Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Krpálek a další medailisté se vrátí domů, na Lipně se setkají s fandy

Lukáš Krpálek si | foto:  Michal Růžička, MAFRA

15 2016
První čeští sportovci v čele se zlatým judistou Lukášem Krpálkem se v úterý vrátí z olympiády v Riu de Janeira do Česka. Hned po příletu zamíří do olympijského parku na Lipně, kde se s nimi budou moci setkat fanoušci.

Mezi více než třiceti českými sportovci nebudou kromě Krpálka chybět například Jiří Prskavec nebo Ondřej Synek, kteří vybojovali bronz.

Olympioniky v parku po poledni přivítá předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval, hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola a náčelník Generálního štábu Josef Bečvář.

Od 14:30 navštíví sportovci jednotlivá sportoviště, kde si s nimi budou moci fanoušci zasportovat nebo získat podpis. Jiří Prskavec navštíví vodácký areál v Loučovicích, Ondřej Synek sportoviště v Přední Výtoni, Mirka Topinková Knapková atletický areál ve Frymburku...

Další olympionici se představí v srdci parku v Lipně nad Vltavou.

Program vyvrcholí v 16:30 na hlavním pódiu v Lipně nad Vltavou. Během zhruba hodinového programu budou sportovci také odpovídat na dotazy fanoušků a novinářů.

Úspěšní sportovci z Ria ve studiu iDNES.cz

Živé rozhovory od 12.30 do 18.00 z olympijského parku na Lipně

Úspěšní sportovci z her v Rio de Janeiru budou hosty živého studia iDNES.cz, které se v úterý 16. srpna bude vysílat z olympijského parku na Lipně. Postupně se před kamerami vystřídají Ondřej Synek (od 12.30), Jiří Prskavec (od 15.50) a Lukáš Krpálek (od 17.20, všechny časy jsou orientační). Všem hostům budete moci položit otázku, oni na dotazy v přímém přenosu odpoví.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze