Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hunter jede do Sydney jen jako fanoušek

11 2000
Sydney - Mistr světa ve vrhu koulí C.J. Hunter dnes oznámil, že pro zranění kolena se musel vzdát účasti na olympijských hrách v Sydney. Jednatřicetiletý manžel další hvězdy americké atletiky Marion Jonesové si poranil chrupavku v levém kolenu začátkem srpna v londýnské posilovně a minulou neděli se podrobil artroskopické operaci. Po zákroku se ale necítí natolik fit, aby mohl v Austrálii startovat. "Moc mě mrzí, že mě zranění donutilo vzdát se olympiády," řekl Hunter v telefonickém rozhovoru z Los Angeles.
"S Marion jsme se těšili, že spolu budeme v Sydney závodit, ale jsem profesionálním sportovcem a zranění patří k věci," smířil se s osudem. Lékař Tim Taft přitom Hunterovi řekl, že se stihne dát do pořádku do 26. září, kdy se uskuteční finále koulařů. Americký silák ale sám svou účast odmítl. "Nebudu závodit, pokud nemohu vrhnout více než dvacet metrů," vysvětlil Hunter. Do Sydney nicméně odletí, aby Jonesovou podpořil v její snaze vybojovat na olympiádě pět zlatých medailí.
Autor:


Další z rubriky

Paralympici se vrací se svým pokladem


S y d n e y Na hrách XI. letní paralympiády v Sydney vybojovali čeští reprezentanti dohromady 43 medailí, z...

Tenk vystřílel druhý český bronz


VIDEO S y d ne y O třetí olympijskou medaili pro české barvy se dnes ráno postaral český střelec Martin Tenk, který...

Plavkyně Hoffmanová dohmátla pro zlato


S y d n e y Počet cenných kovů, které v Sydney získali čeští handicapovaní sportovci, se po dnešku zastavil...Najdete na iDNES.cz