Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Mazinárodní jezdecké centrum

17 2000
Jezdecký areál je vystavěn na více než devadesáti hektarech divoké přírody a zahrnuje přes pětadvacet kilometrů tratí v přírodě. Sportoviště leží čtyřicet dva kilometrůzápadně od Sydney. Jeho součástí je i zcela uzavřená tréninková hala s tribunou a více než třema sty stájemi ubytuje nejlepší světové koně a jejich žokeje. Jezdecký areál je vystavěn na více než devadesáti hektarech divoké přírody a zahrnuje přes pětadvacet kilometrů tratí v přírodě. Sportoviště leží čtyřicet dva kilometrůzápadně od Sydney. Jeho součástí je i uzavřená tréninková hala s tribunou. Zázemí závodiště tvoří na tři sta stájí, kde budou po dobu Olympijských her profesionálně ošetřováni nejlepší světoví koně, jejich žokejové pak naleznou útočiště nablízku, rovněž v Jezdeckém centru.
K dispozici je i špičkově vybavená veterinární stanice. V aréně bude moci padesát tisíc diváků sledovat nejen parkur, ale také drezúru koní a soutěže všestrannosti.  

Jezdecký areál obklouje malebná australská příroda

Autor:


Další z rubriky

Karabec si zlatou medailí splnil sen


S y d n e y Zlatou medilovou sbírku na paralympijských hrách v Sydney rozšířil stolní tenista Ivan Karabec,...

Paralympici se vrací se svým pokladem


S y d n e y Na hrách XI. letní paralympiády v Sydney vybojovali čeští reprezentanti dohromady 43 medailí, z...

Plavkyně Hoffmanová dohmátla pro zlato


S y d n e y Počet cenných kovů, které v Sydney získali čeští handicapovaní sportovci, se po dnešku zastavil...Najdete na iDNES.cz