To je ode mne pro tuto chvíli vše, s konstatováním, že Německo senzačně postupuje přes Kanadu do finále, se s vámi loučí Adam Joska. Na počtenou.

Počet diváků: 4057

Němci se radují z historického úspěchu, poprvé na olympijském turnaji zvítězili po základní hrací době a již nyní mají jistý největší úspěch ve své historii. Němci začali dobře, když se na konci 27. minuty ujali třibrankového vedení. Kanada poté jen dotahovala, deset minut před koncem se jí podařilo snížit na rozdíl jediné branky, jenže ani přes velkou snahu se vyrovnání nedočkali. Němci si to tedy v něděli od 5:10 rozdají s Olympijskými sportovci z Ruska o zlaté medaile a kanadský celek čeká v sobotu od 13:10 Česko.

Konec zápasu.

59:56

Němci vyhazují kotouč po pravém mantinelu a už se radují z vítězství.

59:43

Kanada tlačí svého soupeře, ale už jí na vyrovnání zbývají jen vteřinky.

59:09

Hokejisté bojovali o puk u mantinelu, Kanada se dostala ke střele, která však úspěch nepřinesla stejně jako následná dorážka a poté Německo vyhodilo puk do střední třetiny.

58:53

Němci poslali kotouč na další zakázané uvolnění, jejich trenér Sturm je nechá trochu déle oddychnout, když si vzal oddechový čas.

58:43

Aus den Birken nejprve vyrazil kotouč a poté kanadský hráč zakončoval z mezikruží nepřesně.

58:18
Šance

Němci chvíli podrželi puk, nyní už je Kanada zpět v útočné třetině a Poulin na střídačce!

57:51

Kinka zastavili rozhodčí píšťalkou, když už se chystal posílat kotouč do prázdné brány, může být rád, že mu neodpískali vysokou hůl.

57:46

Kanada vyhrála buly, do Noreauovi střely zaklekl Plachta.

57:38
Šance

Poulin zamířil na střídačku, Kanada zkusí vyrovnat s šesti hráči v poli!

57:38

Němci už se jen převážně brání, nyní poslali kotouč na zakázané uvolnění.

56:51

Ihned po vyhraném vhazování se do zajímavé šance dostal Bourque, jenže střelou z pravého kruhu minul vzdálenější horní roh branky.

56:47

Lee zavezl puk do pásma středem hřiště a poslal ho na pravou stranu na Thomase, proti jehož pokusu dobře zaklekl německý strážce klece a po odrazu od jeho hrudi schoval kotouč do lapačky.

56:07

Němci zastavili nahození Gragnaniho od modré a podařilo se jim dostat kotouč z vlastní třetiny.

55:55

Němci pouze vyhazují na zakázané uvolnění, Kanada posílá na led čerstvé síly.

55:34

Kozun si vyjel na pravou stranu, odkud střílel. Aus den Birken puk dobře viděl, chytil ho do své lapačky a přerušil hru.

54:52

Robinson dojel puk, který přelétl celé hřiště a poté se odrazil od zadního mantinelu. Rymond se snažil procpat puk za gólmana po výjezdu zpoza branky, což se mu ale nepovedlo.

54:22

Po vhazování ve středním pásmu se bude hrát čtyři na čtyři, což by mohlo více svědčit Kanadě, která potřebuje útočit.

54:22
Trest

Vyloučení v týmu Německo (Christian Ehrhoff – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Kanada (Christian Thomas – 2 min., sekání).

53:59

Sražený kotouč skončil v ochranné síti, vhazovat se bude po levici Aus den Birkena, Německo je pod tlakem.

53:37

Roy objel s pukem branku a bekhendem se ho snažil dostat za gólmana, ten byl natlačený na tyčku a vyrazil kotouč.

52:55

Tvrdou ránu od modré vyrazil Aus den Birken, Německo dostalo puk do střední třetiny a při oslabení se ubrání.

52:24

Fauser vyvezl puk, ještě ho chvíli udržel u zadního mantinelu a mezitím jeho spoluhráči prostřídali.

51:53

Kanada neprošla do útočného pásma po levé straně, Německo na chvíli poslalo puk do střední třetiny.

51:32

Bourquemu bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti, Kanada je tak vykázána z pásma.

