• Středa 18. října 2017 Lukáš

Závadová vypadla v rozplavbě polohového závodu. Phelps měl potíže

První česká závodnice, která se ponořila do olympijského bazénu, si v Londýně finále nezaplave. Barbora Závadová vypadla už v rozplavbě polohového závodu na 400 metrů, když její čas 4:41,84 stačil pouze na patnácté místo.

pracius

Vrcholový sport je o řeholi.

Buď makáš a máš výsledky, nebo to jenom flinkáš a pak máš neúspěchy.

0/0
28.7.2012 17:54

Dunajova

Re: Vrcholový sport je o řeholi.

Tím jste chtěl říci co? Že se Bára flinká?

0/0
28.7.2012 17:56

marfiel

Barbora špatný výkon!

Zůstat pět vteřin za svým rekordem je příliš....Tak snad na kratší polohovce bude lepší!:-)

Re: !

Hele ty netovej puboši,proč si tam nejel ty a ukázal nám jak si na tom ty.

+1/0
28.7.2012 13:56

Filippo Inzaghi

Re: !

Dyt ma pravdu. Nechodi do prace, maji vyborne podminky na trenink, 4 roky se pripravuji na OH. A pak vybouchnou. Berdych vypadne s podprumernym Belgicanem, Zavadova zaostane o 5 vterin za osobakem, basketbalistky fasnou s Cinou...

Prohrat se muze, ale nejak se cti a s kvalitativne lepsimi nebo rovnymi souperi. Ne, ze zahraji hluboko pod svymi moznostmi. Zatim je to hodne spatny uvod OH.

0/0
28.7.2012 15:16

Dunajova

Re: !

Bára sice nepracuje, ale každý den dře v bazénu a studuje! Letos měla maturovat, ale kvůli OH si rozložila ročník. Je pravda, že dnes byla Bára pomalejší, ale opět prosím, trochu sebereflexe. Byli jste někdy na OH? V 19ti? Byli jste bronzoví na Evropě? Ne! Tak nemůžete soudit. Ona ta forma totiž někdy nepříjde, i když se snažíte sebevíc. Zvlášť u plavání.

0/0
28.7.2012 17:39

Dunajova

Re: !

Na víc je to její první OH. I když říká, že na závodech je v klidu a nikdy není moc vystresovaná, mohlo se stát, že z OH si sedla na zadek. Chce to čas

Zatím to tu idnes nepíše,

ale obrovské štěstí měl M. Phelps v dlouhé polohovce, který skončil na posledním 8. postupovém místě a před 9. nepostupovým měl náskok 7 setin

0/0
28.7.2012 13:25

pedro pedro

klíč k postupu

Moc tomu nerozumím, ale jestli v závodě startuje 35 závodnic a jako rovnou 8 postoupí do finále a zbytek končí tak to snad ani neměli na olympiádu dávat to je jak kdyby ve sprintu na 100m bylo 5 rozběhů a z nich by se vybralo rovnou 8 finalistů ;-O

0/0
28.7.2012 13:24

Re: klíč k postupu

To je přece rozdíl. Jinak na kratších tratích se nejdřív postupuje do semi mezi 16. Co se týče atletiky, tak předpokládám, že na stovku bude tak 100 sprinterů. Na 3 km a výš už se taky postupuje rovnou do finále. Možná i na patnáctistovku, ale to si nejsem jistej a jsem línej to hledat