• Čtvrtek 19. října 2017 Michaela

Brazilci hned na úvod olympiády ztratili body, s Jihoafričany hráli 0:0

Brazilští fotbalisté v úvodním zápase domácího olympijského turnaje ztratili body po remíze 0:0 s Jihoafrickou republikou. Nestačila jim řada nebezpečných střel zejména v podání největší hvězdy Neymara ani půlhodinová početní výhoda. V 60. minutě totiž dostal druhou žlutou kartu záložník Mvala.

M34a61r69t95i92n 33C75a75j91t36h48a83m94l 3771688686200

CT ma webovky R^R^R^ Uz jsem zkoukl fotbal Honduras- Akzirsko, ted Nigerie- Japonsko a jeste mi ceka Svedsko- Kolumbie a Nemecko- Mexiko. Je to luxusni a golu pada hodne. Honduras ma toho stejneho trenera jak mela na MS a ten kiks golmana Alziranu pri stavu 2-1? Rozhodl zapas. Behem 11 minut Nigerie- Japonsko 2-2. Jen at turnaj pokracuje dal v tomto duchu.

0/0
5.8.2016 11:17

Z37d24e93n22ě40k 54P11o66k36o56r44n51ý 1832969790346

on někdo sleduje olympiádu ....se divím ....

0/−2
5.8.2016 8:04

T62o88m12á97š 90K65r14á39l 3778838477839

Tak pro zajimavost, treba vcerejsi zapas Portugalsko - Argentina byl asi nejlepsi fotbal co byl k videni v CT od konce eura :-)

+1/0
5.8.2016 8:12

F36i29l63i57p 86L25o64u15k79a 4806926168681

I V Olympics.

Takže jsem se díval. No co si budem povídat, jsou i lepší zápasy. Ale Brazilci měli nějaké ty šance, Neymar hrál pěkně. Jen ta koncovka a trocha štěstíčka. Aby je to ještě nemrzelo.

Teď Portugalsko - Argentina. Zaplněný olympijský stadion přeje Portugalcům R^

+1/0
4.8.2016 23:46

M38a66r76t41i33n 18C39a68j58t42h87a66m69l 3291708206630

Filipe znate mladeznicky turnaj v Toulon? Toto ho vicemene pripomina. Ale jo taky podivam, jen jsem poharum dal prednost. Podivam na nejake sestrihy.