50:58

Noreau vypálil příklepem od modré hned po vyhraném vhazování, kotouč prolétl vedle pravé tyče.

50:53
Trest

Další komplikace pro Německo, dvě minuty za podražení protihráče za vlastní brankou totiž dostává Frank Hördler.

50:13

Kink se nedostal s pukem od mantinelu, ke kterému byl přitlačen, za bránou Poulina a do útoku míří Kanada.

49:42
Gól

Kanada právě vstřelila branku!
Němcům po další využité přesilovce zbývá k vyrovnání už jediná branka. DEREK ROY nahodil kotouč z pravé strany do předbrankového prostoru, kde se smolně pro Německo odrazil od brusle Kruppa mezi betony brankáře Aus den Birkena. Asistence: Chris Lee.

49:15
Trest

Po střele z otočky na levé straně kotouč změnil směr po odrazu od brusle, dorážet se snažil O'Dell, jenž poté dostal krosček do zad od Matthiase Plachty, který dostává dvě trestné minuty.

48:39

Robinsonova střela mířila spíše na teč, puk skončil tři metry vedle brány.

47:50

Goloubef odehrál puk až za modrou čárou, Kanada musí vyklidit útočné pásmu a puku se ujímá Německo.

47:25

Wolskimu se otevřel prostor pro střelu, Aus den Birken nejprve vyrazil puk před sebe, rychle ho ale přikryl lapačkou.

46:51

Ebettův střelecký pokus z pravé strany mířil vedle brány, Kanada se alespoň udržela v pásmu.

Tentokrát puk skončil na kanadské střídačce, vhazovat se bzde po levici Poulina.

46:04

Do dobré pozice si s pukem najel obránce Robinson, ještě ho píslal do předbrankového prostoru, tam se ale Kanada neprosadila.

45:42

Kanaďané jsou aktivnější a více na puku, ale nedaří se jim vypracovat si vážnější šance.

44:57

Lapierre posílal kotouč zpoza branky do předbrankového prostoru, puk skončil až ve střední třetině.

44:30

Sražený puk skončil na německé střídačce, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

44:08

Němci střídali, křižná přihrávka tak žádného z jejich hráčů nenašla a útočit může opět Kanada.

43:19
Šance

Dominik Kahun míchal s kotoučem, jenže nezakončil příliš dobře, když poslal puk bekhendem pouze do brankáře Poulina.

43:19
Trest

Kahun dostal přihrávku mezi obránce a mířil sám na gólmana, podrazil ho Goloubeg a je nařízeno trestné střílení!

42:42
Gól

Kanaďané po buly před vlastním brankářem založili útok po levé straně, Thomas nahrál kotouč na střed osamocenému MATU ROBINSONOVI, jenž po bekhendovém blafáku překonal německého brankáře a dostává svůj tým zpět do zápasu. Asistence: Christian Thomas a Chris Lee.

42:31

Ehrhoffova střela byla před gólmanem sražené a směřovala mimo, Poulin přesto přikryl puk a přerušil hru.

41:56

Kanada jen nahodila puk do pásma po pravém mantinelu, za vlastní bránou se ho zmocinili Němci.

40:56

Lehké nahození od modré čáry si Aus den Birken pohlídal a betony vyrazil kotouč ke svému spoluhráči.

40:24

Kanaďané mají kotouč na svých holích, pomalu se blíží konec jejich dalšího oslabení.

40:01

Začala třetí třetina.

Statistiky ve 2. třetině:

Střely na branku: 11 – 8
Vyloučení: 4 – 2
Vyhrané buly: 14 – 10

Německá pohádka pokračuje, Němci jsou dvacet minut od postupu do finálového utkání. Nejprve jejich vedení navyšoval ve 24. minutě Matthias Plachta, o tři minuty později přidal další gól Frank Mauer. Kanada sice využitou početní výhodou po střele Gilberta Brulého snížila, jenže Německo si vzalo své tříbrankové vedení zpět trefou Patricka Hagera, když také využilo přesilovku. Ve 33. minutě svému týmu příliš nepomohl Brulé, který tvrdě sestřelil ve středovém kruhu Wolfa a dostal pět minut plus trest do konce utkání.

40:00

Druhá třetina skončila.

