Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Neumannová už přemýšlela, že skončí

18 2004
Praha - Kateřina Neumannová už byla připravená na možnost, že ukončí kariéru. "Kdyby se po narození Lucinky v závodech nedařilo, byla tato varianta hodně reálná," řekla běžkyně na lyžích v hodinovém on-line rozhovoru se čtenáři iDNES. Návrat do bílé stopy byl však fenomenální - ve Světovém poháru vybojovala čtyři vítězství a dvě třetí místa.

Odpovědi Kateřiny Neumannové
čtěte ZDE

Národ jí fandí a prožívá s ní úspěchy. Kateřina Neumannová si díky fenomenálnímu návratu po mateřské dovolené získala ohromnou popularitu.

Její osmiměsíční dcera Lucinka se stala nejznámějším českým dítětem posledních let. Řada otázek se týkala jejího otce, jehož drží Neumannová v tajnosti.

"Je to s ním bezva," vtipně reagovala na dotaz, jak to s otcem malé holčičky vypadá. "Lucce tatínek nechybí, svatbu zatím neplánuju. O Lucinku se stará jako každý pracovně zaneprázdnění tatínkové, takže nárazově. Všichni tři pojedeme na dovolenou do tepla, asi k moři."

Proč jméno tají? "Protože jsme se tak dohodli a je to pro oba lepší. Máme svůj soukromý život. Udržet tajemství je občas dřina, dělám co můžu," přiznala čtenářům.

Zatímco závody na horských kolech a na snowboardu již neplánuje, chystá se na sjezdovky a jednou i na golf. "Příští týden jedu do Špindlu, ještě v dubnu budu mít volnější období. Příprava začne v květnu. Opět budu trénovat sama, už jsem zvyklá. Ostatním můj způsob ani nevyhovuje."

Ráda by měla ještě jednoho potomka. "Asi po olympijských hrách v Turíně," plánuje si. Co bude dělat po skončení kariéry jedenatřicetiletá reprezentantka přesně neví. "Ráda bych zůstala u sportu, třeba někde v managmentu nebo u reklamy. Moc mě neláká budoucí kariéra trenérky, ani třeba politika," dodala v Česku druhá nejlepší lyžařka dvacátého století.

Autor:


Nejčtenější

denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni
denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni

Myslíte si, že všechny mamimky jsou dokonalé?

Najdete na iDNES.czmobilní verze