Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Na ledě tančili nejlépe Francouzi

16 2002
Salt Lake City - Favorizovaní francouzští krasobruslaři Marina Anissinová a Gwendal Peizerat vedou na olympiádě po povinných tancích. Mistři Evropy byli nejlépe hodonoceni za předvedný quickstep i za blues. Na druhém místě jsou zatím Rusové Irina Lobačevová a Ilja Averbuch. Třetí pozice patří světovým šampiónům Barbaře Fusarové-Poliové a Mauriziu Margagliovi z Itálie. Čeští krasobruslaři Kateřina Kovalová a David Szurman figurují po první části jedenadvacátí.

Soutěž tanečních párů pokračuje v noci na pondělí originálními tanci a o čtyřiadvacet hodin později vyvrcholí volnými jízdami.

Pořadí po povinných tancích: 1. Anissinová, Peizerat (Fr.) 0,4 b., 2. Lobačevová, Averbuch (Rus.) 0,8, 3. Fusarová-Poliová, Margaglio (It.) 1,2, 4. Bourneová, Kraatz (Kan.) 1,6,  5. Drobiazková, Vanagas (Lit.) 2,0, 6. Chaitová, Sachnovskij (Izr.) 2,4, 7. Denkovová, Stavjiskij (Bul.) 2,8, 8. Winklerová, Lohse (Něm.) 3,2, 9. Navková, Kostomarov (Rus.) 3,6... 21. Kovalová, Szurman (ČR) 8,4.

Francouzský taneční pár Peizerat a Anissinová v akci

Autor:


Další z rubriky

Lyžaři byli vymazáni z olympijských listin


Kuala Lumpur Rakouští běžci na lyžích Marc Mayer a Achim Walcher byli dodatečně vyloučeni z letošních zimních...

Ruská federace tvrdě kritizovala Fetisova


Praha Ostrou kritiku Ruské hokejové federace si vysloužil hlavní trenér a manažer ruské olympijské sborné...

Lazutinová se bude o medaili soudit


Moskva Místo pokory a studu po dopingové aféře přešla ruská běžkyně na lyžích Larisa Lazutinová do...Najdete na iDNES.cz