Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Katka všem ukázala sílu

11 2002
Salt Lake City - Byl to fakt krásný závod a od Katky vysloveně profesionální, vyzrálý výkon. Pořád byla nad věcí, přesně věděla, co chce. Důležité je, že si hned v prvním závodě potvrdila sebevědomí. Psychicky se zvedne a vím, že to pomůže i celé lyžařské výpravě. Bude tam jiná nálada, uklidní se vztahy, přijde bojovnost. Katka ukázala, že je velká závodnice. Pokud jí vydrží zdraví, na další závody se můžeme těšit.

Asi ji potěšilo, když se probudila a viděla, že je slunčíčko a mráz, pro ni dobré podmínky. Myslím ale, že by to zvládla i na měkčím sněhu, pokud by se trefili do mázy. Ze začátku závodu jsem si říkala, že z toho možná medaile nebude. Ale Katka vypadala v pohodě, i když se trochu propadla. Je to zkušená bojovnice a má to v hlavě srovnané. Není tou, která by zmatkovala.

Páteční kombinace bude jejím závodem. Je krátký, silový, ušitý na ni. Tam se opravdu těším, nechci to zakřiknout, minimálně na medaili.

Autor:


Další z rubriky

Slalomář Baxter musí vrátit olympijský bronz

Baxter s inhalátory

Londýn Britský lyžař Alain Baxter přijde kvůli pozitivnímu dopingovému nálezu o bronzovou olympijskou...

Lyžaři byli vymazáni z olympijských listin


Kuala Lumpur Rakouští běžci na lyžích Marc Mayer a Achim Walcher byli dodatečně vyloučeni z letošních zimních...

Lazutinová se bude o medaili soudit


Moskva Místo pokory a studu po dopingové aféře přešla ruská běžkyně na lyžích Larisa Lazutinová do...Najdete na iDNES.cz