Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 22. října 2017 Sabina

Hokejisty přepadly hostesky v prádle a v betonech. Za to však musely na mráz

JDEME STŘÍDAT VOKOUNA. Za českými hokejisty do hotelu Corinthia Towers přišla nečekaná návštěva. | foto: Michael Langr, iDNES.cz

11 2010
Dvě sexy hostesky pomalované názvem pánského magazínu zpestřily hokejistům, kteří odjížděli z pražského hotelu Corinthia Towers, odlet na olympiádu do Vancouveru. Jenže mělo to háček - o jejich přítomnost nikdo moc nestál. Olympijský výbor si přísně hlídá jakoukoli nepovolenou reklamu. A tak byly slečny jen v prádle a betonech bez milosti vyvedeny na mráz.

Ještě předtím však sličné figurantky stačily "přepadnout" při odchodu útočníka Petra Čajánka. Ten byl sice trochu zaskočený, přesto se s nesmělým úsměvem nechal vedle hostesek vyfotit.

Nakonec musel zasáhnout až manažer svazové firmy Pro-Hockey Radim Prusenovský. Nechal zavolat hotelový  presonál, který obě dívky vyvedl ven z hotelu. Mráz nemráz.

Olympijský výbor si totiž jakoukoli nepovolenou reklamu přísně hlídá. A pózující slečny měly název časopisu vykreslený na těžko přehlédnutelném místě. Takže nakonec musely ven. "Já od rána tahám hokejky a teď ještě abych vyhazoval holky," ulevil si Prusenovský.

Až na tuto malou příhodu ale odjezd proběhl poklidně. Brankář Štěpánek, obránce Blaťák i útočníci Vašíček, Rolinek a Čajánek nasedli v jednu hodinu do autobusu, který je vezl na vojenské letiště do pražských Kbel. Na poslední chvíli k autobusu dorazil i Jaromír Jágr. Dvojice Pražanů, tedy Červenka s trenérem Růžičkou, se k týmu připojila až přímo na letišti. Stejně jako krasobruslař Tomáš Verner.

Výprava pak měla odletět vládním speciálem do Vancouveru přes Brusel, kde se ještě letadlo staví pro premiéra Jana Fischera.

"Je fajn, že máme tuhle možnost. Je to lepší, než kdybychom museli někde po cestě dvakrát přesedat," těšilo forvarda Josefa Vašíčka. "Na druhou stranu to bude strašně dlouhé. Budu rád, když se mi povede se trochu prospat."

Reprezentanti na cestu oblékli trička s nápisem "Czech Team" z fasované kolekce a olympijská atmosféra z nich díky tomu čišela už i v hotelu na pražském Vyšehradě. "Až teď věřím tomu, že tam opravdu pojedu," usmíval se útočník Tomáš Rolinek.

"Na takovém turnaji jsem ještě nebyl. Takže se moc těším," prohlásil Vašíček.

Další velkou zkušeností bude olympiáda pro jedničku loňského mistrovství světa Jakuba Štěpánka. "Nervózní? To nejsem. Spíš plný očekávání," uvedl brankář, který do Vancouveru letí jako druhý náhradník. Přesto se na olympiádu těší. "Bude to sledovat celý svět a já budu mít šanci být u toho a zatrénovat si s nejlepšími."

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze