Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jágr si postěžoval na nabitý program

2 2002
Los Angeles - Jaromír Jágr má strach, že na olympiádě zklame hokejové fanoušky v České republice, protože ti prý považují obhajobu zlatých olympijských medailí z Nagana za samozřejmost. Jágrovi je trnem v oku nabitý program, který před olympiádou vyvrcholil zápasem All Star NHL. "Nemůžete na tom nic změnit, jasně, ale je těžké udržet se ve formě ve dvaaosmdesáti zápasech NHL, v Utkání hvězd a pak ještě na olympiádě," konstatoval hráč vpředvečer All Star Game v Los Angeles.

Jágr byl proti tomu, aby se zápas hrál před olympiádou. Šestihodinový let do Los Angeles jej prý úplně vyčerpal.

Tentýž názor zastával i Dominik Hašek, český brankář Výběru světa. "Program je už tak dost nabitý, podle mě to nebyl dobrý nápad. Je to jen můj názor, ale podle mě se fanoušci mohou hokeje nabažit na olympiádě," doplnil gólman Detroitu.

Nominaci na zápas All Star nicméně považuje za velkou čest a nikdy by se neodvážil odmítnout nominaci, jako to udělali někteří jiní, kteří předem prohlašovali, že zápas hrát nebudou, protože jsou unavení, nebo musejí léčit zranění. "Někteří hráči si prostě tajně vymohli, aby je vyřadili z nominace," tvrdil Haškův spoluhráč z Detroitu Chris Chelios.

Autor:


Nejčtenější

bazar-sport-kola
bazar-sport-kola

Sportovní výbavu levněji? Na našem bazárku ano.

Najdete na iDNES.czmobilní verze