• Čtvrtek 19. října 2017 Michaela

Rodiče Soukalové o medaili nemluví. Lepší držet se zkrátka, říká matka

Jedna olympijská medaile v jejich obýváku visí. Gabriela Soukalová-Svobodová získala stříbro s běžeckou štafetou v Sarajevu 1984. Přibude k ní po Soči další? Manželé Soukalovi, rodiče nejlepší české biatlonistky, by při povídání na tohle téma nejraději mlčeli.

V33á28c97l15a73v 15J56o31n81á94š 8262563732263

Soukalova-Svobodová? Kdy se vdavala?

0/0
2.2.2014 12:29

K45a42r71o46l63í20n39a 73H61a32n46á82k47o77v80á 1381364443129

Irina Starychovova mela pozitivni dopingovy test. Masakr. Vyletla tuto sezonu jako raketa.

0/0
31.1.2014 23:22

T20o86m80á27š 91Č44e25c85h 4663269709310

Každé umístění do 10.místa bude fajn, otázkou je bezpečnost OH, byla blbost je dát právě do Soči.

+1/−2
31.1.2014 16:25

J70a38n 57V74a79r64g47u77l15i92č 7541453827373

Velmi rozumní rodiče - budou vždy držet při dceři..Většina sportovní veřejnosti, když se nepovedou OH a třeba i další závody, což je u biatlonu běžné, na Gabču zanevře..

+6/0
31.1.2014 16:02

J32i18ř52í 11B65a89u22e71r 4164586618540

To je u nás běžné ,dokud vyhrává tak ho každej uznává ale jakmile má sportovec slabší chvíli tak ho odepisují.