39:58
Šance

Ještě v závěru druhé části vystřelil dva metry za modrou čárou Seidenberg, Poulinovi pomohla horní tyčka! Po konci druhé dvacetiminutovky se strhla ještě menší potyčka u branky Kanady.

39:28

Německou kombinaci zakončoval z vrcholu levého kruhu Macek, Poulin vyrazil kotouč ramenem. Německo pokračuje v útočení.

38:39

Němci se snažili přejít do pásma po levé straně, jenže puku se za svou brankou ujala Kanada.

38:08

Kanadské oslabení už skončilo, vyhození přes celé hřiště tak znamená zakázené uvolnění.

37:57

Německu byla ve středním pásmu odpískána přihrávka rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu blíže k brance Aus den Birkena.

37:33
Šance

Další zajímavá šance pro hosty, Poulin drží naděje Kanady dobrým zákrokem vyrážčkou proti Reimerovi, který z první zakončoval do odkryté části branky, ale gólman se stihl parádně přemístit.

37:04

Kanadě se povedlo vyhodit puk až za bránu soupeře, Německu pomohl s rozehrávkou za brankou brankář.

36:54
Šance

Poulin měl nyní velké štěstí, když mu proti ráně Macka pomohla jeho pravá tyč, puk poté poskakoval před brankovou čárou, ale Německu se ho nepovedlo dostat za brankovou čáru.

36:36

Němcům se nedaří vytvořit si větší tlak, nyní se po delší době usadili v pásmu.

35:47

Kanaďanům se podařilo na levé straně dostat puk z vlastního pásma, v dlouhém oslabení se zatím brání poměrně dobře.

34:54
Šance

Do velké šance se dostal Lapierre, který byl s pukem přímo před brankářem Aus den Birkenem, ale nedostal ho za něj.

32:59
Trest

Gilbert Brulé si počkal ve středovém kruhu na Davida Wolfa, který odehrál kotouč a poté inkasoval tvrdý zásah do hlavy od Brulého a dlouho ležel na ledové ploše. Brulé míří do kabin, jelikož dosta pět minut plus trest do konce utkání.

32:31
Gól

Německo právě vstřelilo branku!
Němci bleskově využívají početní výhodu a berou si zpět svůj tříbrankový náskok. Ihned po vyhraném vhazování na levé straně vypálil od modré čáry Plachta, dráhu letu puku změnil kolenem PATRICK HAGER, kotouč zamířil mezi nohy Poulina, který neměl šanci zasáhnout. Asistence: Matthias Plachta a Felix Schütz.

32:28
Trest

Němci se po prvním neúspěšném pokusu o získání kotouče nevzdali a nakonec se jim ho podařilo vybojovat, Noebels s ním míchal mezi kruhy a za pomoci faulu ho přibrzdil Eric O'Dell, jenž dostává dvě minuty za hákování.

31:24

Němci se osvobozují vyhozením k Poulinovi a zdá se, že v tomto oslabení se Německo ubrání.

31:07

Kanaďané mají kotouč opět v útočné třetině, kde s ním kombinují.

30:39
Šance

Němci šli do dalšího přečíslení dvou na jednoho, Gocova rána z pravého kruhu skončila vedle brány.

30:03

Kanaďané se snažili dorážet skákající kotouč před německou brankou, což se jim ale nepovedlo, zůstávají s pukem v útočné třetině.

29:31
Trest

Němci již podruhé v utkání dostávají dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, Kanada tak má další možnost ke snížení.

29:13
Šance

Na obou stranách bylo k vidění přečíslení dvou na jednoho, nejprve Plachta zpětnu přihrávkou nenašel před brankou svého spoluhráče a poté na druhé straně zakročil gólman Aus den Birken.

28:17
Gól

Kanaďané tentokrát už využívají početní výhodu a snižují na rozdíl dvou branek. Noreau nahrál na osu hřiště Leemu, který rychle nabil na střelu z první do levého kruhu GILBERTU BRULÉMU, jenž vypálil přesně k bližší tyči. Asistence: Chris Lee a Maxim Noreau.

27:39

Němci byli úspěšní na vhazování a ihned poslali kotouč až ke kanadskému brankáři.

27:30
Trest

Vyloučení v týmu Německo (Yannic Seidenberg – 2 min., hrubost).

