R13o41m42a60n 68M42a28r56t32í86n86e39k 3673310320988

+18/0
doporučit
11.2.2018 9:48

J63a27n 48V22r21á32b44e69l 4937108808188

Je fajn že jsou redaktoři na Idnes takoví optimisté. Podle mě Češi prohraji aspoň 3-0.

+16/0
doporučit
11.2.2018 9:06

V19e77r67o85n36i61k73a 35K98o89n35o44p11á16č76o60v81á 8699571162149

No Fini nemají nijak skvělou ofenzívu, snad kromě Tolvanena, ti budou klasicky sázet na obranu a gólmana. O to je však horší, jak i proti nim vypadá naše hra v obranné třetině, zejména pak ve druhé části hry, kdy to bylo daleko na střídačku a někteří léty prověření nestíhali. Jo je to příprava, evidentně se jede sotva na půl plynu, hlavně se nezranit, nic neukázat pozorovatelům atd. Ale když si představím třeba obranu Němec a Vitásek proti vysoce ofenzivně laděným týmům až opravdu o něco půjde..:-/ No a v útoku klasicky nemáme střelce, nejsme schopni nic proměnit, ani ty nejvyloženější příležitosti, střílíme to tomu obrovskému brankáři přímo doprostřed do hrudníku. Přesilovky klasika...boj o to se vůbec udržet v pásmu a nějak to rozestavit...takhle strávíme vždycky tři čtvrtiny z těch dvou minut. Jestli bude Gulašovo zranění vážné a nebude moc nastoupit, už vidím, jak nasadí Koukala s Vondrkou a Kubalík zůstane tím třináctým. Ano, tihle hráči byli dobří v minulosti, ale prostě to nejlepší mají za sebou je potřeba se konečně posunout dopředu. A to už vůbec nemluvím o tom, že Kubalík je jedním z těch, kteří budou pozorně sledováni a i z osobního hlediska pouze slušný turnaj mu může výrazně pomoci k angažmá v NHL. Až si bude zas Jandač stěžovat, že tam máme málo hráčů, tak ať si uvědomí, že tomu může pomoci už jenom nominací. Přitom když se na to podíváme pořádně, tak veteráni sice postupně odcházejí a po této sezóně skončí asi určitě další (Vrbata, Hemský...), ale hlavně v posledních letech tam přišlo dost mladých hráčů, u Chytila, Nečase, Hronka, Špačka atd. je to jenom otázka času a poměr hráčů pod 30 let, k těm nad, je velmi dobrý. Letošní draft i prospekty pro další dva ročníky hlavně v útoku a v bráně vypadají velmi dobře. Bohužel, aby šel Jandač a spol. už konečně od válu, to bychom se asi museli na turnaji totálně ztrapnit.

+13/0
doporučit
11.2.2018 9:41

D36a63n 17R48u26b76í80n 4953723669

Tým důchodců vedený trenérem co nikdy nic nevyhrál si zajel na dovču do Koreji.

P14a20v14e55l 82S87o33b51o74t13k81a 5230604

Prohrou s Finskem bych se netrápil - jsou horkým kandidátem na postup do Play-off.

+5/0
doporučit
11.2.2018 9:38

J47i20ř83í 92M38o36r32a66v82e90c 6686327420800

Jinak hokejka.cz, to jistí. Nijak se to neseká a jede to v pohodě. ...

+5/0
doporučit
11.2.2018 8:28

L67u51k58á17š 36S89m24ě44t15á72k 3356237844426

Já doufám, že Kubalík přesvědčí a Vondrku už tam nepustí.

+6/−1
doporučit
11.2.2018 7:23

F27i85l16i64p 40L66o63u90k31a 4636676738501

Jsem rád, že to nestraší třeba na ČT2, děti by přišly o Studio Kamarád.

Na tomto utkání mě jen zajímá, zda už hrají v olympijských dresech, nebo si přivezli vlastní sadu.

+5/−1
doporučit
11.2.2018 8:56

V35o30j29t45ě32c50h 16G65r98o26s95s 9559324465136

Idnes si klidně dovolí dát popisek

"Poslední přípravný zápas českého týmu před vrcholným turnajem proti Finsku."

pod fotku ze zápasu v O2 Areně v Praze.

Neuvěřitelná drzost...Rv

+4/0
doporučit
11.2.2018 12:48

M14i21c66h25a50l 88H48y96k83l 2131909740276

Viděl jsem jen první a druhou třetinu. Ve druhé finové jednoznačně lepší. Opět se ukazuje že nemáme střelce. Šance byly, ale zůstali nevyužité. Jsem zvědavý jak to bude vypadat na ostro. Mám obavy, že o moc lepší to nebude a rád bych se mýlil.

+4/0
doporučit
11.2.2018 11:22

K29a93r49e62l 49V88a23n85d36a12s 8728771765277

JA JSEM ZA PROHRU RAD...... FACKA PŘED TURNAJEM JE VŽDY LEPŠÍ NEŽ KDYBY JSME VYHRALI TŘEBAS 4:0... PUJDEME DO TURNAJEM S POKOROU ,TO NAM VŽDY SVEDČI .......

+4/0
doporučit
11.2.2018 10:37

T68o19m19á18š 30T59a86t19í96č52e32k 5600852320448

Na vyrovnaný zápas se nehraje. Hraje se na góly, proto mě ani nelekají dva, které dostali, ale ta nula, kterou dali. :-/

+4/0
doporučit
11.2.2018 10:16

D41a41n 74J88u88r78y32g56á91č81e56k 4886280834641

Ta nula v kolonce nastrilenych je v hokeji vzdy hroziva. Potrebujem nejake strelce [>-]

+3/0
doporučit
11.2.2018 10:58

P51a72v22e31l 37Š73m92í81d 7534668889202

nepropadejte hysterii,nechápu,fakt.No tak jsme prohráli přípravný zápas.Zajíci se počítají až po honu,takže si počkejme na konečné umístění a pak to tady rozjedeme.;-D;-D

M81a90r21i75a56n 79V94á31ň83a 3648956805509

ZOH bez Rusů jsou jako dostihy bez koní.

+16/−40
doporučit
11.2.2018 7:31

V47l95a79d56o 20K75o64r87m78e20n12d64i 1425300728899

Vysvetlí mi niekto aký význam má takýto zápas ? Nikto asi nechce ukázať svoje tromfy, nikto sa nechce zraniť, tak o čom to je ?

+2/−1
doporučit
11.2.2018 8:53

D45a46n56i73e23l 81R13e58i71c12h50e36l 6778835697632

Generálku na hokejový turnaj roku, kterému může ve sledovanosti konkurovat jen MS ve fotbale, nevysílá žádná TV.

To je prostě debakl ČSLH.

+4/−7
doporučit
11.2.2018 11:20

J79a51k15u12b 96K41r83e76j29č46í 3131803188214

Cesky hokej je dnes uplne jinde nez kdysi a o medajlich uz si bohuzel muzemel jen nechat zdat. Obavam sem, ze v budoucnu se to jeste zhorsi, nebudou vysledky, tim padem cesti fanousci budou nadale ztracet o hokej zajem, ekonomicky na tom v porovnani s konkurenty taky nejsme lepe takze ani tady nelze ocekavat nejake zlepseni. Snad jen az zacnou byvali "Jagrove" trenovat deti a mladez a menit tak i stavajici hokejove "osnovy" muze se neco malo zlepsit, nicmene to bude beh na dlouhou trat ktery neprinese vysledky hned a je otazka zda-li to vubec bude stacit.