Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Úterý 17. října 2017 Hedvika

VIDEO: Navštivte stánek iDNES.cz v Českém domě v Londýně

31 2012
Čerstvé zpravodajství nejen z olympijského dění, vydání MF DNES na iPadu, k tomu káva a jako suvenýr nafukovací plácačky v národních barvách pro lepší fandění na olympijských soutěžích. Taková je nabídka stánku iDNES.cz v Českém domě v londýnském Islingtonu.

Stánek s názvem NetCafé patří k velmi oblíbeným zákoutím Českého domu. Najdete ho na ochozu v prvním patře, v prostoru nad košem pro basketbal 3 na 3.

Fotogalerie

Sedm notebooků a dva iPady jsou v neustálé permanenci. "Jsme rádi, že návštěvníci mají o naši internetovou kavárnu takový zájem," říká Petr Pospíšil, jeden ze dvou dobrovolníků, kteří o stánek pečují. "Počítačů máme dostatek, nikdo nemusí dlouho čekat."

"Připojení k internetu, to není vůbec všechno," doplňuje druhý dobrovolník Aleš Malár. "Když návštěvníci vyplní anketu, dostanou navíc zdarma kávu a nafukovací fandítka s logem iDNES.cz, takže neodejdou s prázdnou."

Čerstvé zprávy ze servisu iDNES.cz a galerie nejhezčích olympijských fotografií od reportérů MF DNES promítá jedna z televizních obrazovek v baru v hlavním sále.

Stánek je v olympijském Českém domě v Islingtonu otevřený každý den od 9:30 do půlnoci, a to až do skončení olympijských her 12. srpna.

Český dům leží v londýnské čtvrti Islington nedaleko stanice metra Angel. Při cestě po hlavní třídě Upper Street se díky instalaci hekajícího autobusu od výtvarníka Davida Černého nedá přehlédnout. (Více o Českém domě čtěte ZDE)

Najdete na iDNES.czmobilní verze