26:49
Gól

Kanadskou špatnou rozehrávku ve středním pásmu Němci zachytili a rychle se vydali do protiútoku. Goc na levé straně naznačil střelu příklepem a poté poslal kotouč před bránu si najíždějícímu FRANKU MAUEROVI, jenž poslal kotouč mezi nohy přemisťujícího se Poulina. Asistence: Marcel Goc a David Wolf.

26:28

Wolf odevzdal puk soupeři nahozením za branku Poulina a poté inkasoval tvrdý hit.

25:48

Kanaďané jsou aktivnější a více na puku, jenže se jim nedaří prosadit se přes dobrou obranu Německa.

25:22

Němci dostali puk alespoň puk do středního pásma, Kanada už zakládá další akci.

25:12

Kanaďané vyhráli buly v útočnm pásmu, po kterém zakončoval z kruhu Brule, ale Boyle srazil kotouč do ochranné sítě.

25:06

Raymond zkusil nahodit kotouč na Aus den Birkena od levého mantinelu, to byla lehká práce pro německého brankáře.

24:21

Německo bylo v další šanci, když v předbrankovém prostoru dorážel Goc, ale poslal puk nad branku.

23:21
Gól

Hager dojel puk na pravé straně, otočil se s ním ve středu kruhu a poslal ho přesně na hokejku najíždějícího si MATTHIASE PLACHTY, který byl v dobré střelecké pozice, čehož využil a poslal kotouč nad pravou ruku Poulina. Asistence: Patrick Hager.

22:37

Kink zkoušel nahodit puk zpoza branky na Poulina a když už gólman přikryl puk, dostal se ještě Kink do menší potyčky s protihráčem.

22:17

Střílená přihrávka Kanady z levé strany jen prolétla kolem zadní tyče branky, domácí se pak neudrželi v pásmu.

21:34

Kanaďané vstoupili do druhé části aktivněji a snaží se hodně střílet, nyní byla jejich rána od modré sražena mimo hrací plochu.

20:49

Reimerovo nahození z pravé strany ani nedoputovalo na branku, kotouč zpracoval kanadský obránce a rychle zakládá protiakci.

20:17

Tvrdou ránu příklepem z vrcholu levého kruhu vyslal Bourque, Aus den Birken puk celou dobu viděl a počkal si na něj, až ho trefí do výstroje.

20:01

Začala druhá třetina.

Střely na branku: 5 – 6
Vyloučení: 2 – 3
Vyhrané buly: 9 – 6

První třetina je u konce a příliš fanoušků asi nečekalo, že by po ní mohl vést Německo. Kanadě se v přesilových hrách nedařilo, naopak Němci dvojnásobnou početní výhodu využili v 15. minutě, kdy se trefil přesně k levé tyči Brooks Macek.

20:00

První třetina skončila.

19:52

Aus den Birken pomohl Německu s rozehrávkou za brankou, poté na něj ještě letěl puk od modré čáry, ale ten se zastavil o nohu bránícího hráče.

19:37

Velkou příležitost na vyrovnání měl Roy, ke kterému propadl puk na levé straně a on vypálil příklepem, puk poslal mimo hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

19:06

Poulin předvedl dobrý zákrok proti střeleckému pokusu z pravé strany, do útoku jde Kanada.

18:43

Němci se snaží aktivně napadat až u brány soupeře a znepříjemnit Kanadě rozehrávku útočné akce.

18:18

Kelly zkusil poslal kotouč na Aus den Birkena z velkého úhlu z pravé strany, ten jen vyrazil kotouč.

17:43

Na obou stranách byli vykázáni hráči, kanadský útok rychle skončil a nyní už je puk v útočné třetině Německa.

17:34

Útočnou akci Kanady zastavil odpískaný ofsajd, následuje krátká komerční přestávka.

17:04

Kanaďanům se dnes přesilové hry zatím nedaří, Německo vydolovalo puk od mantinelu ve vlastním pásmu a vydává se do útoku.

16:14

Němci se v oslabení vydali do útoku, Kink ještě posílal kotouč od pravého mantinelu na střed, kde však nebyl žádný z jeho spoluhráčů.

15:43

Tvrdou ránu z osy hřiště od modré vyslal Lee, jenže puk se zastavil až o zadní mantinel a poté se Německu povedlo vyhodit přes celé hřiště.

