• Úterý 24. října 2017 Nina

Parádní zlaté drama pro Kanadu. Hokejistky v závěru otočily duel s USA

Kanadské hokejistky počtvrté za sebou zažívají euforický pocit olympijských šampionek. V Soči to však byla obrovská dřina. Tým USA udolaly 3:2 v prodloužení, když ještě čtyři minuty před koncem o dvě branky prohrávaly.

P45e58t73r 17H69á86n28a 7670377618592

parádní představení

+1/0
21.2.2014 11:03

M28a25r75t21i45n 70H67a34l48á10š47e54k 2900892228674

Parádní zápas!! V Sev. Americe má ženský hokej nepopstatelně vyšší úroven, než v Evropě. Kanada měla trochu štěstí, ale zápas to byl parádní!

+1/0
21.2.2014 10:05

S79t13a52n62d37a 14C71h34v38o80s49t 1102678

Ty obraty mi trochu pripomnely tenisovy zensky vysledky ve stylu 1:6, 6:0, 1:6.

0/0
21.2.2014 8:07

J88a23n 21M84a22j21z21n42e98r 1426317496752

škoda, přál jsem to američankám. Nepochopil jsem gólmanku před tím vyrovnávacím gólem, pomalej puk zpoza brány měla okamžitě zastavit holí/lapačkou za každou cenu a ne nechat projít před bránu

pak bylo hodně smolný jak jim ukončili přesilovku vyloučením za sekání do gólmanky

a spálily tunu šancí no. Kanaďanky byly psychicky odolnější a na konci si to už pohlídaly. Ale USA si to zasloužilo asi víc za celej zápas

+1/0
20.2.2014 23:00

M65i84r96e14k 82K27o56v28a47c64i83k 5971311241537

Američanek je mi moc líto, přijde mi, že byly o fous lepší a takhle smolně to projet prostě musí hrozně bolet... Jinak nemůžu si pomoct, ale mam pocit, že takovejhle hokej jsem ještě v tom mužským turnaji neviděl. Snad to semifinále konečně protrhne a bude na co koukat ;-D

+1/0
20.2.2014 22:06

M51a81r63t30i67n 65N58e86v36r68l78a 2777111354807

Neskutečné tempo, drama až do konce. R^

To byl hokej !R^.

Zlato si asi víc zasloužily Američanky nejen za tento zápas, ale i za celý turnaj. Drtily zbytek světa víc než Kanaďanky. Ale finále začíná za stavu 0:0 a hraje se minimálně celých 60 minut. A to Američanky podcenily.

+4/0
20.2.2014 22:02

T70o31m22á60š 47D85o36b34r97ý 3322526480501

Nakoukl jsem v půlce 3. třetiny s tím, že Američanky vedení udrží. Pak sleduju souhrn a nestačím se divit.