• Úterý 17. října 2017 Hedvika

Kanada udolala houževnaté Nory, Finové dali na úvod osm gólů

Olympijské Soči se dočkalo nejočekávanějšího: na hokejovém turnaji se poprvé představila favorizovaná Kanada. Na úvod splnila povinnost a porazila Norsko 3:1, ale nadřela. Podobně na tom byli i přes konečné vítězství 8:4 nad Rakouskem Finové.

F30i58l64i37p 32J82a91r61a80b 1793927150757

Norové v první třetině výborní, pak to Kanada jasně převzala do své režie. Ale moc šancí stejně neměla. Opět se ukázalo, že když umí i takovýhle "podřadný" tým dobře bránit, stále se poctivě vrací a nepanikaří v obranném pásmu, dávají mu gól těžko i ty nelepší týmy. Ani radši nechci vidět, jak by tam vypadali naši.

Celkově velmi kvalitní hokej R^

0/0
14.2.2014 18:40

J10i37ř45í 36L63a14t65o62ň 4586839739636

Požaduji okamžitě odstoupení trenéra Kanady. Vyhrát jenom 3:1 nad týmem Norska je ostuda. Týmu chyběla koncepce a i vybráni hráči neodpovídají představě kanadských fanoušků. Určitě by se i v Kanadě našla spousta lepěích hráčů a hlavně trenérů!!!!

+3/−3
13.2.2014 21:48

M69i90l89a26n 78S55m44e90j59k13a73l 9899380249928

Kanada udolala houževnaté Nory, ale potíže jako Rusové neměla...;-D.

0/0
13.2.2014 21:16

J25a22n 73B51u79b96e13n 4613210907

Noři v první třetině byli naprosto rovnocení. Kanada se ve druhé zle rozehrála, ale vytěžila jen dva góly. Noři sice snížili, ale k ničemu se jinak moc nedostali. Každopádně hráli sympaticky, šli Kanaďanům slušně do těla a dřeli 60. minut.

0/0
13.2.2014 20:27

R98a47d95i33m 63K71a74l89a72s 2610906112441

Celkem mě zaujalo, že Rakušané jsou schopni dát 4 góly. Zápas jsem neviděl, ale pěkná vizitka. A vzhledem k tomu, že jsme ve střelecké potenci dle mého horší než Finové, očekával bych (pokud by šlo vše dobře) tak 5:4 6:4 pro nás, celkem těsné skóre. Každopádně se netěším na Lotyše, to bude peklo, Masalskis vypadal hodně dobře...

+4/0
13.2.2014 12:10

P11a34t57r24i25k 96L62e55d96v49i20n49k50a 6835428928662

První dvě pětky Rakušanů můžou potrápit každýho, dneska mi bylo líto Raska který s těma gólama nemohl nic dělat. Na ty Lotyše jsem včera koukal a s našima střeleckýma kvalitama to bude si myslím docela tvrdej oříšek.[>-]

+2/0
13.2.2014 12:34

M65a39r78i35a78n 18S47u66l95o 6415986984646

Slovenska extraliga je liaheň vybornych brankarov na olympiade, Masalskis Poprad  Kristan Nitra,berte to z humorom:-)

+4/0
13.2.2014 20:55

D61a12v24i76d 72S26a32m82e87c 3647579448

Zápas jsem viděl cca od 2 třetiny a Finové jim dávali takovej kolotoč, že by za něj mohli od Rakušanů vybírat vstupný ;-D