• Sobota 21. října 2017 Brigita

Lotyši srdnatě vzdorovali, na Kanadu však nestačili a těsně prohráli

Posledním semifinalistou olympijského turnaje v Soči jsou hokejisté Kanady. Ti se ale na postup hodně nadřeli, srdnatě bojující Lotyše zdolali těsně 2:1. Rozhodující gól dal v 54. minutě obránce Weber.

R85o79b73e12r22t 96B29a75l20a38b30á96n 9192573312

Skoro to vypadá, že znovu přichází čas antihokeje. Přinejmenším na MS se asi máme na co těšit. Trochu to taky souvisí i s tím, že se znovu začalo pouštět víc faulíků především hokejkou.

0/0
20.2.2014 7:30

D93u79š54a33n 83L80e25v53ý 7498845730750

Ještěže to Kanada uválčila,ten Lotyšskej antihokej.Valeli se tři,čtyři v brankovištijak za CCCP Ragulin a spol.Na druhou stranu 1 podtržená pro golmana Lotyšů.Pavelec se měl dívat...

+1/0
19.2.2014 23:30

P27e37t92r 63V46o53j14t13a 8241880236487

Měli s nimi hrát nahoru dolů? Nebo se na to rovnou vys*at, protože nehrají tak nádherný hokej (mimochodem ten kanadský se mně třeba vůbec nelíbí) jako kanada? Hráli to na co měli a za ten výkon zaslouží uznání. Přál jsem jim postup.

0/0
20.2.2014 7:28

M81í89r97a 52Z86i15k22m68u36n17d 2374758858229

Naše přeplacené hvězdy NHL by si měli pustit zápas ze záznamu. Aby viděli, jak se hraje za vlast.

+1/−1
19.2.2014 21:15

D41a87v70i35d 34N27o48v30o12t47n26ý 2737822525149

Naše přeplacené hvězdy aspoň hrály hokej, což se o Lotyšském týmu složeném snad z 15 obránců říct moc nedá...

M54a43r80t91i48n 98S95a57k40a87l 4220284480702

Tyvoe, sledoval jsem třetí třetinu a hokej zaplakal. Lotyšové totální rádoby beton, na střely pro Kanadu 57:15. Hrozný. Jsem rád, že to nejakým haluzem neuklepali.

+1/−6
19.2.2014 20:28

D15a89n14i32e46l 53R21e12i50c68h19e74l 8189969633

To nebyl ze strany Lotyšů hokej, ale soutěž v synchronizovaném vyhazování puků ze svého pásma.

+2/−4
19.2.2014 20:35

B72á21r43a 28T74e50s66n79e95r21o36v26á 5735390754679

Gólman Lotyšů zachytal neskutečně, z 57 střel dostat jen 2 fíky, to je na smeknutí kloboučku. Škoda, že se nepřidali i jeho kolegové z útoku.