3. DEN ZOH: Krčmář postříbřil biatlonový sprint, Jakšovi vyšel skiatlon

Český tým získal na olympijských hrách v Pchjongčchangu druhou medaili a opět se o ni postarali biatlonisté. Michal Krčmář vybojoval ve sprintu bronz. Český běžec na lyžích Martin Jakš dojel ve skiatlonu devátý. Snowboardistce Pančochové zrušili kvalifikaci, do finále postoupily všechny závodnice. Sjezd musel být odložen, Hudec a spol. pojedou ve čtvrtek.

M50i63c24h27a21l 46B88l68a93h95o 5893807399

V článku Michal Krčmář vybojoval ve sprintu bronz. Jsem taky nality, ale mám volno :-P

0/0
11.2.2018 14:09

R29a41d97e98k 15Č73e62r89n94ý 8398453430914

Než začne biatlon, tak předkrm z Koreje. Jen musíte mít hbité ruce aby vám jídlo neuteklo z talíře. Hmm mňamka... ;-D

0/−1
11.2.2018 10:28

M93i58l40a56n 20Š27m27o79l74í82k 3687324922490

To je ptákovina, malé chobotničky jsou syrové výtečné ale živé se nejedí.

0/0
11.2.2018 14:33

F89r80a63n19t29i30š91e50k 54S94t15r38n79a67d 4554345779826

3. den zimních her = neúspěch českých reprezentantů ve skiatlonu a v ledním hokeji.

0/−3
11.2.2018 10:05

F29r51a94n19t63i48š79e62k 21S49t66r24n39a82d 4804225989236

Petr Knop na 38. místě a Aleš Ryzým až 55. Oba si udělali pěkný výlet do daleké Jižní Koree. Zřejmě je důležité zúčastnit se, ať to stojí co to stojí.

0/−2
11.2.2018 10:13

M75a36t24ě70j 12S52t14o45š50e80k 7470591330492

A to 9. místo jako co? Pojďte, obujte si ty lyže a vyražte na dráhu! Jen do toho!

R39a64d32e57k 66H67r41u58b51ý 6684571492529

Jakš zajel supr závod se skvělým výsledkem. Hokejsté prohráli v přípravě, tady se o body nehrálo.

+7/0
11.2.2018 11:59

P15e27t97r 98M24a61š25e26k 5190542783397

To tenhle moula kromě spousty dalších věcí samozřejmě neví!

R32a80d90e91k 90Č62e26r54n11ý 8118743100254

Jakš gratulace! 9. místo v tomto sportu mezi muži na OH je výborný úspěch! [>-] R^

+10/−1
11.2.2018 8:33

R39a50d55e36k 66Č30e19r52n28ý 8978483460964

Jakš zatím skvěle! Placka asi daleko, ale 26,5 km se držet téměř neustále ve vedoucí skupině a ztrácet do 10 s je výborný! [>-] R^

0/0
11.2.2018 8:25

J54o20z94e89f 83B41e46v79i75l43a70q33u35a 9555389341371

No, páni "novinári" : "Korea viděla i světový rekord, o ten se při krátkém programu postarala Jevgenija Medveděvová."

R18a15d59e20k 27Č43e62r44n63ý 8178843130414

Tak podle nadpisu jsem si říkal, Pančochová musela zajet výborně když postoupila mezi 6 finalistek z kvaldy! A ony tam postoupily všechny když se kvalda zrušila. Aha...

R81a87d75e15k 71Č60e27r77n41ý 8468323730274

Tak nadpis změněn z "Pančochová je ve finále." na "Pančochová postoupila bez boje.". R^

R50a57d14e41k 30Č12e70r51n44ý 8548863390914

To je snad poprvé co jsem se vyjádřil k nadpisu :-)

P19e84t59r 57Š20t69u72r98s26a 8290138747147

Odklad slopestylu kvůli špatnému počasí? Co to tam mají vždyť před 2 hodinami tam byla zcela modrá obloha. To jsou Himaláje nebo co?

0/0
11.2.2018 6:00

P64e54t70r 20Š51t62u92r69s50a 8410118507577

Přemýšlím, která disciplína venku začala a skončila podle časového plánu. Počasí a organizátoři zatím asi vyvádějí celkem psí kusy. Nepředpokládám, že by kvalifikaci ženského slopestylu posunuli kvůli počasí, když muži si své finále v pohodě odjeli.

0/0
11.2.2018 5:49

P74e95t79r 45Š96t13u13r32s45a 8110788447467

Jsem rád, že Eurosport není ani schopen zařadit kvalifikaci slopestylu ženy. Tohle je trošku hloupé.

P29a53v90e74l 15C64h40a70l39u13p60a 2521686565421

Nějak mi uniklo - "týmy (sportovní dvojice) - volná jízda". Samozřejmě krasobruslení. Co je to ale za podivný název? Název "sportovní dvojice" už není vyvážený, korektní - či co? Nakonec zbude jen - "týmy - volní jízda"... Nebo tance už jsou také špatně?

+2/−1
11.2.2018 0:39

Z89d69e45n97ě57k 79R77a56j30s 6371837130846

Ne, to je úplně jiná kategorie soutěže. „Týmy" jsou národní soutěž, něco jako Fed Cup. Národ vybere do jednotlivých kategorií soutěžícího, podle pořadí v kategorii dostane národ body. Kdo má na konci nejvíce bodů ze všech kategorií dohromady, bere medaili. Klasické soutěže pro jednotlivce budou až později. Viz např. https://en.wikipedia.org/wiki/Figure_skating_at_the_2018_Winter_Olympics_%E2%80%93_Team_event

Myslím, že nebudu jediný, kdo by ocenil, kdybyste hned nezačal plivat na lidsko-právní témata ve sportovní diskuzi místo toho, abyste si o tom SPORTU něco zjistil.

+4/0
11.2.2018 0:49

P79a40v16e50l 35C16h97a19l98u98p55a 2481246805371

Za vysvětlení děkuji - nicméně příliš jsem to nepochopil, podívám se na odkaz. A k poslednímu odstavci - po "lidsko-právních tématech", jak jste to nazval... - neplivu. Jen si dělám srandu z lidské hlouposti.

0/−1
11.2.2018 0:57

Z50d96e62n92ě47k 43R38a19j85s 6111237110506

Trochu rozepíšu :-) Je celkově 8 bloků - muži free, pairs short, ženy short atd. V soutěži je 10 národů, za každý jede v každém bloku jeden soutěžící/pár. Podle pořadí v každém bloku dostane národ 1 až 10 bodů. Body se postupně sčítají po blocích. V určité fázi vypadne spodních 5 národů a už jezdí jen top 5.

+3/0
11.2.2018 1:03

Z95d69e47n31ě61k 55R89a98j96s 6201277610586

Mimochodem, kdyby pod „pairs" mohli soutěžit dva muži či dvě ženy, bylo by to super ;-D Vidět společnou choreografii Yuzuru Hanyu s Shoma Uno by byla dokonalá podívaná :-)