Dramatickou bitvu o čtvrtfinále vyhráli Češi 5:3. Slováci jedou domů

Olympijský turnaj v Soči neskončí pro české hokejisty ostudou. Tým kouče Aloise Hadamczika v aréně Šajba vyhrál v předkole play-off 5:3 nad Slovenskem, které vede český kouč Vladimír Vůjtek. Češi ve středečním čtvrtfinále od 18 hodin vyzvou USA.

R24o61m67a38n 61R20e32g59e73c 3798198814172

Niektori z Vas si ani nezasluzite, aby vasi hokejisti konecne uspeli, ked tu na nich stale dookola iba kydate.

To ste co za fanuskovia, ked fandite iba ked sa dari?

A k tomu vcerajsiemu derby slepeho (SVK) s hluchym (CZE) asi iba tolko:

Slovaci ani nemali extra motivaciu ist dalej s vedomim, ze ich caka dream-team USA, zvlast po tom zapase v zakladnej skupine.

Zacali hrat s nasadenim az ked hrozil debakel.

Team bol pozliepany z tych, co ostali k dispozicii (Vujtek skrtal jedno meno za druhym pred aj pocas turnaja). A povedzme si pravdu, nebolo vidiet rozdiel v kvalite medzi SVK - CZE , LAT - SUI , AUT - SLO... zvykajte si, my na SVK sme si zvykli a da sa s tym zit, verte mi. Aj napriek tomu si SVK fanusikovia turnaj uzili, fandili az dokonca a hracov neponizovali na diskusnych forach... Sme na nasich hrdi akokolvek to dopadlo, fandime im nadalej (bola radost sledovat Mariana Hossu v tej tretej tretine.)

R20o96m65a54n 66R63e48g67e88c 3328608574652

to je jedno, aj tak to uz nikoho nezaujima:)

P34e41t16r 81F81e10i19g46l 5298723100182

D.Rusnák: Rozhodcovia však neodviedli zápas úplne optimálne, mali niektoré fauly odpískať naopak.

...

Snažím se být vždycky objektivní a musím říct, že rozhodčí rozhodně Slováky nepoškodili...poslední faul byl přísný...tam bych viděl možná jedinou křivdu...ale tohle jsou fauly, kdy si rozhodčí může vybrat a nikdo nakonec nemá na to co říct

0/0
19.2.2014 9:09

L76u53d91e38k 37D27r55n66e42c 8540644240

fascinuje mne megakorektnost TV komentatoru a rady diskutujicich ohledne faulu Meszarose na konci, seknutim hole prerazil hul Hanzalovi ktery se chystal strilet, toto je sekani presne dle pravidel at je to 2. minuta anebo 50 sec do konce

ze tam rozhodci pred tim na obe strany nepiskli XY dalsich faulu je vec jina, ale to na tomto zakroku nic nemeni

+5/0
19.2.2014 9:02

R63a39d33i43m 47K76a30l64a55s 2560256242441

Přesně tak, Hanzal byl v útočné třetině, mohl střílet, ale když mu někdo přelomí hůl, je po šanci. Nelze se na to dívat z pohledu týmu, který prohrává a potřebuje dotahovat. My bychom také rádi jednu branku přidali.

0/0
19.2.2014 10:07

D17a80n 42M52a10c57h37o57l32d95a 8207762884102

prekvapil me Vujtkem prokoucovany zaver utkani kdy 2 minuty do konce bylo vhazovani u nas a on neodvolal brankare. Tomu nerozumin ve hre 5/5 byli slovaci marni uz 10 minut predtim. Nasledovalo vylouceni a pozdni zoufale odvolani brankare a gol. Od Vujtka bych cekal neco jineho, nechapu proc cekal a na co. Nicmene dobre pro nas

0/0
19.2.2014 8:57

P55a23v74e54l 90J86a51n67č28a70ř85í13k 2804941784526

Povinnosti jsou splněné. Teď už můžou jenom překvapit. Když už ale na to koukám, tak tato severoamerická cesta ( USA > Kanada > finále ) je asi lepší než Skandinávsko evropská ( Švédsko > Rusko/Finsko ) :-)

0/0
19.2.2014 8:38

R31o96m76a24n 91K20r73a34t89o53c16h85v16í16l 6376327696874

Tým co projebe náskok 4:0 do finále nepatří.

Český - ten náš.

(teda téměř se podařilo projebat náskok)

0/−2
19.2.2014 8:48

P79e20t17r 58N42o87v24o16t90n44y 3549602209182

Tak teda jsme ten náskok promarnili? Nebo téměř? Si to napřed ujasněte.

P12e27t65r 74N45o54v93o21t10n64y 3169942279572

Realita je taková, že čeští hokejisti se připravují na čtvrtfinále, slovenští jedou domů. Konečný výsledek byl 5:3. Nikdo nic nepormarnil. Slováci výsledek neotočili.

M27a89j39k25a 23Š77u34m50b31e49r35o95v33á 3305113131395

Tyhle kecy miluju:-P Věřím, že kdyby měl tým dva dny pauzu do dalšího utkání, náskok by možná udržel (ale zase myslet si, že Slováci nám nedají za stavu 3-0 ani fíka, by bylo opravdu naivní). Ale v situaci, kdy se hraje hned následující den další - a mnohem náročnější - zápas, se prostě šetřily síly, na tom není nic divného. Nehledě k tomu - naprosto objektivně - Slováci se po tom prvotním šoku ve druhé a třetí třetině dost zvedli.

