3. DEN ZOH: Krčmář postříbřil biatlonový sprint, Jakšovi vyšel skiatlon

Český tým získal na olympijských hrách v Pchjongčchangu druhou medaili a opět se o ni postarali biatlonisté. Michal Krčmář vybojoval ve sprintu bronz. Český běžec na lyžích Martin Jakš dojel ve skiatlonu devátý. Snowboardistce Pančochové zrušili kvalifikaci, do finále postoupily všechny závodnice. Sjezd musel být odložen, Hudec a spol. pojedou ve čtvrtek.

M70i36c82h52a88l 74B29l24a90h92o 5983237459

V článku Michal Krčmář vybojoval ve sprintu bronz. Jsem taky nality, ale mám volno :-P

0/0
11.2.2018 14:09

R53a74d65e78k 52Č72e30r16n56ý 8838333670904

Než začne biatlon, tak předkrm z Koreje. Jen musíte mít hbité ruce aby vám jídlo neuteklo z talíře. Hmm mňamka... ;-D

0/−1
11.2.2018 10:28

M43i39l76a83n 54Š44m25o26l89í62k 3427674842830

To je ptákovina, malé chobotničky jsou syrové výtečné ale živé se nejedí.

0/0
11.2.2018 14:33

F67r72a67n91t66i38š81e73k 86S78t40r41n68a69d 4704235529596

3. den zimních her = neúspěch českých reprezentantů ve skiatlonu a v ledním hokeji.

0/−3
11.2.2018 10:05

F83r97a41n89t46i16š47e63k 96S28t62r22n33a21d 4664885619436

Petr Knop na 38. místě a Aleš Ryzým až 55. Oba si udělali pěkný výlet do daleké Jižní Koree. Zřejmě je důležité zúčastnit se, ať to stojí co to stojí.

0/−2
11.2.2018 10:13

M88a91t65ě38j 18S68t51o96š53e22k 7750541540752

A to 9. místo jako co? Pojďte, obujte si ty lyže a vyražte na dráhu! Jen do toho!

R74a55d28e74k 79H17r37u34b59ý 6924541882719

Jakš zajel supr závod se skvělým výsledkem. Hokejsté prohráli v přípravě, tady se o body nehrálo.

+7/0
11.2.2018 11:59

P48e49t62r 35M87a51š73e85k 5110502373797

To tenhle moula kromě spousty dalších věcí samozřejmě neví!

R47a94d46e27k 51Č59e88r38n96ý 8798383850964

Jakš gratulace! 9. místo v tomto sportu mezi muži na OH je výborný úspěch! [>-] R^

+10/−1
11.2.2018 8:33

R28a24d87e88k 34Č72e15r90n93ý 8438333280944

Jakš zatím skvěle! Placka asi daleko, ale 26,5 km se držet téměř neustále ve vedoucí skupině a ztrácet do 10 s je výborný! [>-] R^

0/0
11.2.2018 8:25

J21o39z56e43f 24B71e96v37i86l91a14q55u44a 9505609971821

No, páni "novinári" : "Korea viděla i světový rekord, o ten se při krátkém programu postarala Jevgenija Medveděvová."

R48a59d81e62k 64Č66e87r68n40ý 8318833420884

Tak podle nadpisu jsem si říkal, Pančochová musela zajet výborně když postoupila mezi 6 finalistek z kvaldy! A ony tam postoupily všechny když se kvalda zrušila. Aha...

R91a68d60e93k 43Č39e90r56n88ý 8128103260294

Tak nadpis změněn z "Pančochová je ve finále." na "Pančochová postoupila bez boje.". R^

R83a45d12e90k 57Č69e43r84n72ý 8968363730954

To je snad poprvé co jsem se vyjádřil k nadpisu :-)

P87e69t52r 12Š55t55u53r96s54a 8390828437377

Odklad slopestylu kvůli špatnému počasí? Co to tam mají vždyť před 2 hodinami tam byla zcela modrá obloha. To jsou Himaláje nebo co?

0/0
11.2.2018 6:00

P90e17t96r 92Š34t42u47r42s60a 8460758487177

Přemýšlím, která disciplína venku začala a skončila podle časového plánu. Počasí a organizátoři zatím asi vyvádějí celkem psí kusy. Nepředpokládám, že by kvalifikaci ženského slopestylu posunuli kvůli počasí, když muži si své finále v pohodě odjeli.

0/0
11.2.2018 5:49

P55e51t98r 56Š95t31u40r24s18a 8660318927457

Jsem rád, že Eurosport není ani schopen zařadit kvalifikaci slopestylu ženy. Tohle je trošku hloupé.

P81a50v75e98l 87C94h16a38l85u32p82a 2891686575971

Nějak mi uniklo - "týmy (sportovní dvojice) - volná jízda". Samozřejmě krasobruslení. Co je to ale za podivný název? Název "sportovní dvojice" už není vyvážený, korektní - či co? Nakonec zbude jen - "týmy - volní jízda"... Nebo tance už jsou také špatně?

+2/−1
11.2.2018 0:39

Z15d48e56n51ě33k 96R80a43j53s 6391977470376

Ne, to je úplně jiná kategorie soutěže. „Týmy" jsou národní soutěž, něco jako Fed Cup. Národ vybere do jednotlivých kategorií soutěžícího, podle pořadí v kategorii dostane národ body. Kdo má na konci nejvíce bodů ze všech kategorií dohromady, bere medaili. Klasické soutěže pro jednotlivce budou až později. Viz např. https://en.wikipedia.org/wiki/Figure_skating_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80%93_Team_event

Myslím, že nebudu jediný, kdo by ocenil, kdybyste hned nezačal plivat na lidsko-právní témata ve sportovní diskuzi místo toho, abyste si o tom SPORTU něco zjistil.

+4/0
11.2.2018 0:49

P16a75v79e40l 55C35h24a12l28u18p59a 2831106865511

Za vysvětlení děkuji - nicméně příliš jsem to nepochopil, podívám se na odkaz. A k poslednímu odstavci - po "lidsko-právních tématech", jak jste to nazval... - neplivu. Jen si dělám srandu z lidské hlouposti.

0/−1
11.2.2018 0:57

Z98d92e72n77ě50k 14R91a59j85s 6201787250116

Trochu rozepíšu :-) Je celkově 8 bloků - muži free, pairs short, ženy short atd. V soutěži je 10 národů, za každý jede v každém bloku jeden soutěžící/pár. Podle pořadí v každém bloku dostane národ 1 až 10 bodů. Body se postupně sčítají po blocích. V určité fázi vypadne spodních 5 národů a už jezdí jen top 5.

+3/0
11.2.2018 1:03

Z16d32e68n89ě57k 77R32a19j52s 6521447430426

Mimochodem, kdyby pod „pairs" mohli soutěžit dva muži či dvě ženy, bylo by to super ;-D Vidět společnou choreografii Yuzuru Hanyu s Shoma Uno by byla dokonalá podívaná :-)