15:14
Trest

Vyloučení v týmu Německo (Patrick Hager – 2 min., podražení).

14:43
Gól

Němečtí hokejisté otevírají skóre při dvojnásobné početní výhodě. Kahun nahrál na levou stranu BROOKSU MACKOVI, jenž poslal kotouč přes obránce přesně k levé tyči a Poulin nestihl zareagovat. Asistence: Dominik Kahun.

14:09

Nejprve pálil příklepem od modré vedle Wolf, poté musel Poulin zasahovat proti ráně Seidenberga.

13:19
Trest

Jenže Kanada nakonec bude hrát oslabení, jelikož její hráči byli dvakrát za sebou vykázáni z vhazování, na tresnou lavici míří Rene Bourque.

13:19
Trest

Počet hráčů na hrací ploše se vyrovná, dvě minuty za vysokou hůl dostává Linden Vey (CAN).

13:06

Kanaďané jsou s kotoučem v útočné třetině, kde ovšem jen kombinují.

12:29
Trest

Felix Schütz narazil zezadu na mantinel Noreaua za brankou, Kanada tak bude mít druhou početní výhodu.

12:17

Seidenberg nahození vzduchem po levé straně úspěch nepřineslo, puk má Kanada.

11:41

Po zpracování puku Ehlize před útočnou modrou přišlo Německo o puk, který Ehlizovi odskočil od hokejky.

11:27

Kanadskou akci zastavil odpískaný ofsajd, příliš brzy vjel do pásma Raymond.

11:16

Němci se drží s pukem u mantinelu za brankou, odkud se jim nedaří přes bránící hráče dostat.

10:46

Na druhé straně musel zasahovat Aus den Birken proti střeleckému pokusu Noreaua z pravé strany.

10:08

Německo si po ubráněném oslabení vypracovalo velkou šanci, tvrdou ránu v podání Hordlera Poulin vyrazil.

09:28

Kanadě se první početní výhoda příliš nedaří, nevypracovala si ještě žádnou vážnější šanci.

08:52

Kanadská střela z pravé strany na branku neprošla a Německo se osvobodilo vyhozením přes celé hřiště.

08:31

Kanaďané kombinují v útočné třetině a chystají si pozici pro střelu.

07:53
Trest

Je tu první vyloučení zápasu, Němci hráli v šesti hráčích, čehož si čároví rozhodčí všimli.

07:35

Špatná rozehrávka Německa znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude po levici německého brankáře.

07:02

Robinson nahazoval kotouč na bránu z pravého kruhu, puk neprošel až na brankáře a poté neprošel ani kotouč letící z druhé strany.

06:18

Kanadský obránce ještě na chvíli udržel kotouč v útočném pásmu, Německu se nedaří při založení akce.

05:51

Noreau poslal kotouč po ledě přes celé hřiště přímo na gólmana Německa, ten ho musel přikrýt lapačkou, Kanada tak alespoň získala vhazování v útočném pásmu.

05:25

Wolski dostal nahrávku na střed hřiště, odkud pálil příklepem z první, Aus den Birkenovi se podařilo zkrotit puk, který se odrazil od jeho hrudi.

04:57

Robinsonovi se nepovedla přihrávka na útočné modré, Německo jelo do rychlého útoku, ale nepovedl se jim přechod přes modrou čáru.

04:18

Němci vyhodili puk na pravé straně z vlastního pásma a sám se do útoku vydal Wolf, který se však ke střele nedostal a nakonec projel pásmem a jen z něj zase s pukem vyjel.

03:50
Šance

Kanaďané aktivním napadáním donutili Němce k chybě v rozehrávce u vlastní branky, kotouče se ujal Roy, který byl před německým brankářem, bekhendem ale nezvedl kotouč nad jeho lapačku.

03:13

Němci nepřesnou přihrávkou za brankou Poulina přišli o kotouč, ale ve středním pásmu se ho zase zmocnili zpět.

02:54

Kanaďani vybojovali kotouč u levého mantinelu, Lee ho posunul na pravou stranu na obránce Robinsona, jehož ránu příklepem zlikvidoval Aus den Birken lapačkou.