P40e20t88r 37N72o72v82o55t76n84y 3899462919122

A patří tam treba tým, co predposlednimu v turnaji nedokáže dat ani jeden gol? :-)

snad né s náma!;-D

dostali od nás jenom 2 góly, dali 4!! celej zápas pod kontrolou.

J28o10s93e32f 91D61a89n44í29k 9276388952455

Ke škodě olympijského turnaje, potažmo ledního hokeje.

+1/−3
19.2.2014 7:29

J61a52r41o24s87l55a89v 96Č39e53r60n34ý 6338484609968

Jasně, když z turnaje vypadne tým, který má ze čtyř zápasů jeden bod a skóre 5:16, tak je to ohromná škoda. Já bych řekl až nespravedlnost.

+10/0
19.2.2014 7:34

L89á20ď47a 47M68a16l70ý 5967216175605

Slovaci předváděli stejný kulový jako my a ani neprezilo "papirově" nejslabší tým. Ani tady tedy nejde dát rovnítko. A v nejdůležitějším zápase zase padli. Takže pro turnaj žádná škoda.

0/0
19.2.2014 10:59

T42o17m51á75š 10Č27e48c53h 4173749499900

Skvělá první třetina, to bylo ono, pak...zbytečné ale zajímavé drama.

F91e46l69i27x 75M47a38u63t32n12e84r 9335158107170

Podíval jsem se na nějaké diskuze na slovenských stránkách. Já vám tedy povím, přátelé. Z většiny jejich příspěvků čiší nenávist, odpor a nepřejícnost vůči Česku zcela zásadně nad rámec sportu. Měli by s tím soudruzi v Bruselu něco začít dělat. Jinak k nim budeme muset poslat nějaké zklidňující jednotky.[>-]

+17/−1
19.2.2014 1:16

D89a25v69i55d 19M68u81n49z37a70r 3458922144656

Nad Tatrou sa blyska Slovaky domou jdu…….

+3/0
19.2.2014 2:47

J66i52t72k10a 89P55a24v38l78í73č61k61o94v66á 6466486846437

To nemusíte ani chodit na jejich stránky. Stačí si přečíst zdejší diskusi.

+2/0
19.2.2014 4:55

M50o76j42m21í56r 12S87k33á63l30a 2880152116

Mě to vůbec nepřekvapuje. Ale studovat u nás zadarmo jim nevadí. Ani kopat kanály, doplňovat zboží v marketech, stát u pásu v montovnách,... Jak typické pro hrdé příslušníky SSS :-P

+4/0
19.2.2014 5:06

T44o58m66a44š 42P60o15k20o60r74n85ý 6908815562173

Ale houby. Většině normálních lidí je to vaše hopsání u zádele. Já kupříkladu ten zápas neviděl a vidíte žiji. ;-)

0/0
19.2.2014 6:29

R86a82d90o32s60l59a81v 24Z89i20m61m52e86r66m90a74n 7581839568

Pozri si ceske stranky a uvidis. Este aj z rekordu si beriete do huby.

J36a58r30o82s63l17a31v 81H23a34š32e40k 8689490722848

Nejdřív dobrý, pak léháro, máme nahráno.. typicky česká hra po léta beze změny. Zaplaťbůh za vyloučeni Slováků za nic... jinak by bylo Hadovi a ostatním horko.. Mám strach z dalších zápasů se silnějšími soupeři než jsou Slováci.... zabrat v první třetině a pak betonovat... To neplatilo ani na Slováky, protože to neumíme, natož na Amíky... Jsem tak snadno pro soupeře čitelný, pořád stejný způsob hry a taktika. Dnes to vyšlo. Ale s odřenýma ušima. Co příště?

+9/−10
19.2.2014 1:10

V63l42a16d20i68s79l77a72v 75N64o66h19e22j30l 7208357478591

ted sem koukal na zaznam a hrali sme lip i druhou tretinu, ve treti tam slovakum neco spadlo, tak je to logicky nakoplo, ale my tam meli 2 tycky, zvlast to brevno Plekyho asi 2 min pred koncem tam mohlo padnout, a jestli vylouceni za nic (zlomena hul), tak zas jim proslo to podrazeni Jagra chvili predtim, to byl zcela jasnej faul, takze tvuj prispevek je spis typicky cesky neprejici fanousek, kdy vyhra je 'utrpena' a prohra o gol je 'dostat nalozeno', jdi se vycpat ;-)

+19/0
19.2.2014 1:39

K43a84r69e86l 92H11a75i51d70e21r 4612446946153

Moc dobře věděli, že je dneska čeká další těžkej zápas a 2 (tam byli ale ještě o třídu lepší). a hlavně 3. třetinu vypustili. Nic víc, nic míň.

0/0
19.2.2014 8:19

V57l47a11d19i75m69í30r 67H77o52l20ý 8874521636727

Ale jo, nakonec dobrý.

Sice to chlapci trochu zdramatizovali, ale ten slovenský ansábl, který neporazil nikoho, museli naši borci udělat i navzdory Lojzovi na střídačce.

+6/−5
19.2.2014 0:53

J11o13s21e14f 31Š89i39l10h93a55v22ý 9192928379

Český hokejový tým, vidějící sílu Slovenského týmu se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15 minutě dostali zprávu, že vedou 1:0.Potom dlouho nechodili žádné zprávy. Až v 58. minutě však přišla , Slováci vyrovnali na 1:1.Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde probihají už velké oslavy a hlášení místního komentátora, Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý rozhodující gól a vyhráli 2:1.Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět smutného Jardu Jágra a ten jim smutně říká:...chlapi, sorry, ale v 25 minutě mě vyloučili do konce utkání....