledku zápasu !Rv

... ale na OH to bude o něčem jiném... když Španělsko podá ve finále koncentrovaný výkon po celých 40 minut, tak získá ZLATO R^

0/0
25.7.2012 9:42

Sheldon Cooper, PhD.

Re: Španělsko přestalo po první čtvrtině hrát

Výhra USA o 22 bodů? Na to šťastné trojky sotva stačí.

Oni tak ani Španělé zápas nevypustili, to jim americká obrana nic nedovolila. ;-)

opeth

to mas jako nedavno ten zapas USA - BRazil. Brazilci v prvni tretine jasne dominovali, vedli 17:7, amici se nemohli trefit pomalu ani na desku, a kdyz uz jo, tak to nebyli schopny doskocit, brazilci je jasne prehravali ve vsech smerech. Potom se to jako mavnutim kouzelneho proutku otocilo a USA vyhralo 80:69. Tezko rict kdo prestal hrat, nebo kdy vlastne zacal poradne hrat. Ostry zapasy na olympiade ukazou jak to skutecne v tech pripravach bylo