02:11

Zatím se hraje bez přerušení, na obou stranách jsou nepřesnosti, nyní Němci poslali kotouč po levém mantinelu k soupeřově brance, kde se ho ujala Kanada.

01:28

Aus den Birken sice příliš neviděl střelu letící z levé strany, ale nakonec ani nemusel zasahovat, jelikož byl puk sražený vedle branky.

00:47

Lee vyčkává s pukem za vlastní brankou na rozjetí další akce, Němci vyčkávají u brány soupeře.

00:13

Roy vyhrál úvodní vhazování zápasu, poté Kanada nahodila puk ze středního pásma na zadní mantinel, jenže v pásmu se neudržela.

00:01

Utkání právě začalo.

Úvodní sestavy:

Kanada: Poulin (Peters) – M. Robinson, Lee, Noreau, Ch. Genoway, Goloubef, Gragnani, Stollery – Brulé, Roy, R. Bourque – Thomas, Kelly, Raymond – Ebbett, Vey, Wolski – Lapierre, O'Dell, Klinkhammer – Kozun.

Německo: Aus den Birken (Pielmeier) – Boyle, Ehrhoff, M. Müller, Y. Seidenberg, J. Müller, Hördler, Krupp – Reimer, Hager, Ehliz – Plachta, Goc, Kink – Macek, Kahun, Wolf – Mauer, Fauser, Schütz – Noebels.

Rozhodčí: Jozef Kubuš (SVK), Timothy Mayer (USA) – Fraser McIntyre (USA), Alexander Otmakhov (RUS).

Německo
Němci měli cestu do semifinále delší, jelikož skončili v základní části se dvěma body na třetím místě a museli hrát osmifinále, v němž porazili 2:1 po prodloužení Švýcarsko. I čtvrtfinálový zápas dospěl až do prodloužení, Německo porazilo Švédsko 4:3. Nejproduktivnějšími hráči německého mužstva jsou s jedním gólem a dvěma nahrávkami Patrick Hager a Dominik Kahun.

Čtvrtfinále:
Švédsko – Německo 3:4 po prodl. (0:2, 0:0, 3:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 47. Lander (Dahlin, Omark), 50. Hersley (Omark, Wikstrand), 52. Wikstrand (J. Lundqvist) – 14. Ehrhoff (Hager, Schütz), 15. Noebels (Kink), 49. Kahun (Mauer), 62. Reimer (Ehliz, Boyle)
Střely na branku: 34:25
Vyloučení: 2:3
Vyhrané buly: 30:34

Sestava Německa: Aus den Birken (Pielmeier) – Boyle, Krupp, J. Müller, Y. Seidenberg, Hördler, M. Müller, Ehrhoff – Reimer, Hager, Schütz – Plachta, Goc, Wolf – Ehliz, Kahun, Noebels – Macek, Kink, Mauer – Fauser.

Kanada
Kanaďané skončili ve skupině A se ziskem sedmi bodů na druhé pozici za Českem, ve čtvrtfinále je čekalo Finsko, v utkání padla pouze jedna branka, v první minutě třetí třetiny ji vstřelil Noreau. Nejproduktivnějším hráčem kanadského výběru je Derek Roy, který zatím posbíral pět asistencí, ale nevstřelil žádnou branku. Nejlepším střelcem je s třemi přesnými zásahy Rene Bourque.

Kanada – Finsko 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 41. Noreau (O'Dell)
Střely na branku: 30:21
Vyloučení: 3:2
Vyhrané buly: 26:20

Sestava Kanady: Scrivens (25. Poulin) – M. Robinson, Lee, Noreau, Ch. Genoway, Goloubef, Gragnani, Stollery – Brulé, Roy, R. Bourque (A) – Vey, Kelly (C), Raymond – Wolski, Thomas, Ebbett (A) – Lapierre, O'Dell, Klinkhammer – Kozun.

Příjemné sobotní odpoledne, v zápase mezi Kanadou a Německem, jehož úvodní buly bude vhozeno ve 13:10, se rozhodne o druhém postupujícím do finále olymijského turnaje mužů. Oba celky prošly vyřazovacími boji těsnými výsledky, účast Německa v semifinále čekal asi málokdo, i proto je podle sázkových kanceláří favoritem dnešního duelu Kanada.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:10.