• Pátek 20. října 2017 Vendelín

Dramatickou bitvu o čtvrtfinále vyhráli Češi 5:3. Slováci jedou domů

Olympijský turnaj v Soči neskončí pro české hokejisty ostudou. Tým kouče Aloise Hadamczika v aréně Šajba vyhrál v předkole play-off 5:3 nad Slovenskem, které vede český kouč Vladimír Vůjtek. Češi ve středečním čtvrtfinále od 18 hodin vyzvou USA.

R54o43m53a60n 66R61e79g38e22c 3248798904632

Niektori z Vas si ani nezasluzite, aby vasi hokejisti konecne uspeli, ked tu na nich stale dookola iba kydate.

To ste co za fanuskovia, ked fandite iba ked sa dari?

A k tomu vcerajsiemu derby slepeho (SVK) s hluchym (CZE) asi iba tolko:

Slovaci ani nemali extra motivaciu ist dalej s vedomim, ze ich caka dream-team USA, zvlast po tom zapase v zakladnej skupine.

Zacali hrat s nasadenim az ked hrozil debakel.

Team bol pozliepany z tych, co ostali k dispozicii (Vujtek skrtal jedno meno za druhym pred aj pocas turnaja). A povedzme si pravdu, nebolo vidiet rozdiel v kvalite medzi SVK - CZE , LAT - SUI , AUT - SLO... zvykajte si, my na SVK sme si zvykli a da sa s tym zit, verte mi. Aj napriek tomu si SVK fanusikovia turnaj uzili, fandili az dokonca a hracov neponizovali na diskusnych forach... Sme na nasich hrdi akokolvek to dopadlo, fandime im nadalej (bola radost sledovat Mariana Hossu v tej tretej tretine.)

R89o79m51a93n 39R80e44g73e59c 3988108784592

to je jedno, aj tak to uz nikoho nezaujima:)

P55e10t10r 74F52e67i36g70l 5648873760102

D.Rusnák: Rozhodcovia však neodviedli zápas úplne optimálne, mali niektoré fauly odpískať naopak.

...

Snažím se být vždycky objektivní a musím říct, že rozhodčí rozhodně Slováky nepoškodili...poslední faul byl přísný...tam bych viděl možná jedinou křivdu...ale tohle jsou fauly, kdy si rozhodčí může vybrat a nikdo nakonec nemá na to co říct

0/0
19.2.2014 9:09

L84u21d67e48k 95D25r75n70e18c 8860974360

fascinuje mne megakorektnost TV komentatoru a rady diskutujicich ohledne faulu Meszarose na konci, seknutim hole prerazil hul Hanzalovi ktery se chystal strilet, toto je sekani presne dle pravidel at je to 2. minuta anebo 50 sec do konce

ze tam rozhodci pred tim na obe strany nepiskli XY dalsich faulu je vec jina, ale to na tomto zakroku nic nemeni

+5/0
19.2.2014 9:02

R57a50d41i67m 71K78a25l53a72s 2430296632711

Přesně tak, Hanzal byl v útočné třetině, mohl střílet, ale když mu někdo přelomí hůl, je po šanci. Nelze se na to dívat z pohledu týmu, který prohrává a potřebuje dotahovat. My bychom také rádi jednu branku přidali.

0/0
19.2.2014 10:07

D32a81n 75M13a89c98h75o31l30d94a 8417352634762

prekvapil me Vujtkem prokoucovany zaver utkani kdy 2 minuty do konce bylo vhazovani u nas a on neodvolal brankare. Tomu nerozumin ve hre 5/5 byli slovaci marni uz 10 minut predtim. Nasledovalo vylouceni a pozdni zoufale odvolani brankare a gol. Od Vujtka bych cekal neco jineho, nechapu proc cekal a na co. Nicmene dobre pro nas

0/0
19.2.2014 8:57

P70a22v77e24l 15J67a41n13č72a51ř82í96k 2314671234386

Povinnosti jsou splněné. Teď už můžou jenom překvapit. Když už ale na to koukám, tak tato severoamerická cesta ( USA > Kanada > finále ) je asi lepší než Skandinávsko evropská ( Švédsko > Rusko/Finsko ) :-)

0/0
19.2.2014 8:38

R61o38m91a45n 16K26r98a48t86o90c66h11v93í72l 6706557926634

Tým co projebe náskok 4:0 do finále nepatří.

Český - ten náš.

(teda téměř se podařilo projebat náskok)

0/−2
19.2.2014 8:48

P65e89t21r 11N49o36v77o83t55n54y 3799612189122

Tak teda jsme ten náskok promarnili? Nebo téměř? Si to napřed ujasněte.

P94e87t21r 20N68o54v39o43t44n72y 3169862779142

Realita je taková, že čeští hokejisti se připravují na čtvrtfinále, slovenští jedou domů. Konečný výsledek byl 5:3. Nikdo nic nepormarnil. Slováci výsledek neotočili.

M43a69j92k62a 72Š66u17m12b70e95r23o94v27á 3905283801665

Tyhle kecy miluju:-P Věřím, že kdyby měl tým dva dny pauzu do dalšího utkání, náskok by možná udržel (ale zase myslet si, že Slováci nám nedají za stavu 3-0 ani fíka, by bylo opravdu naivní). Ale v situaci, kdy se hraje hned následující den další - a mnohem náročnější - zápas, se prostě šetřily síly, na tom není nic divného. Nehledě k tomu - naprosto objektivně - Slováci se po tom prvotním šoku ve druhé a třetí třetině dost zvedli.

P71e10t74r 79N53o24v20o96t96n79y 3629912919732

A patří tam treba tým, co predposlednimu v turnaji nedokáže dat ani jeden gol? :-)

snad né s náma!;-D

dostali od nás jenom 2 góly, dali 4!! celej zápas pod kontrolou.

J22o35s40e16f 43D46a50n11í82k 9836968382475

Ke škodě olympijského turnaje, potažmo ledního hokeje.

+1/−3
19.2.2014 7:29

J82a83r70o67s58l42a55v 57Č82e98r80n21ý 6268984979338

Jasně, když z turnaje vypadne tým, který má ze čtyř zápasů jeden bod a skóre 5:16, tak je to ohromná škoda. Já bych řekl až nespravedlnost.

+10/0
19.2.2014 7:34

L97á17ď33a 48M36a22l62ý 5307266745635

Slovaci předváděli stejný kulový jako my a ani neprezilo "papirově" nejslabší tým. Ani tady tedy nejde dát rovnítko. A v nejdůležitějším zápase zase padli. Takže pro turnaj žádná škoda.

0/0
19.2.2014 10:59

T59o83m15á80š 89Č90e22c40h 4593979249950

Skvělá první třetina, to bylo ono, pak...zbytečné ale zajímavé drama.

F18e29l20i82x 52M61a64u65t69n67e30r 9235118137560

Podíval jsem se na nějaké diskuze na slovenských stránkách. Já vám tedy povím, přátelé. Z většiny jejich příspěvků čiší nenávist, odpor a nepřejícnost vůči Česku zcela zásadně nad rámec sportu. Měli by s tím soudruzi v Bruselu něco začít dělat. Jinak k nim budeme muset poslat nějaké zklidňující jednotky.[>-]

+17/−1
19.2.2014 1:16

D35a45v21i96d 16M52u77n33z14a64r 3278922254756

Nad Tatrou sa blyska Slovaky domou jdu…….

+3/0
19.2.2014 2:47

J83i71t70k79a 39P86a97v42l57í35č82k75o48v93á 6326846566987

To nemusíte ani chodit na jejich stránky. Stačí si přečíst zdejší diskusi.

+2/0
19.2.2014 4:55

M27o28j54m14í92r 20S13k65á90l36a 2940172686

Mě to vůbec nepřekvapuje. Ale studovat u nás zadarmo jim nevadí. Ani kopat kanály, doplňovat zboží v marketech, stát u pásu v montovnách,... Jak typické pro hrdé příslušníky SSS :-P

+4/0
19.2.2014 5:06

T88o93m85a40š 79P32o80k53o76r72n58ý 6958265732313

Ale houby. Většině normálních lidí je to vaše hopsání u zádele. Já kupříkladu ten zápas neviděl a vidíte žiji. ;-)

0/0
19.2.2014 6:29

R94a77d15o84s19l23a98v 14Z72i27m80m44e84r32m28a19n 7471719938

Pozri si ceske stranky a uvidis. Este aj z rekordu si beriete do huby.

J68a72r50o91s73l36a35v 22H20a49š12e85k 8689720522898

Nejdřív dobrý, pak léháro, máme nahráno.. typicky česká hra po léta beze změny. Zaplaťbůh za vyloučeni Slováků za nic... jinak by bylo Hadovi a ostatním horko.. Mám strach z dalších zápasů se silnějšími soupeři než jsou Slováci.... zabrat v první třetině a pak betonovat... To neplatilo ani na Slováky, protože to neumíme, natož na Amíky... Jsem tak snadno pro soupeře čitelný, pořád stejný způsob hry a taktika. Dnes to vyšlo. Ale s odřenýma ušima. Co příště?

+9/−10
19.2.2014 1:10

V87l78a14d51i15s30l83a20v 53N20o95h28e73j13l 7158547688141

ted sem koukal na zaznam a hrali sme lip i druhou tretinu, ve treti tam slovakum neco spadlo, tak je to logicky nakoplo, ale my tam meli 2 tycky, zvlast to brevno Plekyho asi 2 min pred koncem tam mohlo padnout, a jestli vylouceni za nic (zlomena hul), tak zas jim proslo to podrazeni Jagra chvili predtim, to byl zcela jasnej faul, takze tvuj prispevek je spis typicky cesky neprejici fanousek, kdy vyhra je 'utrpena' a prohra o gol je 'dostat nalozeno', jdi se vycpat ;-)

+19/0
19.2.2014 1:39

K76a15r73e93l 43H96a67i12d39e64r 4142986976963

Moc dobře věděli, že je dneska čeká další těžkej zápas a 2 (tam byli ale ještě o třídu lepší). a hlavně 3. třetinu vypustili. Nic víc, nic míň.

0/0
19.2.2014 8:19

V64l64a66d30i80m58í75r 32H28o69l30ý 8804531156487

Ale jo, nakonec dobrý.

Sice to chlapci trochu zdramatizovali, ale ten slovenský ansábl, který neporazil nikoho, museli naši borci udělat i navzdory Lojzovi na střídačce.

+6/−5
19.2.2014 0:53

J34o80s94e78f 18Š92i29l75h74a85v11ý 9302848239

Český hokejový tým, vidějící sílu Slovenského týmu se rozhodl, že jim v zápase postačí jen Jarda Jágr. Ostatní šli tedy na pivo. V 15 minutě dostali zprávu, že vedou 1:0.Potom dlouho nechodili žádné zprávy. Až v 58. minutě však přišla , Slováci vyrovnali na 1:1.Češi se tedy sebrali a běží na stadion, kde probihají už velké oslavy a hlášení místního komentátora, Slováci v 2. minutě prodloužení dali druhý rozhodující gól a vyhráli 2:1.Češi vtrhli do kabiny, vidí tam sedět smutného Jardu Jágra a ten jim smutně říká:...chlapi, sorry, ale v 25 minutě mě vyloučili do konce utkání....