Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Pondělí 23. října 2017 Teodor, Theodor

Hlavním mediálním partnerem olympioniků zůstávají iDNES.cz a MF DNES

28 2013
České olympijské hnutí si pro další čtyři roky vybralo za hlavního mediálního partnera deník MF DNES a internetový portál iDNES.cz. Jeho představitelé a zástupci vydavatelství MAFRA stvrdili pokračující spolupráci podpisem nové smlouvy.

"MAFRA je pro nás tradiční partner. Dohromady spolupracujeme už několikátý olympijský cyklus, navíc teď bychom chtěli společně komunikovat témata, která jsou z našeho pohledu důležitá celospolečensky, a to je především sport jako životní styl," prohlásil šéf Českého olympijského výboru Jiří Kejval.

Zpravodajský portál iDNES.cz je hlavním mediálním partnerem olympioniků od roku 2001, deník MF DNES se jím stal už o tři roky dřív.

Díky této dlouhodobé spolupráci připravují MF DNES a iDNES.cz velmi rozsáhlé zpravodajství jak z letních, tak ze zimních olympijských her. Do dějišť největších sportovních svátků - ať už to byl Vancouver, Londýn, či bude Soči - vždy vysílají silný redaktorský tým včetně fotografů a kameramana. Početnější mívá jen Česká televize.

Hrám v minulosti předcházel speciální tištěný olympijský magazín s podrobným program, na stránkách iDNES.cz pak vznikla speciální olympijská příloha.

"Čtenáři iDNES.cz a  MF DNES se opět mohou těšit na exkluzivní zpravodajství ze sportovišť, ale i ze zákulisí olympijských her. Jsem přesvědčený, že na své si přijdou nejen sportovní fanoušci, ale i ostatní čtenáři," řekl Roman Latuske, člen představenstva mediální skupiny MAFRA.

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem Latuskem za představenstvo MAFRA a.s. podepisují novou smlouvu o mediálním partnerství.

Autoři: ,


Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.czmobilní verze