Zobrazit příspěvky: Doporučované
Čekáme na více doporučených příspěvků
Všechny podle vláken Všechny podle času

H19a63n82a 10U95l72r65y63c29h91o63v39á 9640503648898

Dovolím si poznámku. Kdo vyhrál stíhačku jaksi nevíme, nebo aspoň jsem to tu nikde nenašla, možná to někde je, to nepopírám. Martin Fourcade vyhrál součet dvou závodů - sprint + stíhačku.

+1/−3
doporučit
13.2.2018 10:33

O29n53d71ř87e19j 94T95o34m31e92k 7694101622153

No ale o tom stíhačka je. Jinak se to nekvalifikuje. Takže stíhačku vyhrál Fourcade. Když dojíždí do cíle s takovým náskokem, má čas zvolnit, vzít si vlajku a slavit. Zkrátka tomu nerozumíte.

0/0
doporučit
13.2.2018 10:44

M10i13r26o58s45l20a57v 42J32a18c93k38o54v74i64č 4804544940219

Nekvalifikuje sa to takto ale len pre info teda podla vysledkov boli prvymi Fourcade so Samuelssonom, obidvaja mali cisty cas stihacky 32min29s

0/0
doporučit
13.2.2018 10:51

H29a18n28a 15U83l74r24y66c58h77o12v13á 9640103238918

Tak hlavně že tomu rozumíte vy. Stíhačku (teoreticky) klidně může vyhrát někdo, kdo startuje ze čtvrté desítky a probije se do TOP10, protože tu stíhačku zajel a zastřílel nejlépe, ale jako vítěz bude někdo jiný, kdo byl nejrychlejší v součtu sprintu a stíhačky. Podobně byly kdysi takto hodnoceny úseky na Tour de ski. Jak to bylo konkrétně v tomto závodě na OH, o to se hádat nechci, nakonec to už píše pan Jackovič.

+1/−1
doporučit
13.2.2018 11:06

J59o23s16e15f 54S41t86e31f62l 5924807503300

Přesně tak. Koukalová před 4 lety doplatila na to,že měla po sprintu takovou vekou ztrátu(3 chyby na ležce byly prostě moc). Takže ji po vynikajícím výkonu zbyla jen brambora. Herrmann měla minutu a půl ztráty,a nezvykle pomalý běh ve sprintu. Dnes letěla jak ďábel,ale ani bezchybná střelba by ji na medaili nestačila. Tam si to zase vybojovala velmi rychlá Kuzmina i přes 4 chyby. A Olsbu zase na opak zachránila 4. místo i se 4 chybami,protože jako druhá měla na ty další dostatečný náskok při startu. A Vítková byla za ní,se 3 chybami,protože tentokrát byla pomalejší. A tak by se dalo psát do nekonečna. Tak jako v běhu na lyžích. Vítěz v duatlonu si mohl do konce dovolit v klasice spadnout a ve skatingu už pak mohl ujet.

0/0
doporučit
13.2.2018 11:48

L68a49c47i 74S88u42s96t81e97k 7420827302536

to "teoreticky" je asi nejdulezitejsi slovo ve vasim prispevku;-)

a nebo - skuzte uvest historicky 1 priklad kdy se nekdo prokousal ze 4. desitky po sprintu na nejvyssi stupinek na podiu... :-)

0/0
doporučit
13.2.2018 14:43

V98l63a29d15i39m37í40r82a 15T66a48b88e66r87y31o96v52á 3909933727457

Jenom pro upřesnění. Ve sprintu zvítězil A. Peiffer, druhý byl náš Krčmář, který měl v cíli horší čas o 4,4 s. M. Fourcade dojel na 8. místě s časem horším o 22,1 s. Zlatou medaili získal Peiffer. Stíhačka navazuje na sprint tím, že jsou dodržovány odstupy podle sprintu, tzn. že první vyjížděl Peiffer, za ním s odstupem 4,4 s Krčmář atd. Fourcade vyjížděl po cca 22 s za Peifferem. V průběhu závodu dochází k různému přelevání a závěr je takový, že podle toho jak dojedou do cíle tak obsazují jednotlivá místa. Fourcade byl v cíli první a za stíhačku získal zlatou medaili.

0/0
doporučit
13.2.2018 13:37

H88a37n64a 38U75l66r26y20c61h80o32v83á 9100423328118

To všechno vím, ale pořád je to pořadí za sprint a stíhačku. Právě proto, že závodníci nastupují do stíhačky s handicapem, který mají ze sprintu. Jenže všude je zvykem to prezentovat jen jako pořadí stíhačky, což není úplně pravda.

+1/0
doporučit
13.2.2018 15:13

J57a62n 52S19u46c63h81ý 4984840317547

Fučák je bůh. Ač mám radost z výkonů našich, to je přece jen jiná liga.

+8/−1
doporučit
13.2.2018 9:22

T74o84m54á51š 87N57e17b19o35j64s75a 3620692242723

Je to tak, jediný kdo mu je schopen konkurovat je J. Boe ( pokud tedy nepokazi totalne střelbu). Ostatní musí cekat na jeho chybu, která přišla právě v neděli.

+8/0
doporučit
13.2.2018 9:35

M52a85r25t14i65n 54K97o94n94r37á51d 6638979359549

Já to vidím trochu jinak, pokud Boe nepokazi střelbu, tak mu nemůže konkurovat ani Fourcad