Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hlavním mediálním partnerem olympioniků zůstávají iDNES.cz a MF DNES

28 2013
České olympijské hnutí si pro další čtyři roky vybralo za hlavního mediálního partnera deník MF DNES a internetový portál iDNES.cz. Jeho představitelé a zástupci vydavatelství MAFRA stvrdili pokračující spolupráci podpisem nové smlouvy.

"MAFRA je pro nás tradiční partner. Dohromady spolupracujeme už několikátý olympijský cyklus, navíc teď bychom chtěli společně komunikovat témata, která jsou z našeho pohledu důležitá celospolečensky, a to je především sport jako životní styl," prohlásil šéf Českého olympijského výboru Jiří Kejval.

Zpravodajský portál iDNES.cz je hlavním mediálním partnerem olympioniků od roku 2001, deník MF DNES se jím stal už o tři roky dřív.

Díky této dlouhodobé spolupráci připravují MF DNES a iDNES.cz velmi rozsáhlé zpravodajství jak z letních, tak ze zimních olympijských her. Do dějišť největších sportovních svátků - ať už to byl Vancouver, Londýn, či bude Soči - vždy vysílají silný redaktorský tým včetně fotografů a kameramana. Početnější mívá jen Česká televize.

Hrám v minulosti předcházel speciální tištěný olympijský magazín s podrobným program, na stránkách iDNES.cz pak vznikla speciální olympijská příloha.

"Čtenáři iDNES.cz a  MF DNES se opět mohou těšit na exkluzivní zpravodajství ze sportovišť, ale i ze zákulisí olympijských her. Jsem přesvědčený, že na své si přijdou nejen sportovní fanoušci, ale i ostatní čtenáři," řekl Roman Latuske, člen představenstva mediální skupiny MAFRA.

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem

Alena Kindová a Jiří Kejval za Českou olympijskou a Petr Marek s Romanem Latuskem za představenstvo MAFRA a.s. podepisují novou smlouvu o mediálním partnerství.

Autoři: ,


Další z rubriky

Rozšíření turnaje hokejistek na zimních hrách otevřelo šanci i pro Češky

České hokejistky se radují z gólu v zápase se Švýcarskem.

Rozšíření olympijského turnaje hokejistek na deset týmů otevírá šanci i pro české reprezentantky,...

Čeští sportovci stále nedostali finanční odměny za olympijské medaile

DVĚ ZLATA. Češka Ester Ledecká ovládla obě disciplíny, ve kterých na hrách v...

Od premiéra v demisi Andreje Babiše dostali 23. dubna šeky na částky, které si vysloužili za zisk...

Biatlonisté se zlobí, ubyla jim účastnická místa pro ZOH v Pekingu

Štafetový závod biatlonistek na 4x6 kilometrů v olympijském středisku Alpensia....

Zvýšení počtu disciplín na zimních olympijských hrách v Pekingu v roce 2022 se dotklo i biatlonu....Najdete na iDNES.cz